Petra Moltisanti - Dr. Amy Amber

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Tonrok

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:79
panaszkonyvj.png

Neved: Petra Moltisanti
Játékos(ok) neve: Dr. Amy Amber
Panasz oka: RP ignorálása
Panasz kifejtése: Autóbalesetet szenvedtem, kiérkezett a tűzoltóság, két mentő, és köztük egyiket Amy hozta. Én folyamatosan RP-ztem, hogy csepeg az üzemanyag, nő a hő. Jaxon Wyatt, IC ismerősöm meglátott, meglátta hogy baleset van, és odajött. Meglátta hogy én vagyok ott, és rögtön kiabálni kezdett a tűzoltókkal, hogy ne hadjanak meghalni. Távozása elött rágyujtott, idézem "szívott kettőt, majd eldobta", bele az üzemanyagtócsába. Le lett RP-zve, hogy lángra robba, viszont Amy teljes mértékben ignorálta az esetet. Rá is kérdeztem ooc, hogy nem-e zavarja a tűz, de neki csak annyi kérdése volt, hogy engem nem-e zavar a non. 
Bizonyíték (kép, log, videó): https://imgur.com/a/HkwtHAl 
Megjegyzés: Arról nem tudok, hogy ezt a tüzet utúlag RP-sen eloltották-e, viszont szerintem a tűzoltóknak is jó lett volna gyakorlatnak, mert az sosem árt.
 

Mrjeges

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:123
Idézet tőle: Tonrok:
Jaxon Wyatt, IC ismerősöm meglátott, meglátta hogy baleset van, és odajött. Meglátta hogy én vagyok ott, és rögtön kiabálni kezdett a tűzoltókkal, hogy ne hadjanak meghalni.
"Ne hagyják meghalni", de én az alatta csordogáló benzinbe beledobok egy égő cigicsikket ami egy fix ck, nekem pedig egy emberölési vád.
Nem tudom felfogni ki az az ember aki IRL, éppen mentenek meg valakit egy felborult kocsiból odamegy elvileg az "ismerőse/barátja", a tűzoltó szól neki, hogy hagyja el a helyszínt ő ezt nem érdekelve rágyújt és a benzinbe beledob egy égő csikket... PG, szerepsértés, nonrp, fun kategóriába tudom helyezni. 
Azt sem teljesen értem honnan tudta, hogy hol vagy és mi történik, a folyamatos ooc ugatás, okoskodás illetve a frakcióminősítést sem értem, hogy honnan jött és milyen indokkal...
Teljesen nonosnak, funolásnak érzem az egész helyzetet, ezért is ignoráltam azt az rp szálat, minden más rp-t vittünk amit láthattál is hisz ellettél látva. Közben adminnnak is lett szólva aki (azt hiszem) azért nem jött oda mert akkor már jaxon elment és vittük tovább az rp-t.
Nonrp-t, funt nem szeretek és nem fogok lerp-zni.
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:220
Amit nem enged a script nem lehet le RPzni, mellesleg ha ez veszélyeztette az életedet megsértetted a fearRP szabálypontot, így szankciót számodra lehetne kiosztani, teljesen jogosnak látom Amy miért nem ment bele a nonba.

[foadmin]Jogtalan. Nem akarok több ilyen bullshit PK-t meglátni.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó