PD CK-zás kori jail

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Baka

Veterán
Játékos
Üzenetek:241
Hanna Ramirez

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Aki Aizawa/ Baka#4486 «

Ötleted leírása

» Szerintem nem nagyon kellemes és fer, hogy pl RP-zik az ember 2 órát és utána még 150 percet le kell ülnie. És ennek meg szüntetését vagy 30 percre csökkentését ajánlanám, mert kicsit idegesítő. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Remélem fogjátok támogatni «



 

Csani21

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:107
Bob_Kowats
Helló, ahogy informálódtam a büntetések csökkentve lettek nemrég vezetőség álltal. - Úgy gondolom ha valaki ckzva lesz akkor a büntetésért felelnie kell mindenképpen, különben ebből egy kihasználható hiba lenne. Én ezt a kommentet úgy írom, hogy a régebbi karakteremmel szintén le kellett ülnöm a jaileket, szóval tudom miről beszélek. (Esetleges rpvel való jail kiváltást ezek mellett nagyon támogatnám.)
 

Sanyi

cogito ergo sum
Játékos
Üzenetek:190
Eugene Miller
Tehát az ember:

1. Rákényszerül, hogy hagyja abba az addigi RP szálját frakcióbuktatás miatt.
2. Több hetes (sok esetben hónapos) munkáját egy csettintésre elveszik.
3. Rákényszerül, hogy karakterét vagy CK-zza, vagy a PD ck-zza.

És ezek után forgassuk meg utoljára még a kést az ember szívében egy röpke 2,5 órás büntivel, teszem hozzá egy ugyan ennyi ideig tartott RP után. Hangsúlyozom: RP! Úgy gondolom, hogy ennyire azért lehetnénk rugalmasak.
 

Dorinna

Kritikus
Very Important Person
Üzenetek:265
Pamela
Az ilyenkor (életfogytiglan) kapható jail és ticket csökkentve lett, eddig voltak akik 300 percet és 50 ezres ticketet kaptak.
Ez azért lett kitalálva ha jól tudom még Lacáék által, hogy ne legyen az 1 hónapos eltiltás CKztatás után. Mivel a buktatások után nemcsak leülték az illetők a kiszabott percet, fizették a ticketet is, még 1 hónapig el voltak tiltva a következő karakterrel az illegális világtól.

Szerintem ha egy frakció buktatásra kerül, és végezetül életfogytiglannal kerülnek rács mögé az emberek, belefér. Mellesleg úgy, hogy a nyomozást nem teljesen tudtuk olyan formában végezni ahogy szerettük volna, mert délután az egyik illető adta fel magát, este meg bejött a másik is, hogy vallomást tegyen mert Ckzni akar, a vallomásban pedig mindent elmond és mindenkit beköp, persze, hogy a PD gőzerővel fog dolgozni azon, hogy feltúrják az ingatlanokat és miegymást. Ha valaki bűnszervezetben vesz részt és végül buktatva lesz, ezzel sajnos számolnia kell. Nekünk is rengeteg napunk/hetünk van egy aktában és kicsit illúzióromboló, hogy két ember CKja miatt majdnem dobhatjuk ki az egészet.


Mint ahogy korábban írtam, főleg a bűnszervezetben való részvétel és a többi legalább 8 pont megsértése a PC-ből az oka annak, hogy mindenféleképpen kapjon az illető ticketet és jailt, tetőzi az is, hogy életfogytiglanról beszélünk.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:7,016
-
1. Rákényszerül, hogy hagyja abba az addigi RP szálját frakcióbuktatás miatt.
2. Több hetes (sok esetben hónapos) munkáját egy csettintésre elveszik.
3. Rákényszerül, hogy karakterét vagy CK-zza, vagy a PD ck-zza.

1. Az illegális tevékenységet végző játékosok mind tisztában kell, hogy legyenek azzal, hogy a buktatás veszélye fennáll.
2. Nem csettintésre és nem elvették, hanem feldobták a tagok, mert CK-zni szerettek volna.
3. Ha annyi büntetés gyűlik össze, akkor igen, CK-ra kerülhet sor.
Ezek mind szerepelnek a rules-ban vagy a leader infoban - melyet feltételezek a leader átadott a tagoknak. Ezek nem egy pillanat alatt kitalált dolgok, csak azért, hogy nektek az élményt rontsuk.
 

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
Tehát az ember:

1. Rákényszerül, hogy hagyja abba az addigi RP szálját frakcióbuktatás miatt.
2. Több hetes (sok esetben hónapos) munkáját egy csettintésre elveszik.
3. Rákényszerül, hogy karakterét vagy CK-zza, vagy a PD ck-zza.

És ezek után forgassuk meg utoljára még a kést az ember szívében egy röpke 2,5 órás büntivel, teszem hozzá egy ugyan ennyi ideig tartott RP után. Hangsúlyozom: RP! Úgy gondolom, hogy ennyire azért lehetnénk rugalmasak.
A ketteshez fűzném hozzá, hogy nekünk is van, amikor a kukába megy több hetes nyomozásunk, csak mert megunják az emberek a karaktert/frakciót.
 
T

[Törölt fiók] Fanatic

Vendég
Vendég
A ketteshez fűzném hozzá, hogy nekünk is van, amikor a kukába megy több hetes nyomozásunk, csak mert megunják az emberek a karaktert/frakciót.
A jelenlegi cselekények alapján több ember játékélménye ment emiatt tönkre, amit az utolsó pár szóban megfogalmaztál. Ettől függetlenül az ötletet támogatom! Ha minimális empátia belefér a Frakcióbuktatás mellett, Rpvel karöltve, ami nem 5 percet tart, akkor vállalható lenne a csökkentett idő, amit nem AFK-al kell, hogy töltsön a player, hanem folytathatja a játékot. Az anyagi része mellékes, az talán a legkisebb dolog. Kívánok mindenkinek szép éjszakát. :)
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:7,016
-
Ha minimális empátia belefér a Frakcióbuktatás mellett, Rpvel karöltve, ami nem 5 percet tart, akkor vállalható lenne a csökkentett idő, amit nem AFK-al kell, hogy töltsön a player, hanem folytathatja a játékot.
A kihallgatások során az LSPD az elmúlt időkben már az RP minőségét és idejét figyelembevéve csökkentett jailt ad.
 
T

[Törölt fiók] Fanatic

Vendég
Vendég
A kihallgatások során az LSPD az elmúlt időkben már az RP minőségét és idejét figyelembevéve csökkentett jailt ad.
Ez remek hír, hálás köszönetem innen is a komplett LSPD-nek, ugyan a BCSO-hoz nem volt szerencsém (még), de reméljük, Ők is hasonlóan empatikusak! Imádom! <3 Már most!
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:7,016
-
Head of Staff hozzászólás
Úgy gondolom, hogy sikerült tiszta vizet önteni a pohárba, így a témát zárom. További szép estét mindenkinek!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó