Paul Norman-Bishop

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Zzadgame

Újonc
Játékos
Üzenetek:9
Rafael Miller
panaszkonyv.png

Neved: Paul Norman
Adminisztrátor(ok) neve: Bishop
Panasz oka: Jogtalan bírálat.
Panasz kifejtése: Kaptam egy rp alól kilépés jailt, viszont nem igazán tudom hol és mikor léptem ki rp alól. 
Bizonyíték (kép, log, videó): https://imgur.com/a/rVkYtBiMegjegyzés: Várom a bírálatot.
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
Szia! A tegnap történtek után már számítottam a PK-ra, ugyanis az egyik rabló társad még figyelmeztetett is, hogy ez nagy eséllyel meg fog íródni, és hogy az ő szavaival fogalmazzak: „Paul ha fellép, biztos balhézni fog”. Tegnapi nap folyamán amint felléptem a szerverre, egyből megakadt a szemem a sajátos, kissé NON-os vezetési stílusodon, amit elkezdtem figyelemmel követni. Lementetek a metró alagútba, majd a csatornába, ahol szabadabbá vált a belátás az autóba, és realizáltam, hogy ez egy rablás. Az autóval mély vízbe hajtottál, és kiszálltatok a kocsiból. Az elrabolt személy, Jessica Rodriguez, és a sofőr, Johannes Kapica (ebben az időpontban ezt a maszk nevet Paul Norman viselte) a nagy sodrás hatására elsodródtak az autótól. Folyamatosan figyeltem Paul Norman-t, amikor arra lettem figyelmes, hogy kimászik a vízből, majd nemes egyszerűséggel elhagyja a játékot ([19:37:31] Johannes Kapica játékos kilépett 30 méteres körzetben. (timed out)) társával, James Helion-nal egyidőben. Ezeket alátámasztva tudok még bizonyítékot társítani, amiket egyéb okok miatt csak Daninak küldhetek el privát üzenet formájában. Odamentem Jessica-hoz és kérdezgetni kezdtem, hova tűntetek.

A pontos beszélgetés így szól:

Kód:
[19:38:24] Bishop: (( Szia! A rablóiddal mi történt? :D ))
[19:38:56] Jessica Rodrigez: (( Helló  ))
[19:39:24] Jessica Rodrigez: (( itt vagy?  ))
[19:39:28] Bishop: (( aha ))
[19:39:32] Bishop: (( írd nyugodtan ))
[19:39:45] Jessica Rodrigez: (( el raboltak a rendőrség elől ez szabályos?  ))
[19:40:00] Bishop: (( Onnan nem. Mi volt az ID-jük? ))
[19:40:56] Jessica Rodrigez: (( 33,37,3 ))
[19:41:03] Jessica Rodrigez: (( ezek voltak ))
[19:41:09] Bishop: (( meglesem hol vannak ))

Ekkor néztem meg az ID-ket, de már nagyon messze lévő, nem ide tartozó playereket találtam rajtuk.

Visszatértem, majd szintén érdeklődtem:

Kód:
[19:42:33] Bishop: (( hogy tudtál eljönni? ))
[19:42:39] Bishop: (( kiléptek, kifagytak? ))
[19:43:08] Jessica Rodrigez: (( az egyiknek Jeffry felirat volt a hátán ))
[19:43:36] Jessica Rodrigez: (( bele hajtótak a vízbe a kocsival és el usztam ))
[19:43:54] Bishop: (( és ők merre mentek? ))
[19:44:08] Jessica Rodrigez: (( az áramlat el vit ))
[19:44:42] Jessica Rodrigez: (( az egyik ki mászot a híd pilerén  ))
[19:44:51] Bishop: (( másik kettő? ))
[19:44:56] Jessica Rodrigez: (( itt ballra  ))
[19:45:10] Jessica Rodrigez: (( nem tudom sajnos ))

Itt befejeztük a beszélgetést, majd egyetlen fentmaradt rablót megtalálva, Frank Cohen-t megkérdeztem, hova tűntek a társai:

Kód:
[19:48:37] Bishop: (( Szia Frank! Te raboltál az elöbb? ))
[19:49:04] Frank Cohen: (( Igen, raboltam ma. Te kire gondolsz pontosan? ))
[19:49:09] Frank Cohen: (( Több ember is volt. ))
[19:49:14] Bishop: (( Jessica Rodriguez. ))
[19:49:31] Frank Cohen: (( Nem rémlik. Ma raboltam egy nőt, de az városon kívül volt. ))
[19:49:43] Frank Cohen: (( Várjunk. ))
[19:49:47] Frank Cohen: (( Szemüveges nő? ))
[19:49:52] Frank Cohen: (( A karaktere, IC. ))
[19:49:54] Bishop: (( csatornába voltatok ))
[19:50:04] Bishop: (( belehajtottatok a vízbe ))
[19:50:30] Frank Cohen: (( Igen, amikor a haverom belevezetett a vízbe, úgy hogy mondtuk, hogy az túl mély. ))
[19:50:34] Frank Cohen: (( Megvan. ))
[19:50:37] Bishop: (( ja ja ja ))
[19:50:42] Bishop: (( Annak mi lett a vége? ))
[19:50:42] Frank Cohen: (( Elvitte a hölgyet az ár, nem? ))
[19:50:51] Frank Cohen: (( Elmondom: ))
[19:50:56] Bishop: (( Köszönöm szépen. ))
[19:51:23] Frank Cohen: (( Haverjaim kiléptek, mert szarnak tartották vagy mi. Egyik megsértődött, azt mondta egy év múlva újra feljön, hogy fejlődik-e valamit a szerver addigra. ))
[19:51:31] Frank Cohen: (( A másik szimplán GTA Online-ozik. ))
[19:51:43] Frank Cohen: (( A hölgy kiszállt az autóból, az ár elsodorta. ))
[19:51:53] Frank Cohen: (( Én kiúsztam, cigiztem. Telefont olvasgattam. ))
[19:52:04] Frank Cohen: (( Persze ez mind IC. ))
[19:52:10] Frank Cohen: (( Kivéve a szidás meg az Online. ))
[19:52:28] Bishop: (( Szuper, köszi hogy elmondtad. Mi volt a haverjaid neve pontosan? ))
[19:52:31] Frank Cohen: (( És mielőtt kérded: Nem, nincs nálam a högly tárgyai. ))
[19:52:39] Bishop: (( Persze, azt tudom, köszi. ))
[19:52:43] Frank Cohen: (( Aki kipakolta az Paul Norman. ))
[19:52:58] Frank Cohen: (( A másik James Helion, de nála nincs semmi. ))
[19:53:11] Frank Cohen: (( Paul az, aki azt mondta, hogy kicsi az esély, hogy újra fellép. ))
[19:53:19] Frank Cohen: (( Szóval nem tudom, hogy így mi lesz. ))
[19:53:25] Bishop: (( Jó, köszönöm szépen a segítséget. ))

A beszélgetés után, az infók már a kezembe voltak. Leellenőriztem az adott játékosokat, majd megkértem egy nagyobb kollégát, hogy nézze meg kik voltak a maszk mögött, és minden adat azt mutatta ki, hogy a két személy valóban James Helion, és Paul Norman volt akik kiléptek, így egy RP helyzetet hátrahagytak.

Szerintem, ha egy rablás RP-t megunsz és minnél hamarabb abba akarod hagyni, eléggé rossz döntés ilyenekhez folyamodni.
Egy online játékot játszunk, ha tudod, hogy valamit nem fogsz végbe vinni, bele se kezdj.

Várom Dani bírálatát az üggyel kapcsolatban.
 

Zzadgame

Újonc
Játékos
Üzenetek:9
Rafael Miller
Miután a füstbe ment a terv nyilván menekültünk, dirket elfutottam és elbújtam és csak utána léptem ki, mivel a csajnál nem volt telefon így nem igen tudod volna semmit csinálni, így az rpnek ott ennyi is lett. A vezetésről meg annyit, hogy én nem piteltem, hanem csak követtem.
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
Végig figyeltelek téged, teljesen láttam, hogy otthagytatok mindent majd kimásztál egy lépcsőn és megállva egy úton kiléptél, ugyan akkor amikor James Helion. Nemtudom volt-e pit az elrablás során, akkor csatlakoztam be az egészbe amikor már mentetek le a mentró alagútba, aminek a bejáratánál egysorba kitörtél 3 táblát. Ahogyan elolvasod az Én, és a Frank között folyt OOC beszélgetést, ő is leírta, hogy azért léptetek ki mert nem tartottátok jónak az RP-t.
 

Zzadgame

Újonc
Játékos
Üzenetek:9
Rafael Miller
Nem azért léptünk ki mert rossz volt az rp, hanem mert vége volt az rpnek, milyen rpt kellett volna még folytatnunk?
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
Az RP nem volt lezárva. Ez volt a probléma. Kimásztatok a vízből, és kiléptetek.

Még mindig kitérnék erre a sorra:

Kód:
[19:51:23] Frank Cohen: (( Haverjaim kiléptek, mert szarnak tartották vagy mi. Egyik megsértődött, azt mondta egy év múlva újra feljön, hogy fejlődik-e valamit a szerver addigra. ))

Szerkesztés:

Onnan is eredethezhető hogy nem volt lezárva, hogy e mondatod után 1 percel meg is történt a kilépésed, majd nem tértél vissza:

Kód:
[19:36:02] Johannes Kapica mondja: Maradsz.
[19:37:31] Johannes Kapica játékos kilépett 30 méteres körzetben. (timed out)
 

Zzadgame

Újonc
Játékos
Üzenetek:9
Rafael Miller
De mi nem volt lezárva? Nyilván ha rabolsz és füstbe megy a terv menekülsz és elbújsz. A társaid ugyan ezt teszik. Nem igen tudom mit kellet volna ezen lezárni, nyilván pár napig meghúzod magad.
Amit meg  frank írt az nem kézzel fogható, mert azt mond amit akar.
Edit: Most annyival tudtam volna folytatni, hogy két méterrel alrebb futtok.
Edit2: Azzal, hogy ki léptünk nem tettünk hozzá és nem is vettünk el semmit az rptol, ha  fent maradtunk
volna,  akkor se történt volna semmi, ha lelepunk akkor se.
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
Ez mind szép és jó, csak itt a menekülés és az elbújás nem történt meg. A megfigyelésem és a kilépésed között 2 perc telt el. Ez idő alatt nem történt meg az RP befejezése, belehajtottatok a vízbe, otthagytátok a kirabolt személyt, és szinte mellette léptetek ki. Az RP hivatalosan nem volt lezárva. Még ha nem is kaptak volna el titeket, esélyt sem adtatok arra, hogy valamelyik rendvédelmi szerv a nyomotokra bukkanjon. Ezt támasztja alá az is, hogy a kirabolt féltől egy 10 méterre léptetek ki. A viselkedés amit tanusítasz, az nem helyén való, valamint az sem amit nekem a Frank elmondott. Ha kilépsz és vissza se akarsz jönni egy évig, ne ezen problémázz. Lehet nem alátámasztható amit a Frank mond, mégis letudtam szűrni biztos adatokkal a szabálysértést.

Szerk.:  Nemtudhatod, hogy nem tettél, vagy nem vettél el mert kiléptél. Innentől nemtudod hogy alakult volna. Azt még hozzá se tettem, hogy rendőrség elől raboltatok el valakit.

Nincsen további hozzáfűzni valóm a dolgokhoz, várom a bírálatot.
 

Zzadgame

Újonc
Játékos
Üzenetek:9
Rafael Miller
Ha nincs fent rendőr nem is fog elkapni, így az rpt nehezen lehetet volna folytatni.
Várom a bírálatot.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
RP után ne lépjetek ki egyből. Nyilván bármilyen follow-up szituáció jöhet még rá, nem feltétlen a PD-vel. Jogtalan.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó