Elfogadva Patrick Gruber - Laca

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Dzsordzsikaa

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:39
Gabrielle Parker
unban.png


Név: Patrick Gruber
Adminisztrátor neve: Lacaa
Indok: Vezetőség és szerver szidása
Tiltás időpontja: 2023-08-18 03:08:47
Meddig tart a ban: Soha
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Egyszersem
Miért kérsz unbant: Először is bocsánatott szeretnék kérni azokért a szavakért amiket írtam csak nagyon mérges voltam, mivel nem tudtam fellépni hogy jelentsem be a kocsijaimat mert feltörték a rockstar fiókamat és több mint 2 hétig tartott hogy visszakapjam és megkértem szépen Lacát hogy jelentse be nekem csak az előző hónapban elromlot a videokártyám és az előtt akkor is megkértem Lacát hogy jelentse be mert nem láttam lehetőséget a bejelentésre de aztán magátol helyre jött a videokártyám és abban a hónapban sikerült bejelentenem a kocsikat, és akkor bejelentette Laca és mikor megkaptam a bant akkor mondta hogy többet nem fogja bejelenteni nekem a kocsijaimat mert már egyszer bejelentette és hirtelen olyan mérges lettem hogy minden egyes szó ami elhagyta számat leírtam mivel sokat kinlodtam hogy megtudjam venni azokat a kocsikat hónapokon keresztül farmoltam a pénzt, őszintén sajnálom amiket mondtam nem gondoltam komolyan tudom hogy eléggé sulyós dolgokat mondtam de már nagyon megbántam és szeretnék bocsánatot kérni minden egyes szóért Lacától.
Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Lassa egy éve hogy megtörtént a ban minden egyes nap látom az új posztokat, storykat az FB-n és már nagyon hiányzik a szerver meg a köszöség, ha valami útón módon kapnék UB-t akkor azon lennék hogy ne kerüljek bajba bár soha nem voltam admin jailben mert szabályzatott szegtem volna, 2 db warn-t sikerült szereznem 67720 játszótt perc alatt az egyik azért volt mert elvettem 10 db rántot húst az önkormányzat hűtőjéből (fk tag voltam), és a második azért mert nem rpztem egy ütközést.
Összességében jogosnak érzed a tiltást: Nagyon is jogosnak érzem a büntetést és remélem hogy kaphatók egy második esélyt mivel szeretnék újra a szerveren játszani valamint újra a köszöség részese lenni.

 

Dzsordzsikaa

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:39
Gabrielle Parker
Sajnos nem tudok neked barátkérelmet küldeni se beszélgetést indítani. Kérlek jelölj be/irj rám discordon thegoa18
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,542
-
Head of Staff hozzászólás
Utolsó eséllyel visszaengedlek a szerverre. Feloldottam a kitiltásod.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó