Passzív jövedelem, grind kiszorítása.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

3sm4rt

Lelkes Pötyögtető
Adminsegéd
Üzenetek:79
Chase Dalton

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Chase Dalton / 3sm4rt«

Ötleted leírása

» A téma címe szerintem elég beszédes, olyan munkák behozatalára gondolok ami idő ráfordítással, és tapasztalat szerzéssel egy passzív jövedelemet tudna biztosítani a szerverre. Nagyon sokan jelenleg is csak azért járnak fel a szerverre, hogy rendezzék az állataikat, növényeiket, szórakozóhelyüket, és grindoljanak.Maga az ötlet egy olyan rendszer behozása lenne ami az idő elteltével, a szorgalommal/tapasztalattal hozna normális kereseti lehetőséget, illetve az újaknak is egy jó kezdés lenne, hogy ne túl sokáig ragadjanak a mókuskerékbe. Ezt én jelenleg egy olyan online kereskedésbe tudom elképzelni ahol fokozatosan tudnánk nagyobb és nagyobb értékű dolgok kereskedésével foglalkozni. Független lenne a többi játékostól, szóval nem számítana, hogy kinek mennyi pénze van aktuálisan.
A licitre bocsájtandó tárgyak adott időközönként jelennének meg egy oldalon(Mint jelenleg a kamionos munkába megtalálható fuvarok).

Ha egy tárgyat megvásárolunk, az bekerülne az oldalon lévő "Tárgyaim" box-ba. Ez a Box kezdetben egy 5 slotos dolog lenne, de idővel ezt ki tudnánk bővíteni(ezt is maximalizálnám, hogy meddig lehet bővíteni). A tárgyak eladása hasonlóan működne, mint a jelenleg is használatban lévő felvásárló 20-30 percenként változna a tárgyak eladási értéke. Szóval ha akkor adnánk el a tárgyat mikor épp fent van az ára, annak a különbsége lenne a haszon amit vissza is tudnánk forgatni. A szinteket a már begyűjtött haszon értékhatárokkal tudnánk növelni. PL. Kezdésként inkább lomokat lehetne vásárolni, kisebb haszonnal, de kisebb rizikóval. Ha elérünk egy 100-200.000 $ hasznot akkor mehetnénk már komolyabb licitekre, kisebb járművek (alacsony minőségű) és így tovább, akár az ingatlan kereskedésig, vagy műtárgyakig.

Összedobtam erre néhány ötletet, előre bocsi hogy gagyi lett de szemlélteti amit szemléltetni szeretnék.

A legtöbb rendszer amit használ, az jelenleg is már meg van valósítva a szerveren, valameilyen formátumba.

De nagyon szívesen látnék olyan munkákat is amik tapasztalat alapúak, és időt kell ráfordítani ahhoz, hogy hozománya legyen. Esetleg egy olyan szakmát is, ami nem frakcióhoz kötött, hanem magánvállalkozóként egy szolgáltatást lát el.
Szinttől függően tudnának ellátni adott munkákat a többi playernek.
Szívesen olvasnék Pró Kontrákat, az egész csak egy hírtelen ötlet, szóval biztos sok minden van amire az ötlet megírása pillanatában nem gondoltam, szívesen olvasom a saját elképzeléseiteket módosításaitokat ha esetleg termékeny talajba hullik az ötlet. ❤️😊👌 «


Csatolmányok

» «
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:674
Dexter Sosa
a szó szoros értelmében passzív jövedelem nincs, csak a lekötés. Mike szerintem arra gondolt, hogy van elég pénzszerzési lehetőség, és meg kell dolgozni mindenért amit a szerveren el akarsz érni... vagy ppzel.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:491
a szó szoros értelmében passzív jövedelem nincs, csak a lekötés. Mike szerintem arra gondolt, hogy van elég pénzszerzési lehetőség, és meg kell dolgozni mindenért amit a szerveren el akarsz érni... vagy ppzel.
Azzal nincs is baj, hogy egy házért/kocsiért/tuningért meg ilyenekért meg kell dolgozni, illetve, hogy vannak drága dolgok. De az annyira nem jó, ha minuszba mész, mert RP-zel. Szerintem egyikünk sem gondolt erre úgy, hogy napi 20 percig stockmarketezz és kapj belőle milliókat. Az kifejezetten rossz lenne.
Viszont, ha lenne egy plusz lehetőség, ami minimális plusz pénzt ad, kevés befektetéssel, hogy az időd megmaradjon RP-zni vagy nagyon enyhén több jönne be a lekötésből, az bőven elég lenne.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:674
Dexter Sosa
Azzal nincs is baj, hogy egy házért/kocsiért/tuningért meg ilyenekért meg kell dolgozni, illetve, hogy vannak drága dolgok. De az annyira nem jó, ha minuszba mész, mert RP-zel. Szerintem egyikünk sem gondolt erre úgy, hogy napi 20 percig stockmarketezz és kapj belőle milliókat. Az kifejezetten rossz lenne.
Viszont, ha lenne egy plusz lehetőség, ami minimális plusz pénzt ad, kevés befektetéssel, hogy az időd megmaradjon RP-zni vagy nagyon enyhén több jönne be a lekötésből, az bőven elég lenne.
okés így értem, de mi lenne az az összeg ami még nem túl sok és ezeket a vágyakat kielégíti mint? most mennyit lehet kiszedni a lekötött pénzel, és ha azt vesszük alapul mennyit kéne abból kihozni hogy jó legyen?
 

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:804
Sean Bennett
okés így értem, de mi lenne az az összeg ami még nem túl sok és ezeket a vágyakat kielégíti mint? most mennyit lehet kiszedni a lekötött pénzel, és ha azt vesszük alapul mennyit kéne abból kihozni hogy jó legyen?
Két számlával, nyolc óra játék után 30.000$ ami igazából szinte semmi, mert nyolc óra alatt a ház/jármű adód elvisz 1000-1500-2000$-t óránként.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:491
okés így értem, de mi lenne az az összeg ami még nem túl sok és ezeket a vágyakat kielégíti mint? most mennyit lehet kiszedni a lekötött pénzel, és ha azt vesszük alapul mennyit kéne abból kihozni hogy jó legyen?
Nem látok bele a szerver gazdaságába, így nem tudom mi lenne a tökéletes összeg, de az én tippem az lenne, hogy a 2 számlás ~30K helyett lehetne 2 számlával összesen úgy ~50K. Nem mentem bele túlzottan a matekba, ez csak egy nagyjából realisztikus megközelítés a tippjeim alapján.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,577
-
Head of Staff hozzászólás
Következő patch-től a lekötések összege és az óránkénti segély az alábbiak szerint alakul:

- lekötés növelve lesz 60k-ra a mostani 30k helyett (ugye a két számlára járó összeg 8 óra után)
- a GOV által megszabható munkanélküli segély pedig a mostani $1,500 helyett, $2,500-ig maximalizálható majd általuk
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó