Partidrog

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Dragomir Mirkovic «

Ötleted leírása

» Egy átlagos buli a szerveren 1-3 óra is lehet, viszont a drogok vizuális hatása ezekhez képest elenyészik. Az az ötletem támadt hogyha esetleg a kész drogot tovább lehetne craftolni egy item hozzá adásával akkor partidroggá alakítaná. Ez jóval hosszabb hatást eredményezne de semmilyen buffot nem adna. Esetleg a hatását mi magunk is letudnánk állítani mint egy bérlést. «


Csatolmányok

» Válasz «

Egyéb megjegyzések

»Ez tényleg csak a bulikra szolgálna, azoknak akiknek tetszik a vizuális hatása «



 

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel
Szerintem olyan mennyiségű és annyi féle drog van a szerveren, hogy nyugodtan vásároljon be 3-4 darabot az, aki órákon át szeretné az effekteket élvezni. Így is nagyon nehéz értelmes mennyiségű drogot eladni a playereknek, ha még kevesebbre lenne szükségük az nem segítene semmin.
 

Diló

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Mark Damon
Szerintem olyan mennyiségű és annyi féle drog van a szerveren, hogy nyugodtan vásároljon be 3-4 darabot az, aki órákon át szeretné az effekteket élvezni. Így is nagyon nehéz értelmes mennyiségű drogot eladni a playereknek, ha még kevesebbre lenne szükségük az nem segítene semmin.
Tamogatom Alfit, igy is alig terjed a drog es kevesen hasznaljak, kicsit tobbet ra kell aldozni es akkor kifogja birni a party teljes hosszat. (Esetleg a bulihelyen kereskedni droggal, vagy kimenni es a mellette levo sikatorban stb.)
Edit.: Igy is a drogfogyasztas es az illegalnak ez a resze(tapasztalatom szerint) hanyatlo, szeretnem ha ez valtozni es ez az otlet szerintem pont az ellenkezojet csinalna.
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Szerintem olyan mennyiségű és annyi féle drog van a szerveren, hogy nyugodtan vásároljon be 3-4 darabot az, aki órákon át szeretné az effekteket élvezni. Így is nagyon nehéz értelmes mennyiségű drogot eladni a playereknek, ha még kevesebbre lenne szükségük az nem segítene semmin.
+1, végülis...
 

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic
Szerintem olyan mennyiségű és annyi féle drog van a szerveren, hogy nyugodtan vásároljon be 3-4 darabot az, aki órákon át szeretné az effekteket élvezni. Így is nagyon nehéz értelmes mennyiségű drogot eladni a playereknek, ha még kevesebbre lenne szükségük az nem segítene semmin.
Szerintem teljesen félre lett értve részletekről, aki csak az effekt miatt szeretné tolni az nem fogja bekockáztatni a 3-4et. Ezzel szinte borítékolható a karaktered függősége amit szerintem senki sem akar elérni. IRL egy buli alatt nem tudom mennyire van szüksége egy embernek, de egy parti drogost én nem neveznék függőnek, sőt nem egy buli alatt lesz az ha esetleg 3-4et eltol pár óra leforgása alatt. Ellenben IC ha 3-4et eltolsz csak is azért, hogy de jó az effektje ami a monitorodon van és a karaktered emiatt lesz függő hát...
Tamogatom Alfit, igy is alig terjed a drog es kevesen hasznaljak, kicsit tobbet ra kell aldozni es akkor kifogja birni a party teljes hosszat. (Esetleg a bulihelyen kereskedni droggal, vagy kimenni es a mellette levo sikatorban stb.)
Edit.: Igy is a drogfogyasztas es az illegalnak ez a resze(tapasztalatom szerint) hanyatlo, szeretnem ha ez valtozni es ez az otlet szerintem pont az ellenkezojet csinalna.
Jelen pillanatban a drogokat csak a hatásai(buffok) miatt használják és szinte csak az illegál playerek. A civil szintén nem fog 3-4 et venni ezekből mert rákap, és csak vissza tartja, hogy vegyen. Én máshogy látom ez éppen, hogy egy másik réteget céloz meg plusszba akik eddig nem vették emiatt, azok lehet, hogy most vennék. Ezzel semmi hátránya nem származna azoknak akik most is használják mert teljesen másra jó.
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Igazából én amit tapasztalok, az emberek azért nem vásárolnak drogokat mert rá szokik a karakter, ahhoz pedig hogy le jöjjön róla a kórházba kell menni, ami miatt meg megkockáztatja az esetleges rendőri intézkedést amit nem szeretnének.
Én örülnék neki ha lenne tovább effektje a drogoknak, de egy másik ötletnél már Legend le írta ez nem kivitelezhető.
 

warship

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:107
Ella Nordin
Igazából én amit tapasztalok, az emberek azért nem vásárolnak drogokat mert rá szokik a karakter, ahhoz pedig hogy le jöjjön róla a kórházba kell menni, ami miatt meg megkockáztatja az esetleges rendőri intézkedést amit nem szeretnének.
Normális esetben amúgy az orvosi titoktartás miatt nem adhatna ki rp szerint ilyen információkat az orvos.

Amúgy őszintén nem találom fontosnak a partidrogok behozatalát. Max 1-et vagy kettőt lehetne behozni.
 

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic
Igazából én amit tapasztalok, az emberek azért nem vásárolnak drogokat mert rá szokik a karakter, ahhoz pedig hogy le jöjjön róla a kórházba kell menni, ami miatt meg megkockáztatja az esetleges rendőri intézkedést amit nem szeretnének.
Én örülnék neki ha lenne tovább effektje a drogoknak, de egy másik ötletnél már Legend le írta ez nem kivitelezhető.
Nem láttam a topicot, ha valóban nem kivitelezhető akkor értelmét vesztette, de nem látom, hogy miért lenne az ebben a formában. Meth+Sósav=Parti Meth. Ez egy nagyon butitott és csak példa. Tehát kaptunk egy teljesen új itemet amivel semmi mást nem kell csinálni csak elvenni tőle a Math buffjait, és kitolni a vizuális hatását. Szeretném kihangsúlyozni, hogy nem értek a scripteléshez csak én így tudnám elképzelni a kivitelezését.
Normális esetben amúgy az orvosi titoktartás miatt nem adhatna ki rp szerint ilyen információkat az orvos.

Amúgy őszintén nem találom fontosnak a partidrogok behozatalát. Max 1-et vagy kettőt lehetne behozni.
Nem szeretnék új drogokat a szerverre, szeretném ha ez a mostani drogokkal lenne kivitelezhető. Értelmetlen lenne több drogot behozni.
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Normális esetben amúgy az orvosi titoktartás miatt nem adhatna ki rp szerint ilyen információkat az orvos.

Amúgy őszintén nem találom fontosnak a partidrogok behozatalát. Max 1-et vagy kettőt lehetne behozni.
Valóban nem adhat, tudtommal nem is adnak. Az én dokim teljesen titokban tartotta. Személyes példa csak, semmi több.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,574
-
Head of Staff hozzászólás
A visszajelzések alapján zárom. Nem módosítunk rajta.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó