Panasztétel Vito Messina játékosra

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

kicsilevy

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:155
Lola Svenson
panaszkonyvj.png

Neved: Melanie McCartney
Játékos(ok) neve: Vito Messina
Panasz oka: Hegyekben a sportautóval
Panasz kifejtése: Ma reggeli vadászatom során, mikor fel értem a Dubsta terepjárómmal a "Malachegyre" ott találtam egy sportautóval vadászni Vito Messina játékost. A Gta fizikájának köszönhetően bármilyen autóval fel lehet jutni, de a szabályzat mégse engedi tudtommal az ilyen szerü megmozdulásokat. (javítsatok ki ha tévedek) Valamint nem látom fernek a többi játékossal szemben akik több száz ezrekért vesznek autókat hogy vadászahassanak, mikor egyes játékosok megengedik maguknak azt a luxust, hogy ugyanezt a sport autójukkal meg tegyék. Nem első alkalommal találkoztam vele a hegyekben ugyanezzel az autóval. Elöző alkalommal már jelentettem LIMONIUM-nak. 
Bizonyíték (kép, log, videó): https://imgur.com/a/EWoYi6g
Megjegyzés: -
 

Veysel

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:117
Gregory Mogiljevics
Szép reggelt ,vártam a PK. Mert leírtad OOC-be hogy raksz ,de 2 dolgot szeretnék mondani neked,Szerverszabályt elolvastam és nem találtam rá semmi leírást,hogy nem szabad egy "coupe" kocsival felmenni egy földes útra,mert ez nem egy megközelíthetetlen útszakasz.A másik dolog ,hogy teljes mértékben "IC" ügy hogy mivel vadászom ebben az esettben.Jogosnak tartanám a dolgot ha egy olyan helyen lettem volna a "coupe" kocsival ahol nincs autó út .Az meg teljesen kizárt dolog hogy többször láttál már ,hiszen a Karakterem 3 napja lett csinálva és most voltam vadászni másodjára. Részemről ennyit szeretem volna.Várom  a bíráló admint és a döntését teljes mértékben elfogadom.Kellemes napot.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó