Panasztétel Kenneth E Drake játékosra

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

kicsilevy

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:155
Lola Svenson
panaszkonyvj.png

Neved: Carla Perez
Játékos(ok) neve: Kenneth E Drake
Panasz oka: Kirablás utáni bérbiciklin való átöltözés.
Panasz kifejtése: Ma hajnali órában szőlő szedés közben kirabolt Kenneth E Drake játékos, jelzem teljesen szabályosan. Eddig semmi probléma sem volt. Mivel bérelt biciklivel volt és rablás után el engedett. elmentem beöltöztem maszkba fegyvert ragadtam, vissza mentem a szőlős felé, ahol szembe is biciklizett velem maszkban és ugyanabban a ruhában. Megálltam rá löttem, sikerült el menekülnie. Aztán keresni kezdtem, amikor is 5-8 perc elteltével a maszkot le vette, átöltözött gondolom a bér biciklije csomagtartójából, teljesen más ruhába. Igy próbáltam utol érni szoljak neki OC, hogy ezt nem teheti meg.Aztán feladtam. A panasz tényleges oka a bérbiciklin való átöltözés RP megkerülése végett.
Bizonyíték (kép, log, videó): Szerintem nem szükséges.
Megjegyzés: Ne próbálja senki nekem bemagyarázni, hogy IRL létezik ilyen hogy biciklin átöltözünk jelen helyzetben
 

cseri502

Individuum
Játékos
Üzenetek:310
Üdv.

Már kb. 200 db ilyen ügyem volt, ahol az átöltözés vagy az inventory volt a téma. Abból kiindulva, ami az inventory-ban van, az a karakterednél van, így simán meg lehet tenni az ilyet. Teljes mértékben jogos, hogy IRL sem hordunk magunknál ruhásszekrényt, de ez nem a valóság, hanem egy játék. Sajnos vagy nem sajnos a jelenlegi tárolási rendszer lehetővé teszi az ilyesmit.

[adminisztrator=Cserkó]Jogtalan.[/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó