Panasztétel Jack Banton játékosra

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

kicsilevy

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:155
Lola Svenson
panaszkonyvj.png

Neved: DIGASSTER COMPANY / Melanie McCartney / Andrew Boris
Játékos(ok) neve: Jack Banton
Panasz oka: Jogtalanul kiszúrt frakció járművek kerekei (21kerék)
Panasz kifejtése: Mai nap folyamán, arra lettünk figyelmesek a Diggaster telepén egy autó kerekén hogy ki van szúrva a kereke. Ennek tekintetében neki láttunk végig nézni az összes autót. És hát nagy volt a meglepetés. 23kereket kellett kicserélnünk. Mindezek tekintetében Ki hívtuk az A-Line Frakció munkatársait. És pontosan 103500 ropogós dollár fejébe meg is oldották a problémánkat. Mindezek tekintetében Adminokhoz, majd aztán főadminhoz fordulván arra kellett rá jönnünk, hogy egy volt Frakció tagunk Mr Jack Banton volt aki 21 szúrással jutalmazta volt frakciója autóinak kerekeit. IC szálként belefoglalnám, hogy szereptévesztés történt részéről, mivel elöször felmondott, aztán vissza könyörögte magát hozzánk, aztán ismét felmondott és barátságban váltunk el egymástól.Volt segítséged is. Azért volt több a kiszúrt kerék. 
Bizonyíték (kép, log, videó): -
Megjegyzés: Úgy érezzük kedves Jack Banton, hogy, magyarázattal tartozol, IC OOC baratság fejében a tettedért.
 

Zotya93

Újonc
Játékos
Üzenetek:6
Jó reggelt kívánok. Mikor felmondtam, akkor Bishop és Edward is mondta, ha bármikor szólok vissza vesznek. (IC, ooc mondták.) Vissza nem könyörögte senki magát. Másodjára, IC max hanyag munkavégzés indokkal, vagy indokolatlan távollét miatt tudtatok elküldeni, ugyanis szóltam Bishopnak DC-n, ha úgy nem jó, hogy költözés után leszek aktív (meló magánélet stb.), akkor rúgjon ki.

IC indokom tehát volt rá, nem is egy, ha meg ooc indokom lett volna rá, az már régen rossz. Szereptévesztés, pedig ott nem állja meg a helyét, hogy mindig is olyan karaktert játszottam, amibe a vandalizmus belefér (mióta az önkormányzattól eljöttem). Ne maradjatok kétségek közt, mondok egy ic indokot. Másodjára, mikor vissza mentem hozzátok, Te lettél a felettesem, amit az IC karakterem nehezen viselt el, ugyanis nem éppen annak a híve, hogy egy nő dirigáljon neki, ezt a fajta stílusát a karakteremnek, többen is tapasztalták már. A többit, ami ért IC, ami miatt azt a döntést hoztam,  azt viszont nem kívánnám megosztani, mert IC.

Amúgy, ha ezt tovább vittétek volna IC és nem adminért rohantok, jó pár embernek lett volna dolga. (RP helyzetek, megfigyelés, golyó szorongatás, avagy a nyomozóknak ügy felderítés.)

Remélem ez kielégítő magyarázat volt, IC pedig buta volnék odasétálni, bár paraszt dolog volt, de IC ügy.
 

kicsilevy

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:155
Lola Svenson
Szép jó reggelt.

Ez a beszélgetés amivel Bishopra hivatkoztál ez Discordon történt közted és Bishop között. Semmi IC jellege nem volt annak. IC OOC keverést vallottál be a PK válaszodban. IC ügy lehetett volna ha elözménye van az egésznek, és nem random jössz és ki szúrkálod a kerekeket. Meglátásod az IC ügyre számomra kielégítő lehetne a következő 2 esetben:

                                    1. Ha még Bishop az akkori leader vezetné a frakciót!
                                    2. Ha bármi féle fajta elözménnyel járt volna a szúrkálás!

Részemről a hozzászólásomat zárom. Várom az elbíráló admin döntését!

Üdv: Minyóóó
 

Zotya93

Újonc
Játékos
Üzenetek:6
Nem kell keverni, semmi ic-ooc keverés nincs. IC indok/indokaim meg voltak/vannak rá.

Az, hogy inaktívitás miatt IC nem tudott anno Bishop elszámolni velem, az nem azt jelenti, hogy az addigi munkát el kell felejteni. Bemásolom újra, az IC indok részét.:

"Másodjára, mikor vissza mentem hozzátok, Te lettél a felettesem, amit az IC karakterem nehezen viselt el, ugyanis nem éppen annak a híve, hogy egy nő dirigáljon neki, "

Remélem így érted, hogy ez IC!

 

Boldi1976_

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:137
Szép napot sziasztok!

Az én hozzászólásom annyi lenne,hogy a PK pont arra irányul hogy egy nyomós IC indokot szeretnénk kapni erre a cselekedetre.(Mivel 05.19 én eltávoztál a frakcióból és 06.30 -án pedig véghez vitted a cselekedetedet).

Természetesen nem adminnal kezdtük folytatni az egész ügyet,hanem értesítettük a mi védelmünkre szolgáló társaságot illetve szerelők értesítésével kivonulásával az összes állományban lévő gépjárművet megszereltettük!

Részemről mint Digasster leadere mióta eltávoztál a frakcióból semmilyen IC szál nem történt köztünk ,értve ezalatt bármilyen összezörrenés!

Végezetül látom míg írtam a hozzászólásomat te aláhuzással kiemelted a nyomós indokodat erre a cselekedetedre.

Köszönöm!

 

cseri502

Individuum
Játékos
Üzenetek:310
Üdv. Nekem felmerült egy pár kérdésem, amire szeretnék választ kapni.

Mikor felmondtam, akkor Bishop és Edward is mondta, ha bármikor szólok vissza vesznek. (IC, ooc mondták.) Vissza nem könyörögte senki magát. Másodjára, IC max hanyag munkavégzés indokkal, vagy indokolatlan távollét miatt tudtatok elküldeni, ugyanis szóltam Bishopnak DC-n, ha úgy nem jó, hogy költözés után leszek aktív (meló magánélet stb.), akkor rúgjon ki.

Ha jól értelmezem, akkor egy OOC indokkal távoztál a frakcióból, ami rendben van (Nincs időd játszani stb.). De akkor ennek mi köze az IC-hez? Ezt így nem tudom eldönteni. 

Másodjára, mikor vissza mentem hozzátok, Te lettél a felettesem, amit az IC karakterem nehezen viselt el, ugyanis nem éppen annak a híve, hogy egy nő dirigáljon neki, ezt a fajta stílusát a karakteremnek, többen is tapasztalták már.

Rendben, elfogadom. Biztosan vannak ilyen emberek is, bár én még nem találkoztam ilyennel, de legyen. Ha meg emiatt csináltad, amit csináltál, az kicsit brutális.

A többit, ami ért IC, ami miatt azt a döntést hoztam,  azt viszont nem kívánnám megosztani, mert IC.

Pedig én kíváncsi lennék rá. Elvégre azért vagyunk itt, hogy ezt a témát átbeszéljük.

Május 19. napján kerültél eltávolításra a Digasster Company frakcióból. Van egy kérdés, amit minden átlag ember feltenne ilyenkor. Miért kellett várni május 19. napjától, június 30. napjáig? Ez számomra elgondolkodtató. Mellesleg, ha téged annyira zavart volna, hogy kitettek a frakcióból, akkor még a napokban elintézhetted volna ezeket a dolgokat vagy hasonlót.
(MJ.: Tudom, hogy akkor nem volt erre script.)
 

kicsilevy

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:155
Lola Svenson
Kedves Jack Banton.

Idéznélek: A többit, ami ért IC, ami miatt azt a döntést hoztam,  azt viszont nem kívánnám megosztani, mert IC.

Ezt írtad első hozzászólásodban.

A PK LÉNYEGE: hogy a nyomós indokodat kifejtsd.

Üdv:

Minyóóó
 

Zotya93

Újonc
Játékos
Üzenetek:6
Idézet tőle: Cserkó:
Üdv. Nekem felmerült egy pár kérdésem, amire szeretnék választ kapni.

Mikor felmondtam, akkor Bishop és Edward is mondta, ha bármikor szólok vissza vesznek. (IC, ooc mondták.) Vissza nem könyörögte senki magát. Másodjára, IC max hanyag munkavégzés indokkal, vagy indokolatlan távollét miatt tudtatok elküldeni, ugyanis szóltam Bishopnak DC-n, ha úgy nem jó, hogy költözés után leszek aktív (meló magánélet stb.), akkor rúgjon ki.

Ha jól értelmezem, akkor egy OOC indokkal távoztál a frakcióból, ami rendben van (Nincs időd játszani stb.). De akkor ennek mi köze az IC-hez? Ezt így nem tudom eldönteni. 

Másodjára, mikor vissza mentem hozzátok, Te lettél a felettesem, amit az IC karakterem nehezen viselt el, ugyanis nem éppen annak a híve, hogy egy nő dirigáljon neki, ezt a fajta stílusát a karakteremnek, többen is tapasztalták már.

Rendben, elfogadom. Biztosan vannak ilyen emberek is, bár én még nem találkoztam ilyennel, de legyen. Ha meg emiatt csináltad, amit csináltál, az kicsit brutális.

A többit, ami ért IC, ami miatt azt a döntést hoztam,  azt viszont nem kívánnám megosztani, mert IC.

Pedig én kíváncsi lennék rá. Elvégre azért vagyunk itt, hogy ezt a témát átbeszéljük.

Május 19. napján kerültél eltávolításra a Digasster Company frakcióból. Van egy kérdés, amit minden átlag ember feltenne ilyenkor. Miért kellett várni május 19. napjától, június 30. napjáig? Ez számomra elgondolkodtató. Mellesleg, ha téged annyira zavart volna, hogy kitettek a frakcióból, akkor még a napokban elintézhetted volna ezeket a dolgokat vagy hasonlót.
(MJ.: Tudom, hogy akkor nem volt erre script.)

Szép napot mindenkinek. Azért nem aznap/másnap/harmadnap cselekedtem, mert inaktív voltam. Igaz, nem tegnap jöttem fel először a kihagyás után, de nem is szerettem volna elkapkodni és más dolgot is csinálok a szerveren. Tegnap tudtam egész nap fent lenni. /Hozzá teszem, ténykedtem tegnapi tevékenységem előtt is/

Akkor kifejtem bővebben. Minyo, téged IC már a kezdetektől nem bírtalak, volt is, hogy tettem rá utalásokat,/mikor 10perc állás miatt nem mostam át a kamiont stb, te már bszogattál/, mikor vissza mentem nem tudtam túl tenni magam azon, hogy "ezentúl te parancsolsz nekem."

Borisra azért haragszom (IC), mert hagyta, sőt asszisztált hozzá, pedig a "kemény" mag tudta, hogy akkoriban az a legkisebb probléma, hogy le van e-mosva a kamion, vagy 45° helyett 46°-ban áll-e.


A többi frakció tagra, pedig azért, mert nem egyszer fordult elő, hogy a kereszteződés/út közepén állt a céges kocsival és akkor támadt kedve irányt változtatni, mikor épp elmentem/elmentek mellette. Illetve tapasztalataim alapján (tisztelet a kivételnek) parasztok. Ezek mind IC sérelmek, én úgy gondolom ez a fajta vandalizmus még belefér. Az anyagi kár összegével, pedig nem voltam tisztában. Tehát nem az lebegett a szemem előtt, hogy minél több kárt okozzak, hanem az, hogy minél több fejfájást okozzak a jelenlegi kemény magnak.

Cserko. Az ooc-s kérdést nem értem. Ha két hónapig nem tudnak rólam és kirúgnak, harmadik hónapba vissza jövök, akkor ne emlékezzek arra, hogy én ott dolgoztam? Vagy annak nincs IC vonzata, ha valakit úgy rúgnak ki, hogy offline?

Boris, ha értesítettétek az embereket IC, akkor erre a pk-ra mi szükség volt?

Úgy gondolom, hogy ennek a fele is elég nyomós indok, hogy pár kereket kiszúrkáljak, elvégre nem öltem/erőszakoltam/raboltam embert.
 

Boldi1976_

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:137
Boris, ha értesítettétek az embereket IC, akkor erre a pk-ra mi szükség volt?

Azért mert kicsit irreális volt számomra sőt nem csak az enyémre ,hogy fényes nappal egy bekamerázott benzinkúton emberekkel kiszúrkálsz kb 20 jármű kerekét!(gondolom /do ba kifejtetted hogy olyan állapotba kerültél hogy nem nagyon érdekel téged a körülötted lévő események)!Teháta nyomós indokra voltam kiváncs IC be!
 

kicsilevy

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:155
Lola Svenson
Válaszra méltatok. Kedves Jack Banton IC OOC keverésed miatt!

    Mert kezembe került az a beszélgetés ami miatt a frakciót elhagytad. És ooc hazugsággal élsz a PK alatt. Kérésre az elbíráló adminnak átküldöm a beszélgetést.

Tisztelettel:

Minyóóó
 

cseri502

Individuum
Játékos
Üzenetek:310
Idézet tőle: kicsilevy:
Válaszra méltatok. Kedves Jack Banton IC OOC keverésed miatt!

    Mert kezembe került az a beszélgetés ami miatt a frakciót elhagytad. És ooc hazugsággal élsz a PK alatt. Kérésre az elbíráló adminnak átküldöm a beszélgetést.

Tisztelettel:

Minyóóó

Küldd el kérlek.
 

Zotya93

Újonc
Játékos
Üzenetek:6
Jajj Minyo, kérlek ne fárassz már. Olvasd át mégegyszer. Vagy arra gondolsz, hogy nem ecseteltem Tominak azt, hogy például rá félnapra dolgom akadt? Gép naplót ne küldjek, hogy utána üzemelt-e a pc?
 

cseri502

Individuum
Játékos
Üzenetek:310
Cserko. Az ooc-s kérdést nem értem. Ha két hónapig nem tudnak rólam és kirúgnak, harmadik hónapba vissza jövök, akkor ne emlékezzek arra, hogy én ott dolgoztam? Vagy annak nincs IC vonzata, ha valakit úgy rúgnak ki, hogy offline?

Igazából a beszélgetések alapján te javasoltad, hogy rakjanak ki a frakcióból. (Erről képet is tudok küldeni.)
Illetve annak, hogy IC vonzat....Maximum annyi lehet, ha a szerverre sem jártál fel, hogy nem jártál be dolgozni, ami miatt kirúgtak a munkahelyedről. Ez miért annyira felháborító, hogy ekkora kárt kell csinálni? Meg úgy minden. Kétlem, hogy akkora sérelmeid lettek volna, még a frakció tagja voltál, hogy ilyenhez folyamodj a kirúgásod után közel másfél hónappal.
Plusz, ha annyira utáltad a kollégákat, akkor nem örülni kellett volna, hogy végre kirúgtak?
 

Zotya93

Újonc
Játékos
Üzenetek:6
Idézet tőle: Cserkó:
Cserko. Az ooc-s kérdést nem értem. Ha két hónapig nem tudnak rólam és kirúgnak, harmadik hónapba vissza jövök, akkor ne emlékezzek arra, hogy én ott dolgoztam? Vagy annak nincs IC vonzata, ha valakit úgy rúgnak ki, hogy offline?

Igazából a beszélgetések alapján te javasoltad, hogy rakjanak ki a frakcióból. (Erről képet is tudok küldeni.)
Illetve annak, hogy IC vonzat....Maximum annyi lehet, ha a szerverre sem jártál fel, hogy nem jártál be dolgozni, ami miatt kirúgtak a munkahelyedről. Ez miért annyira felháborító, hogy ekkora kárt kell csinálni? Meg úgy minden. Kétlem, hogy akkora sérelmeid lettek volna, még a frakció tagja voltál, hogy ilyenhez folyamodj a kirúgásod után közel másfél hónappal.
Plusz, ha annyira utáltad a kollégákat, akkor nem örülni kellett volna, hogy végre kirúgtak?

"szóltam Bishopnak DC-n, ha úgy nem jó, hogy költözés után leszek aktív (meló magánélet stb.), akkor rúgjon ki."

Azt nem is mondtam, hogy ő döntésük volt, ám azt is láthatod, hogy szóba került a kötelező duty perc, amiket akkor, már egy jó ideje nem teljesítettem.
Szerverre nem jártam fel/nem is dolgoztam.

IC, igen idegesitett. Voltak olyan kollégák akik miatt megérte bent maradni, akikkel jóban voltam.

Irl is vannak olyan kollégáim, akiket ki nem állhatok, még is itt dolgozom.
 

cseri502

Individuum
Játékos
Üzenetek:310
Rendben. A lényegen nem változtat. Bőven eltelt idő a kirúgásod óta. Ez nem elég indok, hogy tönkre tegyél egy teljes járműparkot. Ez inkább a gerinctelenség kategória. (Ezt csak megjegyzésnek írom: egy bekamerázott telep fényes nappal...Nagyon nagy háttér kellett ahhoz, hogy erre nyomós indokod legyen.)

[adminisztrator=Cserkó]A Digasster Company visszakapja a szereltetés költségeit, továbbiakban pedig jó lenne abbahagyni ezeket a felesleges kiszúrásokat. A roleplay szál törlésre kerül. A panasz jogos.[/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó