Panasztétel a W/S Hoover Criminal Gang-re.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Gwen

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:37
Ismael Romano
"Én arra vagyok kiváncsi, hogy ti mindig hogyan kerültök oda, tehát neked IC milyen tudomásod van arról, hogy ott egy tároló van? Ott áll előtte egy autó és ti már fegyverrel álltok kint, ez az egész irreális." Mivel amikor elsőnek észre vettük hogy bejöttetek hozzánk akkor utánatok mentünk és felkérdeztük a srácot hogy miért vagy itt stb, és erre azt kaptuk meg válasznak hogy "van itt egy raktáram azért jöttem ide"

"De akkor a lövöldözést mégis ki generálja?" Mind a kettő frakció generált már lövöldözéseket, szóval ez közös!

"Konkrétan le lett írva, hogy a matematika nem hazudik ( Számolás le van vezetve, nem tudom már mit kéne odaírnom, hogy megértsd.)" Értem hogy nektek annyi jött ki, de mi a rablás közbe számoltuk ki és nekünk 150.250$ jött ki, nem tudunk ezzel mit kezdeni de ha kell akkor azt a 2.500$-t bármikor vissza adjuk nektek ha nektek ez póblémát okoz.

"Nem egy dologról beszéltünk, annak is az volt az okozója, hogy a raktárat campeltétek és ki akartátok Vilmost rabolni." Nem tudom nektek milliószor leírni hogy eddig KÉTSZER voltunk lent a laborotoknál. Elsőnek is ki akartuk rabolni mivel IC egy raktár szavat kaptunk amibe mindig sok jó dolog rejtőzhet, ezért ki akartuk rabolni, de ezt meg is akartuk csinálni de mire be akartunk menni a laborotokba egyből bezártátok és képtelenek voltunk az illetékes kocsiának a kerekeit kilőni.
 

smashing machine

Haladó
Játékos
Üzenetek:20
Ario Stokes
Nos, az elmúlt pár napban nem voltam elérhető, leginkább telefonról olvastam az eseményeket, illetve hallgattam azokat.

A napokban jelentősen(sőt, túlságosan is) megnőttek a lövöldözések száma a Hoover és az F13 között. Ha jól tudom, a megalakulásotok óta, mely talán három nap(javítsatok ki, ha nem) legalább öt lövöldözés történt, amely már a józan ész elvén is felett van. Tény és való, hogy a banda rivalizál egymással, de azt nem napi szintű, akár egy nap többszörös lövöldözéssel kell kifejezni(ha jól hallottam, tegnap kettő lövöldözés is történt). Nem kell a gettóból egy Afganisztánt csinálni, ahova már a PD helyett békefenntartókat kellene küldeni.
Azt viszont tanusíthatom, hogy a legelső lövöldözést azt mi kezdeményeztük(pontosabban én), de ezen ne lepődjetek meg, hiszen a mi területünkre jöttetek, amolyan alá-fölé rendeltséget kialakítani, természetes hogy agresszívan fogunk rá reagálni, vagy kezelni a dolgot.

Sajnos nagyon abba az irányba haladunk, szélsebesen amelyet más szerverek képviselnek(0/24 lövöldözés). Ahogyan a leírásunkban is benne van, hogy az F13 mindig próbál a HCRP-re fókuszálni, teljesen visszaadva azt a gettó hangulatot, amelyet próbálunk képviselni.

Az angol/magyar keveréssel nem értem mi a gond. Vannak olyan szlengek, szavak amelyet ha magyarra fordítunk, eléggé rosszul néz ki, én példaképpen ezért is keverem, ezzel is megpróbálva átadni azt a hangulatot, melyet próbálunk alakítani(ahogy feljebb is leírtam) Ha jól hallottam, ezért szidtátok a saját DC-teken az F13-at, rákérdeztem mikor megtudtam a dolgot, hogy valid-e, szabályosan fel akartátok négyelni azt a személy, akitől megtudtam. Ha rögtön így álltok hozzá más frakciókhoz, akkor persze az adott fél sem lesz elnézőbb/barátságosabb veletek. Sajnos az ember így működik.
Szóval, ha jól értem neked azzal van a problémád, hogy túl sok a lövöldözés, azonban Ti ezzel párhuzamosan próbáltok alapozni, arra hogy minden "hácéerpésen" működjön és valósághűen. Amennyiben azt próbáljátok kőkeményen reprezentálni, ami a valóságban működik, akkor azt is tudnotok kell, hogy ebben a lövöldözés is benne van elég nagy részben. Minden ok-okozatban működik, Ti is lőttök-Mi is lövünk. Ez ilyen egyszerű, nem értem a problémádat.

Szeretném neked elmondani, hogy az angol-magyar keveréssel semmi probléma nincsen egy bizonyos szintig, a szlengeket ez a frakció is nyilván angolul használja, de semmi többet. Van egy szép nyelvünk, amit teljesen fölösleges összekutyulni egy másikkal, ha nem muszáj, sőt elég undorítóan is néz ki, ha folyamatosan keveredik. Ez nem minősítés volt (mármint a discordon), hanem szimplán egy vélemény, ha ennyire bánt téged, hogy felhoztad itt, akkor valószínűleg legbelül Te is érted a problémát.
 

eziokala

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:76
Sévon Epps
"Én arra vagyok kiváncsi, hogy ti mindig hogyan kerültök oda, tehát neked IC milyen tudomásod van arról, hogy ott egy tároló van? Ott áll előtte egy autó és ti már fegyverrel álltok kint, ez az egész irreális." Mivel amikor elsőnek észre vettük hogy bejöttetek hozzánk akkor utánatok mentünk és felkérdeztük a srácot hogy miért vagy itt stb, és erre azt kaptuk meg válasznak hogy "van itt egy raktáram azért jöttem ide"

"De akkor a lövöldözést mégis ki generálja?" Mind a kettő frakció generált már lövöldözéseket, szóval ez közös!

"Konkrétan le lett írva, hogy a matematika nem hazudik ( Számolás le van vezetve, nem tudom már mit kéne odaírnom, hogy megértsd.)" Értem hogy nektek annyi jött ki, de mi a rablás közbe számoltuk ki és nekünk 150.250$ jött ki, nem tudunk ezzel mit kezdeni de ha kell akkor azt a 2.500$-t bármikor vissza adjuk nektek ha nektek ez póblémát okoz.

"Nem egy dologról beszéltünk, annak is az volt az okozója, hogy a raktárat campeltétek és ki akartátok Vilmost rabolni." Nem tudom nektek milliószor leírni hogy eddig KÉTSZER voltunk lent a laborotoknál. Elsőnek is ki akartuk rabolni mivel IC egy raktár szavat kaptunk amibe mindig sok jó dolog rejtőzhet, ezért ki akartuk rabolni, de ezt meg is akartuk csinálni de mire be akartunk menni a laborotokba egyből bezártátok és képtelenek voltunk az illetékes kocsiának a kerekeit kilőni.
1) Rendben, első pont világos, köszi a válaszodat.

2) Igen, de az arány nem mindegy, tehát, mi egyszer kezdeményeztünk, ti annál többször és még is mi vagyunk lövöldözés generálás indokkal felkérdezve.

3) Szabálysértést követtetek el és panaszt nyitottatok, engem nem a kétezer ötszáz dollár érdekel, hanem, a bűncselekmény szankciónálása, ha már publikussá tettük. Meg lehetett volna beszélni, de nem sikerült privátban, mint felnőtt emberek.

További kérdések:
-Továbbra sem kaptunk semmiféle kézzel fogható dolgot, ami alátámaszt bármit is.

ba08a5e9d17bc3603eea92c27b285b95.png

Erről egy logot tudsz küldeni kérlek?
 

Gwen

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:37
Ismael Romano
"Továbbra is várjuk a választ a következő kérdésekre:

-Hol a bizonyíték a vádakról, amelyek fel lettek sorolva?
-Immerzió rombolást fejezd ki kérlek, hogy mivel romboljuk?

- Illetve az utolsó videókban látható, hogy a Justin Vanesco egy egyszerű póló alatt hideweaponolta a Micro Draco-t, ami szerintem nem reális, mivel hasonlóért Vilmos szankciót is kapott korábban." Bizonyíték olyan embernek van meg aki éppen munkahelyén tölti az idejét, miután haza megy mindent elküldünk. Türelmeteket kérjük! _ Immerzió rombolás arra értjük hogy amikor beléptetek a területünkre akkor párszor lövöldözni jöttetek és nem tudtunk rendeset RP-ni egy napot sem. - ha minden igaz akkor négy napja van meg a frakció ebből három nap abból állt hogy dara - dara - dara, és a Cripstől is kaptam pár hasonló választ. _ Le RP-em hogy az villanyoszlopnak támasztom a fegyvert, de igen bevallom arról nem kaptatok információt hogy az a fegyver ott van! és arról se hogy felveszem onnan!
 

Gwen

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:37
Ismael Romano
1) Rendben, első pont világos, köszi a válaszodat.

2) Igen, de az arány nem mindegy, tehát, mi egyszer kezdeményeztünk, ti annál többször és még is mi vagyunk lövöldözés generálás indokkal felkérdezve.

3) Szabálysértést követtetek el és panaszt nyitottatok, engem nem a kétezer ötszáz dollár érdekel, hanem, a bűncselekmény szankciónálása, ha már publikussá tettük. Meg lehetett volna beszélni, de nem sikerült privátban, mint felnőtt emberek.

További kérdések:
-Továbbra sem kaptunk semmiféle kézzel fogható dolgot, ami alátámaszt bármit is.

ba08a5e9d17bc3603eea92c27b285b95.png

Erről egy logot tudsz küldeni kérlek?
igen, máris keresem a logot!
 

eziokala

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:76
Sévon Epps
Immerzió rombolás arra értjük hogy amikor beléptetek a területünkre akkor párszor lövöldözni jöttetek és nem tudtunk rendeset RP-ni egy napot sem.
Szerver log még mindig a mi oldalunkat tanúsítja, ameddig nincs bizonyíték, addig nem fogunk hozzászólni, ezenkívül még a logra kiváncsi vagyok, aztán felőlem jöhet a bírálat.
 

Gwen

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:37
Ismael Romano
1693751932125.png
Ezzel nem értek egyet! - Mind a kettő frakció adott le füstölést egymásnak, de legtöbbet tőletek kaptunk!
 

Gwen

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:37
Ismael Romano
De ha nincs is meg a log, Botos videójába minden benne van amit elkérek majd tőle ha nem találom a logot! utána felőlem jöhet a bírálás!
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,542
-
Első körben a Hoover számlájára visszakerül $2,500. A PM-ben az alábbi kérdés hangzott el, ezért az is lett megválaszolva. Szó sem volt még akkor fegyverről és tárakról.

[PM] Alejandro Sanchez > @Carlie Wheeler: Szia! 147 anyarozs és 2 LSD blueprint több mint 150.000 érték?
[PM] Carlie Wheeler > @Alejandro Sanchez: Szia, kis türelmet
[PM] Carlie Wheeler > @Alejandro Sanchez: alatta van
[PM] Alejandro Sanchez > @Carlie Wheeler: Köszi!
[PM] Carlie Wheeler > @Alejandro Sanchez: Np.

Ezenfelül, kérlek ne töröljetek semmilyen kommentet.

A bírálat az összes beérkezett bizonyíték és komment alapján lesz megkezdve.
 

eziokala

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:76
Sévon Epps
Köszönjük szépen, igazából a felvételéről nem volt roleplay, mint mondtad, de mi már a bírálatra készen állunk. Ti?
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,542
-
Head of Staff hozzászólás
Először is köszönöm mindenkinek, hogy kifejtette a véleményét, bemutatta a bizonyítékokat és kommentálta az egész PK-t. Több mindenre fény derült, de akkor menjünk sorba - ígérem rövid leszek.

IC megszakítás OOC-val: Volt mindkét félnél, ezt teljes mértékben elkerülni lehetetlen, maximum törekedni lehet arra, hogy minél kevesebbszer legyen használva az OOC chat. Ez mindenkire vonatkozik, nem csak a résztvevőkre.

MG gyanúja: Felvétel bizonyítja, hogy nem volt MG az, amit felhoztatok. Arra a szálra biztosan nem lehet ezt ráhúzni.

Immerzió rombolás: Több hood RP, kevesebb lövés, élvezhetőbb játékmenet mindkét félnek és akár a civileknek, PD-nek. Ezt kellene erőltetni inkább. Értem, hogy végre van élet a gettóban - ennek örülök is, ahogy mások is - viszont nem feltétlen mindenre a fegyver a megoldás, ezt tartsátok szem előtt. Rengeteg más lehetőség biztosított arra, hogy ne a kill log pörögjön a szemünk előtt, mikor eljön az este - vagy épp a késő délután.

A következő fegyvereket pedig nem lehet /hideweapon paranccsal rejteni, 1.3-tól:
  • MP5N
  • MP5K
  • CZ Scorpion EVO
  • Micro Draco
A PK több pontja jogtalan. Az egyetlen jogos - ami mindenkire vonatkozik - az az immerzió rombolás, egy bizonyos szinten.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó