Panasztétel a W/S Hoover Criminal Gang-re.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Gwen

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:37
Ismael Romano
panaszkonyvj.png
Neved: Florencia 13.
Játékos(ok) neve: W/S Hoover Criminal Gang.
Panasz oka: IC megszakítása OOC-val, MG gyanúja, immerzió rombolás.
Panasz kifejtése: Mióta a Hoover Criminal Gang létre jött, azóta megállás nélkül, mindennap lövöldözés zajlik, ezzel immerziót törve nem tudunk egy nyugodt RP szálat sem lebonyolítani. Mindezek mellett előfordult hogy az összes járművet feltörve találtuk Ranchon.
09.02 11 óra környékén követtük le Tyrice Burnett-ett, ahogy a területi pincébe megy, befutását követően szinte egyből jött is ki, mire mi oda mentünk és fegyvert fogva rá mentünk be vele a pincébe. Kis idő elteltével azonban megjelentek a bandatársai akik tüzet nyitottak ránk. Semmi kommunikációt nem láttunk mi a felek között hogy honnan szereztek róla tudomást, hiszen Tyrice végig velünk volt. Kirablása közben az RP-t megszakította OOC írással miszerint bőven több értékű tárgyat zsebeltünk el tőle mint a megengedett $150.000, rablás közben úgy tűnt nem haladjuk meg az összeget, viszont újra számolva rájöttünk, hogy $250-al többet vittünk el amit bármikor hajlandóak vagyunk vissza adni a frakciónak.
Bizonyíték (kép, log, videó): A bíráló adminnak logokat, videókat tudunk küldeni!
Megjegyzés: -
 

Vilmos

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:106
Simon Khorozian
Helló, remélem a lövöldözés generálás PK-t nem gondoljátok komolyan, amikor eddig szinte mindig ti kezdtétek az összeset, tegnap is lemegyünk a HQ-tokra rpzni írják a tagok az RP-t, erre terőről daráltok. Arról meg nem tehetek, hogy campelitek a pincénket mennének lőszert craftolni, ti meg rájuk lőttök kint miközben bent raboltok…
 

Gwen

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:37
Ismael Romano
Hello, nem gondolnam hogy úgy jönnek RP-ni hogy Fegyvert rántanak ránk és furgon tetejéről kezdenek el minket füstölni, meg azt se gondolnám hogy 10-en lejöttök hozzánk “RP”-ni amikor tudjátok hányan vagyunk mivel folyamatosan ott köröztök, a rablás követően nem volt semmi lövöldözés csak ráfogtuk a fegyvert bevezettük a laborba és elkezdtük a rablást. Arról nem beszélve hogy három vagy négy szavas mondatokat 5-6 percig írja miközbe kint ránk jumpolnak nagy kalikkal!!
 

Vilmos

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:106
Simon Khorozian
Tegnap magyrészt akikre tüzet nyitottatok fegyver sem volt nálunk, ezt értem késő estére mert lementünk volna RPzni. Őszintén veletek eléggé illúzió romboló rpzni, mert már az első interakciónál OOC elkezdtetek irogatni és egy kis szócsata után került elő a fegyver, szinte mindig ez van, hogy vagy campelitek a pincénket vagy a semmire fegyvert rántotok, arról nem beszélve, hogy azt nem tudom IC hogy kötöttétek hozzánk a kocsik feltörését, mert már aznap este szó nélkül rögtön túrtatok. Ha nyertek akkor semmi baj, de ha többen vagyunk és veszítetek egyből jön ez meg az a sok kifogás és panaszkodás. Amihez elég korrekten állunk hozzá, nem tudom észrevettétek-e, hogy nem mindig teljes létszámmal rpzünk veletek, illetve hogy korháztól általában mindig vissza is viszünk Rancho-ra. (EDIT: Azért van kettő hozzászólásom, mert az előbb volt a srácnak, de már kitörölte.)
 
Utoljára szerkesztve:

eziokala

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:76
Sévon Epps
Kedves Gwen,

1) Ezek elég erős vádpontokra sikeredtek a frakció ellen, amelyről a publikum semmilyen bizonyítékot nem láthat, tudtommal semelyikötök SEM adminsegéd, se nem adminisztrátor, szóval érdeklődnék arról, hogy miért nem sikerült a bizonyítékot a PK megtekintők elé helyezni? Nagyon nehéz reflektálni így a vádakra, de emiatt az emlékeimet fogom előhelyezni, mivel másra nem nagyon lehet ennél a PK-nál hagyatkozni.

2) Ezt az immerzió feltörést kérlek szépen magyarázd már el a PK-ra írt személyeknek, mert ahogy láttam a panaszkönyvben nem igazán sikerült kifejezni.

3) Visszatérve ehhez a rablásos dologhoz, te konkrétan a panaszkönyvben egy ELÉG durva szabálysértést (Tudtommal legtöbb szerveren adott érték feletti rablás végleges kitiltás.) vallasz be, de eközbe minket vádolsz, olyan dolgokkal amelyre, mint előbb említettem reflektálni SEM lehet, mivel bizonyítékot természetesen nem láthatunk, kérdezem én, hogy most akkor ki felé is nyílt ez a panaszkönyv?

Amint megjelennek a bizonyítékok reflektálunk a panaszkönyvre, előre is köszönöm, ha az admin, vagy te publikálod-e számunkra.

Köszönettel,
Eziokala
 

eziokala

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:76
Sévon Epps
Kedves @janette,

Én nem tudok arról, hogy a mi oldalunkról bárki IC-t átvinne OOC-ra vagy vice versa. Egy videójátékról beszélünk egyébként, szórakozás és a kikapcsolódás mindenkinek a célja, tehát semmi érdekeltségünk nincs abban, hogy egy OOC tényező befolyásolná az IC karakterünket.

A Florenciának bármikor meg volt az opciója, hogy ránk írjon és éljen azzal a lehetőséggel, hogy kulturált felnőtt módon meg lehessen ezt beszélni. De, mint látható erre nem voltak nyitottak. Az egyetlen problémánk az egész frakciójukkal az angol beszéd túl nyomása. Egy magyar roleplay szerveren vagyunk, véleményem szerint elvárt, hogy a saját nyelvünkön folytassuk a társalgást, hogy mindenkinek világos legyen, amit írnak. Itt nem a szlengekről beszélek, hanem konkrét mondatokról. Illetve, ha már más nyelven folytatjuk a társalgást, akkor legalább a nyelvtani szerkezete legyen helyes.

Köszönettel,
@eziokala

Edit: Továbbra is várjuk a bizonyítékokat.
 
Utoljára szerkesztve:

Vilmos

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:106
Simon Khorozian
Láttam a videókat @Gwen részéről, viszont kíváncsi lennék a ti oldalatokra is @eziokala .
Azokat a videókat továbbra sem sikerült publikálni, így nehezen tudjuk megmutatni a mi oldalunkat. Ahogy @eziokala is leírta, egyáltalán nem lettünk megkeresve, sőt amit még jobban inkorrektnek érzek, hogy a harmadik féltől, egy teljesen másik FK tagjától tudjuk meg, hogy panasz volt ránk. Ha ennyire cél lenne a korrektség, már hamarabb lépéseket lehetett volna tenni ennek érdekében, nem pedig a panaszkönyvhöz fordulni.
 

Gwen

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:37
Ismael Romano
3) Visszatérve ehhez a rablásos dologhoz, te konkrétan a panaszkönyvben egy ELÉG durva szabálysértést (Tudtommal legtöbb szerveren adott érték feletti rablás végleges kitiltás.) vallasz be, de eközbe minket vádolsz, olyan dolgokkal amelyre, mint előbb említettem reflektálni SEM lehet, mivel bizonyítékot természetesen nem láthatunk, kérdezem én, hogy most akkor ki felé is nyílt ez a panaszkönyv?

Amint megjelennek a bizonyítékok reflektálunk a panaszkönyvre, előre is köszönöm, ha az admin, vagy te publikálod-e számunkra.
Szia, mihamarabb bővíteni fogom videókkal a panaszkönyvet, akivel ott voltam a rabláson az természetesen felvette az RP-t. - Kintről is van felvételünk az jelenleg megvan de egybe szeretném ezt megmutatni nektek és kedves bírálónak!
 

eziokala

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:76
Sévon Epps
Szia, mihamarabb bővíteni fogom videókkal a panaszkönyvet, akivel ott voltam a rabláson az természetesen felvette az RP-t. - Kintről is van felvételünk az jelenleg megvan de egybe szeretném ezt megmutatni nektek és kedves bírálónak!
Szervusz, egy discord megbeszélés keretein belül nekem tökéletes lenne. Discord nevem realezio vagy keresheted vilmost is.
 

Sanyi

cogito ergo sum
Játékos
Üzenetek:187
Eugene Miller
[mod] Sziasztok!

A panaszt bíráló adminisztrátor jelentkezéséig zárom a topikot.[/mod]
 

Vilmos

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:106
Simon Khorozian
Szia, Laca és kedves játékosok!

Szóval, kezdeményeznénk akkor a bizonyítékok beküldését. Térjünk is az első egyértelmű szabályszegésre. A matematika sosem hazudik, mint a Spoilerben is látható és az alatta lévő számításból kiderül, túllépték a megengedett korlátot, OOC azért írt nektek Tyrice, mivel jót akart nektek, de ti semmibe vettétek szándékát.



[22:42:40] Alejandro Sanchez kivesz egy tárgyat a szekrényből. [Anyarozs]
[22:42:40]
Alejandro Sanchez kivesz egy tárgyat a szekrényből. [Anyarozs]
[22:42:40] Alejandro Sanchez kivesz egy tárgyat a szekrényből. [Anyarozs]
[22:42:41]
Alejandro Sanchez kivesz egy tárgyat a szekrényből. [Anyarozs]
[22:42:41] Alejandro Sanchez kivesz egy tárgyat a szekrényből. [Anyarozs]
[22:42:42]
Alejandro Sanchez kivesz egy tárgyat a szekrényből. [Anyarozs]
[22:42:42] Tyrice Burnett körbe-körbe figyelget, átnézz a vála fölött.
[22:42:42]
Alejandro Sanchez kivesz egy tárgyat a szekrényből. [Anyarozs]
[22:42:42] Alejandro Sanchez kivesz egy tárgyat a szekrényből. [Anyarozs]
[22:42:43]
Alejandro Sanchez kivesz egy tárgyat a szekrényből. [Anyarozs]
[22:42:43] Alejandro Sanchez kivesz egy tárgyat a szekrényből. [Anyarozs]
[22:42:43]
Alejandro Sanchez kivesz egy tárgyat a szekrényből. [Anyarozs]
[22:42:44] Alejandro Sanchez kivesz egy tárgyat a szekrényből. [Anyarozs]
[22:42:44]
Alejandro Sanchez kivesz egy tárgyat a szekrényből. [Anyarozs]
[22:42:45] Alejandro Sanchez kivesz egy tárgyat a szekrényből. [LSD blueprint]
[22:42:45]
Alejandro Sanchez kivesz egy tárgyat a szekrényből. [Anyarozs]
[22:42:46] *** Alejandro Sanchez kivesz egy tárgyat a szekrényből. [Anyarozs]
[22:45:56] *** Tyrice Burnett átad egy tárgyat Justin Vanescónak. [1 db Entreprise Arms Wide Body 1911]
[22:45:59] *** Tyrice Burnett átad egy tárgyat Justin Vanescónak. [1 db .45 ACP tár]




15 stack az 150 darab, jelenlegi anyarozs árfolyama 750 dollár, az az anyarozsból összesen elvettetek: 112 500 dollárt, illetve egy bp 500 dollár azaz eddig 113 ezer dollár összesen. Entreprise az 35 ezer dollár, illetve a tár 4 ezer dollár. Ez összesen így 152 ezer dollár.

Szóval térjünk is rá a többi rágalmas pontra. Első az a bizonyos MG, csatolom is a videót.


Amint a videón látható, az illetékes kivett lőport az autó csomagtartójából és úgy indult meg a pince felé, tár gyártásának céljából. Továbbá az is megfigyelhető, hogy amint odaért, nem kezdett rögtönös lövöldözésbe, pedig volt nála lőfegyver, el akart hajtani amikor elütött egy Florenciásat, aki RP nélkül felkelt és rögtön lövöldözésbe kezdett. Ezek után történt egy telefonbeszélgetés, amit csatolok is.


[22:43:07] *** Zsebében csörög a telefon.
[Sévon Epps] [22:43:13] Sévon Epps telefonba mondja: Na?
[22:43:19] Jevonte Epps telefonba mondja: gyors, pince.
[22:43:22] Sévon Epps telefonba mondja: Jövök.
[22:43:46] Jevonte Epps telefonba mondja: rámlőttek.
[22:43:47] [INFO-warning] A másik fél lerakta a telefont!
[22:44:41] Sévon Epps mondja: Adj valami fegyót.


Akik ott voltak a környezetben értesítve lettek, akkor jelent meg a kettő ember, pontosabban akire rálőttetek Jevonte, illetve aki fel lett hívva, Sévon. Remélem, hogy ezek előkerülésével kizárható az MG.

Na szóval, akkor lövöldözés generálásához lenne egy pár hozzáfűzni valóm. Az első interakciónk folyamán, amikor megjelentünk rögtön kezdődött az OOC szomorú emoji fejezés. Nem foglalkoztunk vele, inkább a szerepjátékra összpontosítottunk. Ment az IC incselkedés, aminek a vége az lett, hogy Felipe Contreras (@Botosjeti) fegyvert rántott, ezzel ti kezdeményeztétek ismét a lövöldözést. De, ne csak a szám járjon, csatolom a videó(kat).




Következő kérdésem pedig az lenne, hogy 09.01-én, 23 óra körül lejöttetek a szekciónkra és egy TDMA szervert megszégyenítő módon lőttetek szét minket. Ezzel kapcsolatban azok merülnek fel, hogy pontosan hogyan csatoltátok hozzánk a kocsik feltörését, vagy ha nem az volt az indok akkor miért lettünk szétlőve?

Köszönöm előre is a válaszokat, megkérném a bíráló admin-t, hogy azért mégegyszer csekkolja le, hogy történt-e szabálysértés a rabolt tárgyak értékével kapcsolatban!

Edit: A pincénknél miért vagytok ott mindig fegyverrel készen, hogy kiraboljatok? Mert ez már sokadik eset.
Edit2: Illetve az utolsó videókban látható, hogy a Justin Vanesco egy egyszerű póló alatt hideweaponolta a Micro Draco-t, ami szerintem nem reális, mivel hasonlóért kaptam szankciót is korábban.
 
Utoljára szerkesztve:

Gwen

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:37
Ismael Romano
Hello, elsőnek kezdeném ezzel: Edit: A pincénknél miért vagytok ott mindig fegyverrel készen, hogy kiraboljatok? Mert ez már sokadik eset. - Egyátalán nem akartuk ezt az egészet, de.. mivel a területünkön van a laborotok amit nem értek akkor ne lepődjetek meg hogy a f13 tagok fegyverrel fognak titeket felkérdezni vagy akármi mást cselekdni. Hogy most rablásra fordúlt az egész az egy IC döntés amit mi hoztunk meg! - de még mindig MG gyanúja van oda írva, nem mondtuk hogy ez fixen MG, egyátalán nem!! Csak eléggé furcsáltuk hogy akit kiraboltunk három vagy négy mondatú szövegeket öt-hat percig ír miközbe kint fegyveresek érkeznek. Pluszba nem is hozzátok indultunk hanem a Crabekhez mentünk volna verekedni a graffitik miatt!
"15 stack az 150 darab, jelenlegi anyarozs árfolyama 750 dollár, az az anyarozsból összesen elvettetek: 112 500 dollárt, illetve egy bp 500 dollár azaz eddig 113 ezer dollár összesen. Entreprise az 35 ezer dollár, illetve a tár 4 ezer dollár. Ez összesen így 152 ezer dollár." Ami ezt illeti, miközbe a rablás folyamatba volt kedves Alejandro Sanchez ráírt egy adminra és leírta neki hogy ezek amiket elvettünk tőletek dolgokat túl lépi e 150.000$-os összeget és mi erre azt kaptuk válaszra hogy jóval nem lépi túl és mi pedig éltünk a lehetőséggel és elhoztuk őket!

Screenshot_20230903_100248_Chrome.jpg

Vilmos törölte de időben letudtam fotózni! - szóval, nem gondolnám hogy RP-ni jönnétek le amikor egy fekete kocsival bementek a sikátorba és kiszállva felugrani a furgonra és onnan füstölni minket!
Tegnapi este folyamán ugye 10-en vagy 11-en lejöttetek újra és körül vettétek a házamat, erre mi mást nem tudtunk máshogy reagálni így füstölni kezdtünk mivel nem tudjuk hogy most be akartok rontani stb. erről van is egy videom hogy ott álltok és mi tüzet indítunk felétek.
Videó: https://streamable.com/pvkbkg
engem kidobott az Anti-Cheat ezért írja ott hogy time-out!

Illetve a pince füstölés után a kórháznál le spownolás után kicsi OOC beszélgetés is történt:
image.png

Kepernyokep_2023-09-03_012148.png



Erre a videóra meg annyit tudok hozzá tűzni hogy ne várjatok csodát ha 9-en oda jöttök három emberhez akkor füstölni fognak. - nem láttunk más kijuttat ebből csak is a füstölést.

Illetve még olvasható Vilmos üzenetéből hogy "tetőről is lövöldöztünk", igen lövöldöztünk de tőletek is kaptunk tetőkről! Videót tudok mutatni!
Videó: https://streamable.com/tfrknl

Hozzá teszem mióta létre jött a frakciótok azóta a crabeknél és nálunk is folyamatosan volt füstölés!! a frakciónk pedig természetesen válaszolt ezekre!!
 
Utoljára szerkesztve:

eziokala

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:76
Sévon Epps
Szevasz, Gwen.

Továbbra sem sikerült a bizonyítékokat elküldeni, még mindig azt hiszem, hogy ez az egész csak süket duma. Tehát ezeket valamikor megfogjuk kapni vagy sem?

Hello, elsőnek kezdeném ezzel: Edit: A pincénknél miért vagytok ott mindig fegyverrel készen, hogy kiraboljatok? Mert ez már sokadik eset. - Egyátalán nem akartuk ezt az egészet, de.. mivel a területünkön van a laborotok amit nem értek akkor ne lepődjetek meg hogy a f13 tagok fegyverrel fognak titeket felkérdezni vagy akármi mást cselekdni. Hogy most rablásra fordúlt az egész az egy IC döntés amit mi hoztunk meg!
Én arra vagyok kiváncsi, hogy ti mindig hogyan kerültök oda, tehát neked IC milyen tudomásod van arról, hogy ott egy tároló van? Ott áll előtte egy autó és ti már fegyverrel álltok kint, ez az egész irreális.
"15 stack az 150 darab, jelenlegi anyarozs árfolyama 750 dollár, az az anyarozsból összesen elvettetek: 112 500 dollárt, illetve egy bp 500 dollár azaz eddig 113 ezer dollár összesen. Entreprise az 35 ezer dollár, illetve a tár 4 ezer dollár. Ez összesen így 152 ezer dollár." Ami ezt illeti, miközbe a rablás folyamatba volt kedves Alejandro Sanchez ráírt egy adminra és leírta neki hogy ezek amiket elvettünk tőletek dolgokat túl lépi e 150.000$-os összeget és mi erre azt kaptuk válaszra hogy jóval nem lépi túl és mi pedig éltünk a lehetőséggel és elhoztuk őket!
Konkrétan le lett írva, hogy a matematika nem hazudik ( Számolás le van vezetve, nem tudom már mit kéne odaírnom, hogy megértsd.)
Előbb még azt mondtátok a PK-ban, hogy túlléptétek és itt is a matematika bebizonyítja ezt. Tehát kérdezem én, mert itt a szavadnak a kredibilitása kicsit megkérdőjelezhető.
Vilmos törölte de időben letudtam fotózni! - szóval, nem gondolnám hogy RP-ni jönnétek le amikor egy fekete kocsival bementek a sikátorba és kiszállva felugrani a furgonra és onnan füstölni minket!
Nem egy dologról beszéltünk, annak is az volt az okozója, hogy a raktárat campeltétek és ki akartátok Vilmost rabolni, ezek után logikusan következményei lesznek a cselekményeknek. És megint csak két személy volt ott akkor, nem pedig teljes létszámmal mentünk oda, ha már a korrektségről beszélünk.
Erre a videóra meg annyit tudok hozzá tűzni hogy ne várjatok csodát ha 9-en oda jöttök három emberhez akkor füstölni fognak. - nem láttunk más kijuttat ebből csak is a füstölést.
Rendben, de akkor a lövöldözést mégis ki generálja? Mert ahogy látom és a klippedből is és mienkből is, hogy mindig nálatok van előszőr elővéve a fegyver, emellett szerver log is tanúsítja.

Eddig csak a mellé beszélést hallhattuk, nagyjából semmis bizonyítékokkal, sőt még a teljes bizonyítékot meg se kaptuk és be se illesztetted ide.

Továbbra is várjuk a választ a következő kérdésekre:

-Hol a bizonyíték a vádakról, amelyek fel lettek sorolva?
-Immerzió rombolást fejezd ki kérlek, hogy mivel romboljuk?
-09.01 23-kor ti miért jöttetek a HQ-ra lövöldözni?
- Illetve az utolsó videókban látható, hogy a Justin Vanesco egy egyszerű póló alatt hideweaponolta a Micro Draco-t, ami szerintem nem reális, mivel hasonlóért Vilmos szankciót is kapott korábban.

Én a józan eszemmel egy dolgot látok, hogy a lövöldözés generálását ti biztosítjátok.
 

Gwen

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:37
Ismael Romano
Ezzel kapcsolatban azok merülnek fel, hogy pontosan hogyan csatoltátok hozzánk a kocsik feltörését

[17:35:45] Deqavious Covington mondja: Olyan jól basztam, hogy kifizetett, érted.
[17:35:55] Deqavious Covington mondja: Szerette a hosszú feketét, érted. - Mint a kávé.
[17:35:57] Sévon Epps egyébként a csőd híján áll pénzügyileg.
[17:35:58] Reynaldo Veliz mondja: Yeah... Én meg olyan jól füstöltem tegnap a lame szekciódat... Shieet!
[17:36:07] Deqavious Covington mondja: Azt mondod?
[17:36:11] Reynaldo Veliz mondja: Bumass nigga...
[17:36:18] Deqavious Covington mondja: Olyan üres volt a szekciód, hogy belülről néztem meg a kocsidat érted.
[17:36:24] Deqavious Covington mondja: De olyan csöves vagy, szar sem volt benne.
[17:36:29] Reynaldo Veliz mondja: Yeah, mert a te szarodon voltunk lameass.
[17:36:35] Deqavious Covington mondja: Na, megyek fagencia.
[17:36:38]
Reynaldo Veliz röhög egy rövidet.
[17:36:43] Sévon Epps mondja: Ja, de üres volt, mint a fejed, nigga.
[17:36:49] Reynaldo Veliz mondja: Csússz vissza a felvízezett szekciódra, pussy...
 

eziokala

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:76
Sévon Epps
Ezzel kapcsolatban azok merülnek fel, hogy pontosan hogyan csatoltátok hozzánk a kocsik feltörését

[17:35:45] Deqavious Covington mondja: Olyan jól basztam, hogy kifizetett, érted.
[17:35:55] Deqavious Covington mondja: Szerette a hosszú feketét, érted. - Mint a kávé.
[17:35:57] Sévon Epps egyébként a csőd híján áll pénzügyileg.
[17:35:58] Reynaldo Veliz mondja: Yeah... Én meg olyan jól füstöltem tegnap a lame szekciódat... Shieet!
[17:36:07] Deqavious Covington mondja: Azt mondod?
[17:36:11] Reynaldo Veliz mondja: Bumass nigga...
[17:36:18] Deqavious Covington mondja: Olyan üres volt a szekciód, hogy belülről néztem meg a kocsidat érted.
[17:36:24] Deqavious Covington mondja: De olyan csöves vagy, szar sem volt benne.
[17:36:29] Reynaldo Veliz mondja: Yeah, mert a te szarodon voltunk lameass.
[17:36:35] Deqavious Covington mondja: Na, megyek fagencia.
[17:36:38]
Reynaldo Veliz röhög egy rövidet.
[17:36:43] Sévon Epps mondja: Ja, de üres volt, mint a fejed, nigga.
[17:36:49] Reynaldo Veliz mondja: Csússz vissza a felvízezett szekciódra, pussy...
És ezért ti visszajöttetek és TDMA-t tartottatak a HQunkon?
 

Vilmos

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:106
Simon Khorozian
Ezzel kapcsolatban azok merülnek fel, hogy pontosan hogyan csatoltátok hozzánk a kocsik feltörését

[17:35:45] Deqavious Covington mondja: Olyan jól basztam, hogy kifizetett, érted.
[17:35:55] Deqavious Covington mondja: Szerette a hosszú feketét, érted. - Mint a kávé.
[17:35:57] Sévon Epps egyébként a csőd híján áll pénzügyileg.
[17:35:58] Reynaldo Veliz mondja: Yeah... Én meg olyan jól füstöltem tegnap a lame szekciódat... Shieet!
[17:36:07] Deqavious Covington mondja: Azt mondod?
[17:36:11] Reynaldo Veliz mondja: Bumass nigga...
[17:36:18] Deqavious Covington mondja: Olyan üres volt a szekciód, hogy belülről néztem meg a kocsidat érted.
[17:36:24] Deqavious Covington mondja: De olyan csöves vagy, szar sem volt benne.
[17:36:29] Reynaldo Veliz mondja: Yeah, mert a te szarodon voltunk lameass.
[17:36:35] Deqavious Covington mondja: Na, megyek fagencia.
[17:36:38]
Reynaldo Veliz röhög egy rövidet.
[17:36:43] Sévon Epps mondja: Ja, de üres volt, mint a fejed, nigga.
[17:36:49] Reynaldo Veliz mondja: Csússz vissza a felvízezett szekciódra, pussy...
Ez a beszélgetés egy nappal az eset után történt.
 

Botosjeti

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Felipe Contreras
Nos, az elmúlt pár napban nem voltam elérhető, leginkább telefonról olvastam az eseményeket, illetve hallgattam azokat.

A napokban jelentősen(sőt, túlságosan is) megnőttek a lövöldözések száma a Hoover és az F13 között. Ha jól tudom, a megalakulásotok óta, mely talán három nap(javítsatok ki, ha nem) legalább öt lövöldözés történt, amely már a józan ész elvén is felett van. Tény és való, hogy a banda rivalizál egymással, de azt nem napi szintű, akár egy nap többszörös lövöldözéssel kell kifejezni(ha jól hallottam, tegnap kettő lövöldözés is történt). Nem kell a gettóból egy Afganisztánt csinálni, ahova már a PD helyett békefenntartókat kellene küldeni.
Azt viszont tanusíthatom, hogy a legelső lövöldözést azt mi kezdeményeztük(pontosabban én), de ezen ne lepődjetek meg, hiszen a mi területünkre jöttetek, amolyan alá-fölé rendeltséget kialakítani, természetes hogy agresszívan fogunk rá reagálni, vagy kezelni a dolgot.

Sajnos nagyon abba az irányba haladunk, szélsebesen amelyet más szerverek képviselnek(0/24 lövöldözés). Ahogyan a leírásunkban is benne van, hogy az F13 mindig próbál a HCRP-re fókuszálni, teljesen visszaadva azt a gettó hangulatot, amelyet próbálunk képviselni.

Az angol/magyar keveréssel nem értem mi a gond. Vannak olyan szlengek, szavak amelyet ha magyarra fordítunk, eléggé rosszul néz ki, én példaképpen ezért is keverem, ezzel is megpróbálva átadni azt a hangulatot, melyet próbálunk alakítani(ahogy feljebb is leírtam) Ha jól hallottam, ezért szidtátok a saját DC-teken az F13-at, rákérdeztem mikor megtudtam a dolgot, hogy valid-e, szabályosan fel akartátok négyelni azt a személy, akitől megtudtam. Ha rögtön így álltok hozzá más frakciókhoz, akkor persze az adott fél sem lesz elnézőbb/barátságosabb veletek. Sajnos az ember így működik.
 

eziokala

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:76
Sévon Epps
Továbbra is várjuk a választ a következő kérdésekre:

-Hol a bizonyíték a vádakról, amelyek fel lettek sorolva?
-Immerzió rombolást fejezd ki kérlek, hogy mivel romboljuk?
- Illetve az utolsó videókban látható, hogy a Justin Vanesco egy egyszerű póló alatt hideweaponolta a Micro Draco-t, ami szerintem nem reális, mivel hasonlóért Vilmos szankciót is kapott korábban.
 

Vilmos

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:106
Simon Khorozian
Nos, az elmúlt pár napban nem voltam elérhető, leginkább telefonról olvastam az eseményeket, illetve hallgattam azokat.

A napokban jelentősen(sőt, túlságosan is) megnőttek a lövöldözések száma a Hoover és az F13 között. Ha jól tudom, a megalakulásotok óta, mely talán három nap(javítsatok ki, ha nem) legalább öt lövöldözés történt, amely már a józan ész elvén is felett van. Tény és való, hogy a banda rivalizál egymással, de azt nem napi szintű, akár egy nap többszörös lövöldözéssel kell kifejezni(ha jól hallottam, tegnap kettő lövöldözés is történt). Nem kell a gettóból egy Afganisztánt csinálni, ahova már a PD helyett békefenntartókat kellene küldeni.
Azt viszont tanusíthatom, hogy a legelső lövöldözést azt mi kezdeményeztük(pontosabban én), de ezen ne lepődjetek meg, hiszen a mi területünkre jöttetek, amolyan alá-fölé rendeltséget kialakítani, természetes hogy agresszívan fogunk rá reagálni, vagy kezelni a dolgot.

Sajnos nagyon abba az irányba haladunk, szélsebesen amelyet más szerverek képviselnek(0/24 lövöldözés). Ahogyan a leírásunkban is benne van, hogy az F13 mindig próbál a HCRP-re fókuszálni, teljesen visszaadva azt a gettó hangulatot, amelyet próbálunk képviselni.

Az angol/magyar keveréssel nem értem mi a gond. Vannak olyan szlengek, szavak amelyet ha magyarra fordítunk, eléggé rosszul néz ki, én példaképpen ezért is keverem, ezzel is megpróbálva átadni azt a hangulatot, melyet próbálunk alakítani(ahogy feljebb is leírtam) Ha jól hallottam, ezért szidtátok a saját DC-teken az F13-at, rákérdeztem mikor megtudtam a dolgot, hogy valid-e, szabályosan fel akartátok négyelni azt a személy, akitől megtudtam. Ha rögtön így álltok hozzá más frakciókhoz, akkor persze az adott fél sem lesz elnézőbb/barátságosabb veletek. Sajnos az ember így működik.
Szia! Csak magatoknak köszönhetitek az Afganisztánt, tegnap volt az első olyan, hogy mi kezdeményeztünk lövöldözést, a másodikat is ti kezdeményeztétek, vissza lehetne nézni a szerver logot, hogy ki veszi elő hamarabb a fegyvert és kiderülne, hogy mi is a helyzet. Nem tudok már többet hozzátenni, mindent leírtunk, ezek csak bizonyíték nélküli rágalmak.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó