Panasztétel a Jamestown Blocc Crips-re

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

JimmyDix

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:82
Matthew Moreno/Jimmy Goldman
panaszkonyvj.png

Neved: The Background Power
Játékos(ok) neve: Jamestown Blocc Crips pár tagja
Panasz oka: MG gyanúja.
Panasz kifejtése: A tegnap este és ma hajnal folyamán (24/01/08-09) egy már korábbi RP szál folytatásából elvittünk egy srácot a gettóból egy rendszám nélküli Rebla-val (egy szemtanúval, aki az elmenő autót nem láthatta) egy helyre. (22 óra 56 perckor) Ott levettük róla a zsákot miután láncra kötöttük majd hirtelen ordítást hallottunk kintről. (23 óra 12 perckor) röpke 14 perc alatt megtaláltak minket, én őszintén nem hinném, hogy 14 perc elég lett volna az elegendő RP-re a szituációt nézve (RP hogy a srác el lett rabolva, kezdjék a keresést, megtalálják az autót, amin mostmár volt rendszám és az első épület amibe beordítanak valahogy pont teli találat). Bennünk itt már felmerült az MG gyanúja, így egy adminnak szóltunk akivel Discord-on Társalgó 1-ben az egész csapat megbeszélte a dolgokat. A Crips tagok a következőt hozták fel bizonyítéknak a megtalálásunkra: A kocsit hang alapján le tudták követni, hogy dokkok felé mentünk (nem is dokkok felé mentünk) és ez alapján tökéletes helyen kezdtek el minket keresni, majd elkezdtek kiabálni miután meglátták a Rebla-t (az elrablásnál nem volt rajta rendszám, itt viszont már volt. Egyébként sem egyetlen Rebla járkál szerintem a szerveren.) Majd azt mondták nekünk, nem kellett volna egyből válaszolni a kiabálásra (2-3 perc volt a válasz és első kiabálás között). Az RP folytatódott, majd végig vittük, Viszont mi nem szankciót akarunk nekik, hanem szimplán tudni, hogyan történt ténylegesen ez az ő részükről, nem csak szóbeszéd alapján, hanem tényleges bizonyíték/log szerint.
Bizonyíték (kép, log, videó): Van egy 4 órás felvételünk az egész RP-ről benti szemszögből illetve log mindenki részéről. Ha kell a PK-t bíráló személynek elküldjük szívesen.
Megjegyzés: Célunk csak az, hogy megbizonyosodjunk róla, hogy tényleg történt-e szabálysértés.
 

BigDawe

Haladó
Játékos
Üzenetek:18
Oscar Murphy
Sziasztok , mivel en írtam , hogy menjünk vágóhíd fele le írom az én szemszögemből a storyt.
Mivel egy autónak van hangja és hallható volt merre megy így dokkok fele indultunk el , körbe jártuk a dokkokat semmi autót nem láttunk . Így tovább álltunk körbe néztük az utcákat közelébe voltunk már a vágóhíd fele így fel dobtam a témát hogy nézzük meg mikor már az utcába voltunk megálltunk egy percre kb , és mikor tovább mentünk meg láttam a kocsit ilyenkor tovább mentünk és szóltam hogy vágóhíd mint látszik is a chaten vissza mentünk . Értesítettem a rendőrséget mert erőfölényként éltük meg a helyzetet, azonos jármű volt külsőleg a hoodon amivel kétszer is voltak már ott és most el vitték tőlünk a srácot.
 

Ruszi

Pletykafészek
Very Important Person
Üzenetek:129
[FA] Megkérném az érintett feleket, hogy keressenek fel privát üzenet formájában discordon és megbeszélünk egy időpontot TS meghallgatásra [FA][/FA][/FA]
 

LMatyi69

Újonc
Játékos
Üzenetek:11
Jack Long
Az ügyhöz kapcsolódhat a dolog még(Log-ot csatolom bíráló admin számára). A srácoknak kijelentettem az RP kezdeténél, hogy nem megyek bele bármi félre durva RP-be. Ezt tudomásul is vették, jelezték is Antonio felé, valamiért kiemelték még akkor. A discordon lezajlott AÜ után Antonio kannibalizmussal összehozható sorokkal illetett. Nem egy nagy élmény volt, elhiheti mindenki. Nem teljesen tudok azonosulni ezzel a mentalitással, ez nekem sok volt. Viszont úgy érzem, ez is helyet foglal az ügyben, ezért hozzáfűztem a kommentemmel.
 

Ruszi

Pletykafészek
Very Important Person
Üzenetek:129
[FA] Az undorító Roleplay szabálypontot nem meríti ki az elküldött log, mivel csak szóban történik egy megemlítés, de az nem kerül megkezdésre, végrehajtásra. A Jamestown Blocc Crips érintett tagjainak 24 órát adok innentől, hogy felvegyék velem a kapcsolatot, amennyiben ezt nem teszik meg, akkor az itt felhozott bizonyítékok alapján kerül a panaszkönyv elbírálásra.
Bírálásig zárom a topicot. [FA][/FA][/FA]
 

Ruszi

Pletykafészek
Very Important Person
Üzenetek:129
[FA] A panasz részben jogos, TS-en átbeszélésre került. A rendelkezésre álló bizonyítékok alapján a Jamestown Blocc Crips érintett tagjait figyelmeztetésben részesítettem, illetve az RP szál törlésre került. [FA][/FA][/FA]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó