Panaszkönyv Yorell Calhoun ellen

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Loco

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:144
Destiny "Bleach" McCharm
panaszkonyvj.png

Neved: Destiny McCharm
Játékos(ok) neve: Yorell Calhoun
Panasz oka: DeathMatch, WriteKill
Panasz kifejtése: 2023.10.16-án, 22.00 után előre nem láthatott, tizen néhány perc AFK állapotra volt szükségem. Mivel a környéken nincsen még interiorom, így egy eldugott kis részt választottam hogy elkerüljem a kontaktot bárkivel, amíg nem vagyok a számítógépem közelében. Természetesen azzal nincsen problémám hogy megtaláltak, tisztában vagyok a szabályponttal hogy nem mentesít a szerepjátékozás alól az ideiglenes távollétem, azonban a következő videó magáért fog beszélni. A lent becsatolt felvételen az látszódik, hogy visszatértem a tétlenségemből, ami után RP-t próbáltam kezdeményezni, ő viszont ezt nem honorálta, ellenkezőleg egy fejlövéssel díjazott az írásom közepette.
Bizonyíték (kép, log, videó): https://streamable.com/cay73s
Megjegyzés: A kérdésekre szívesen válaszolok, érdekelne a panaszkönyvben említett játékos nézete.
 

Pop Haze

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:173
Lui-V
Halihó. Jelen voltam az esetnél Yorellel illetve társaival is szóváltásba keveredtünk ez ügyben.
Tippem van rá, de fix infóként jön le ha elolvassátok a logom. Lehoztak a Brimsesek egy srácot, idétlen bajusszal, punk hajjal, bőrszerkóban, hogy keressen fel egy nem létező nőt.
Nos arra tudtam következtetni, hogy ezzel a srácot és minket akarnak baszop@tni, vagyis direkt kiteszik nálunk, hogy mi majd jól elverjük a peont. A sikátorba követték 2 kocsival 4-en
míg én random rámutattam egy ajtóra a srácnak ahol késöbb talán kipakolhattuk volna Elijah Campbell cimborámmal. Végül nem így tettünk, éreztük, hogy valami nincs rendben.
Itt kiléptünk a sikátorba a két kocsi hangjára ahol becsatlakoztak Yorellék az IC-be ami a logból is látszik., felkóstoltak (nemtudom milyen indokkal még most sem) Amerikai bandához hűen le-(majom geciztek) mert ez ugye így szokás 2023-as new era bandáknál majd elindult az ic dulakodás, beefelés és az akció.

[22:15:12] Oscar Cabrera mondja: Szép jó napot a mélyen tisztelt uraknak.
[22:15:16] Elijah Campbell [Lil Knots] mondja: Aye? Wadduh?
[22:15:24] Bentram Flowers mondja: Jeez. - Ez valami prank nigga, fixen.
[22:15:30] Elijah Campbell [Lil Knots] mondja: Iunno blood...
[22:15:32] *** Elijah Campbell röhög egy sort.
[22:15:33] Oscar Cabrera mondja: Erre keresek egy hölgyet, Angel néven fut? -Nem tudjátok, hogy melyik lakásba bújik a drága?
[22:15:44] Elijah Campbell [Lil Knots] mondja: Angel?
[22:15:56] Oscar Cabrera mondja: Ide hoztak engem, hogy elvileg itt van egy jó bula, valami lufi hajú, Angel néven fut.
[22:15:57] Bentram Flowers mondja: De de nigga.
[22:15:59] Oscar Cabrera mondja: Hát, jöttem megismerni.
[22:15:59] Bentram Flowers mondja: Én tudom.
[22:16:00] Elijah Campbell [Lil Knots] mondja: Nigga, én erre nem fogok semilyen Angel-t, nem fogok hazudni.
[22:16:03] Elijah Campbell [Lil Knots] mondja: Forea?
[22:16:04] Oscar Cabrera mondja: Na, ezt már szeretem.
[22:16:08] Bentram Flowers mondja: Ismernie kéne téged?
[22:16:23] Oscar Cabrera mondja: Még nem, de remélhetőleg össze fogunk férkőzni.
[22:16:42] *** Oscar Cabrera gyorsan pislákol, kábítószer hatása alatt áll.
[22:16:44] Bentram Flowers mondja: Ahhaaa.
[22:16:52] Bentram Flowers mondja: Hát, felőlem.
[22:16:56] Elijah Campbell [Lil Knots] mondja: Nigga... Én anyámra nem fogom.
[22:16:58] Bentram Flowers mondja: Gyere megmutatom a kecóját.
[22:17:03] Elijah Campbell [Lil Knots] mondja: Bruh...
[22:17:06] Bentram Flowers mondja: Yo blood, társulsz majd?
[22:17:08] Elijah Campbell [Lil Knots] mondja: Nekem adjatok kettőt, blood.
[22:17:14] Bentram Flowers mondja: Lehet megint gangbangbe lesz a ribanca.
[22:17:18] Elijah Campbell [Lil Knots] mondja: Felcsúszok átveszem a szarom.
[22:17:19] Bentram Flowers mondja: Gangbangbe, tudod!
[22:17:21] Oscar Cabrera mondja: Jól van, mutasd.
[22:17:26] Bentram Flowers mondja: Gyere te hogy is hívnak?
[22:17:27] *** Elijah Campbell levesz egy Férfi felső - Fehér Fuck You feliratos pólót.
[22:17:31] Oscar Cabrera mondja: Oscar.
[22:18:12] Bentram Flowers mondja: Ott az, az ő háza ajtaja.
[22:18:25] Oscar Cabrera mondja: Jól van, kösz szépen, innentől átveszem az akciót, ha érted mire gondolok.
[22:18:28] Bentram Flowers mondja: Kopogj be, én nem tehetek ennél többet.
[22:18:33] Oscar Cabrera mondja: Kösz-kösz, ezer hála.
[22:18:36] *** Oscar Cabrera ejt egy mosolyt.
[22:18:38] Bentram Flowers mondja: Aha, értelek nigga.
[22:18:56] Bentram Flowers mondja: Raboljuk ki a faszomba!
[22:19:00] Bentram Flowers mondja: Ott van fent.
[22:19:03] Elijah Campbell [Lil Knots] mondja: Shoo...
[22:19:05] Elijah Campbell [Lil Knots] mondja: Aigh...
[22:19:46] Elijah Campbell [Lil Knots] mondja: Nigga, basztasd az ajtót.
[22:19:48] Oscar Cabrera mondja: Nem akarok udvariatlan lenni a hölggyel, szeretem őket megtisztelni.
[22:20:16] *** Yorell Calhoun kicsatolja a biztonsági övet.
[22:20:20] Yorell Calhoun mondja: Yo!
[22:20:28] Bentram Flowers mondja: Suh nigga?
[22:20:35] Bentram Flowers mondja: Kerestek valakit?
[22:20:36] Yorell Calhoun mondja: Figyelj már arc! Mi a helyzet a niggával?
[22:20:49] Oscar Cabrera kiabálja: Angel! Angel drága itt vagy?
[22:20:50] Bentram Flowers mondja: Kopogtat a csajának ajtaján.
[22:21:03] Bentram Flowers mondja: Vagy faszom tudja kinél.
[22:21:14] Elijah Campbell [Lil Knots] mondja: Niggának szerintem nem fogja kinyitni blood.
[22:21:19] Yorell Calhoun mondja: Fogom-fogom.. Remélem jól seggbe veritek mert az a fasz az előbb niggázot le minket, Feel me?
[22:21:22] Elijah Campbell [Lil Knots] mondja: But iunno...
[22:21:33] Bentram Flowers mondja: Hát, ha hallja, hogy két kocsival csúsznak fel rá, lehet összeszarja magát.
[22:21:44] Oscar Cabrera mondja: Hát, nem voltam valami sikeres.
[22:21:56] Oscar Cabrera mondja: Ők ugrottak be engem.
[22:22:00] *** Oscar Cabrera mutat Yorellre.
[22:22:10] Yorell Calhoun mondja: Szar lehet a story nigaa.. Te most komolyan egy csajra csorgatod a nyálad?
[22:22:14] *** Bentram Flowers megvakarja tarkóját.
[22:22:22] Elijah Campbell [Lil Knots] mondja: Nigga, ez sok a seggemnek, ja?
[22:22:22] *** Zhaire Malone kicsatolja a biztonsági övet.
[22:22:26] Bentram Flowers mondja: Nigga én elvesztem.
[22:22:32] Zhaire Malone mondja: Mi a faszom van már, baszott a nigga?
[22:22:32] Oscar Cabrera mondja: Inkább becsukom a szememet.
[22:22:36] *** Quinell Dawson kicsatolja a biztonsági övet.
[22:22:40] Yorell Calhoun mondja: Én is nigga.. Eléggé zavaros a story már.
[22:22:46] Quinell Dawson mondja: Meglett a legendás ribanc?
[22:22:53] Oscar Cabrera mondja: Mindenki itt balhézik, én meg kurva nélkül maradok.
[22:22:57] Oscar Cabrera mondja: Hát, ez baszott jó!
[22:23:07] Bentram Flowers mondja: Minek hoztátok ide ezt a bohócot nigga?
[22:23:09] Elijah Campbell [Lil Knots] mondja: Nigga... Whatchu meaaan?
[22:23:17] Zhaire Malone mondja: Nagy kurvák ezek is. *állával lök a niggáékra*
[22:23:21] Oscar Cabrera mondja: Bohóc?!
[22:23:21] Yorell Calhoun mondja: Én aztán nem hoztam ide senki, Feel me?
[22:23:32] Oscar Cabrera mondja: Mit ártottam én neked?
[22:23:32] Bentram Flowers mondja: Fuck you said nigga?
[22:23:32][Warning] Resource one_chat tick was too long 12 ms
[22:23:35] Zhaire Malone mondja: Mit nézel majom geci, huh?
[22:23:37] Elijah Campbell [Lil Knots] mondja: Nigga... A saját szarunkon akarsz bebeeefelni, huh?
[22:23:38] *** Bentram Flowers elővesz egy fegyvert. (Bokszer)
[22:23:38][Warning] Resource one_chat tick was too long 14 ms
[22:23:39] *** Zhaire Malone elővesz egy fegyvert. (Rugós kés)
[22:23:42] *** Avondre Mays kicsatolja a biztonsági övet.
[22:23:43] *** Yorell Calhoun elővesz egy fegyvert. (Bokszer)
[22:23:57] *** Avondre Mays elővesz egy fegyvert. (Heckler & Koch P7M10 MK2)

Ezen kívül nincs egyéb hozzáfűzni valóm.
 
Utoljára szerkesztve:

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
[a] Üdv! A Panaszkönyvet én fogom kezelni. Megkérnék minden megemlített személyt, fejtse ki álláspontját, valamint, hogy a PK-hoz kapcsolódó minden bizonyítékot az elkövetkező 24 órában mutassanak be itt hozzászólás formájában, azaz nem discordon. Kezdésnek a panaszolt személyt kérném, hogy az eseményhez fűződő logrészét is nyújtsa be. [/a]
 

Lacc12

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:29
Yorell Calhoun
Szép estét! Nem tudom mit mondhatnék, egy ideje már ott álltunk mellett miután eldördültek az első lövések( amit megjegyzem nem is én, nem is a bajtársaim hanem ti kezdtétek), rád volt fogva a fegyver konkrétan és te tovább mozogtál mintha semmi sem történne melletted.
Szóval az lenne a kérdésem, hogy miért is lenne ez dm? Hiszen egy idézőjeles lövöldözés kellős közepén álltál és mint ahogy meg is jegyezted afk nem mentesít rp alól, sőt valamint nem tartom eldugott helynek mivel konkrétan a hq-n afkoltál.
Ha tudatosan és hosszabb ideig nem tervezel a számítógép előtt tartózkodni, akkor próbálj olyan helyet keresni, ahol a legkisebb az esély arra, hogy szituációba keveredhetsz. [Interiorok]
A WriteKill-t sem nagyon értem mivel akárhányszor átolvastam a szabályzatot, egyszer sem találtam ilyen szabálypontot ,íratlan szabály meg nem létezik.
 

Loco

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:144
Destiny "Bleach" McCharm
Szia Lacc12!
rád volt fogva a fegyver konkrétan és te tovább mozogtál mintha semmi sem történne melletted.
Ezzel kezdeném. Amint látszik, ahogy visszajöttem az AFK állapotomból, és láttam hogy ott vagytok, /ekkor még a karakterem nem látta a fegyvert hiszen össze-vissza mászkáltál, nem fogtad rám/ írtam, hogy "Ha?".
Nem tudom, hogy egy felvételt néztünk-e, de konkrétan amikor elindultam a kérdőszavam után, megálltam amint rámszegezted a fegyvert, és írtam volna a következő sorokat, hogy felteszi a kezét, és a többi. Te pedig, felkérdezés és társai nélkül fogtad magad, ezután fejbe lőtted a karakteremet.
Szóval az lenne a kérdésem, hogy miért is lenne ez dm?
Sajnálom, ha te nem látod azt hogy rengeteg más végkimenetele lehetett volna a dolognak.
Felkérdezés, minden nélkül csak lelőttél. Véleményed szerint elég nyomós indok, egy fegyvertelent lelőni, holott még esélye sem lett volna fegyvert rántani a karakteremnek /ha lett volna nála sem/, mert te már ráfogtad a fegyvert?
Ha tudatosan és hosszabb ideig nem tervezel a számítógép előtt tartózkodni, akkor próbálj olyan helyet keresni, ahol a legkisebb az esély arra, hogy szituációba keveredhetsz. [Interiorok]
Köszönöm, hogy kimásoltad a szabályzatból a pontos részt az AFK állapotról és nyomosítottad korábban is. Megfogalmaztam pontosan, hogy miért ott AFK-oltam. Valóban nem mentesít RP alól, de meg sem próbáltatok RP-zni velem a lelövés előtt.
A WriteKill-t sem nagyon értem mivel akárhányszor átolvastam a szabályzatot, egyszer sem találtam ilyen szabálypontot ,íratlan szabály meg nem létezik.
Teljes mértékben egyetértek, mindössze azért nyomatékosítottam, mert ennyi fairplay-t igazán mutathattatok volna irántam, hogy legyen időm fear RP-zni.
 

Lacc12

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:29
Yorell Calhoun
Szia Lacc12!

Ezzel kezdeném. Amint látszik, ahogy visszajöttem az AFK állapotomból, és láttam hogy ott vagytok, /ekkor még a karakterem nem látta a fegyvert hiszen össze-vissza mászkáltál, nem fogtad rám/ írtam, hogy "Ha?".
Nem tudom, hogy egy felvételt néztünk-e, de konkrétan amikor elindultam a kérdőszavam után, megálltam amint rámszegezted a fegyvert, és írtam volna a következő sorokat, hogy felteszi a kezét, és a többi. Te pedig, felkérdezés és társai nélkül fogtad magad, ezután fejbe lőtted a karakteremet.

Sajnálom, ha te nem látod azt hogy rengeteg más végkimenetele lehetett volna a dolognak.
Felkérdezés, minden nélkül csak lelőttél. Véleményed szerint elég nyomós indok, egy fegyvertelent lelőni, holott még esélye sem lett volna fegyvert rántani a karakteremnek /ha lett volna nála sem/, mert te már ráfogtad a fegyvert?

Köszönöm, hogy kimásoltad a szabályzatból a pontos részt az AFK állapotról és nyomosítottad korábban is. Megfogalmaztam pontosan, hogy miért ott AFK-oltam. Valóban nem mentesít RP alól, de meg sem próbáltatok RP-zni velem a lelövés előtt.

Teljes mértékben egyetértek, mindössze azért nyomatékosítottam, mert ennyi fairplay-t igazán mutathattatok volna irántam, hogy legyen időm fear RP-zni.
A videó alapján nagyon nem a kezeidet szeretted volna a magasba emelni, szóval saját magadat hazudtolod meg.
Milyen más végkimenetelt szerettél volna? A társaid egy perccel a történet előtt az életemet akartak elvenni, amit megjegyzek, hogy egy verekedésből alakult ki a fegyverrántás, sőt amikor elkezdődött az egész konfrontáció a társaid nem kézzel ütöttek hanem már egyből boxer meg kést.. Szóval szerintem jogosan teszem fel a kérdés, hogy milyen fairplayről beszélsz?
 

Pop Haze

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:173
Lui-V
A videó alapján nagyon nem a kezeidet szeretted volna a magasba emelni, szóval saját magadat hazudtolod meg.
Milyen más végkimenetelt szerettél volna? A társaid egy perccel a történet előtt az életemet akartak elvenni, amit megjegyzek, hogy egy verekedésből alakult ki a fegyverrántás, sőt amikor elkezdődött az egész konfrontáció a társaid nem kézzel ütöttek hanem már egyből boxer meg kést.. Szóval szerintem jogosan teszem fel a kérdés, hogy milyen fairplayről beszélsz?
A boxerrántás nem véletlen volt. Területünkre jöttetek, egy civillel akartatok hülyét csinálni belőlünk majd az egyik társad elég erősen felkóstolt minket két mondattal.
Mégis mit vártatok? Boxer után pedig ismételten, a Te társad rántott kést, lőfegyvert mi (Elijah nevében nem beszélek, nem láttam ő mit csinált chaten), vagyis Én biztos nem vettem elő mert nem is volt nálam. Ti rántottatok először lőfegyvert, ahogyan az a logomban is látszik, sőt.. a PD miután kijött és elkezdett titeket üldözni, ismeretlen forrás által megtudtuk, hogy Ti mind automata fegyverrel érkeztetek.
Az meg pláne, hogy Loco lehet nem egyből akarta feltenni a kezét, ha egy kicsit logikusan gondolkoznál, rájönnél arra, hogy IC akart írni valamit (tegyük fel, meglepődik, hogy mégis mit akarsz te ott) és a mondat után tenné fel a mancsait. Nem tudom ilyen semmi infókkal miért próbálod magad kimagyarázni.
Azt is hozzátenném még, ha már felhoztad, hogy nem jó helyen afkolt le Loco... szabályzatban is úgy van, hogy egy eldugott helyen afkoljon pár percet ha nem csatlakozik le az ember... a videón látható helyet azért jól átkellett nézned, hogy találj valakit egy árnyékos sarokba bújva, tegyük fel, hogy nem is ismerted az embert és nem tudhattad pontosan, hogy ellenséges banda tagja, Te csak lelőtted ami elég nyomósan DM/MG szagú .
 
Utoljára szerkesztve:

Loco

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:144
Destiny "Bleach" McCharm
A videó alapján nagyon nem a kezeidet szeretted volna a magasba emelni, szóval saját magadat hazudtolod meg.
Képzeld, egy karakter tud egyszerre beszélni, és cselekedni. Ahogy te is a valóságban. Az enyém is beszélni akart, majd két "*" közé került volna a cselekvés. Ez a kettő egy időben is történhet, bármilyen meglepő. Meg sem vártad míg leírom, de te tudod hogy 4 gomb lenyomása után mit fogok írni.
A társaid egy perccel a történet előtt az életemet akartak elvenni, amit megjegyzek, hogy egy verekedésből alakult ki a fegyverrántás, sőt amikor elkezdődött az egész konfrontáció a társaid nem kézzel ütöttek hanem már egyből boxer meg kést..
Itt Pop Haze válasz a reflektálás, ő volt ott.
Mindössze annyit fűznék hozzá, hogy egy társam lőtt és nem én, a karakterem nem tudott semmiről. Miből gondoltad IC, hogy közreműködött amikor ott sem volt? Te a karakteremről annyit tudsz, ha RP-be szeretnéd vinni az AFK-omat, hogy literálisan ott állt és bambult. Semmi jellegű RP-t még meg sem próbáltál kezdeményezni felém.
Milyen más végkimenetelt szerettél volna?
Kár, hogy ez a kérdés megszületett. Annyi lehetőség van, aminek szinte csak a fantáziád szab határt. Illegál oldalon játszóként pedig nem árt, ha van. Rajtam csak egy kis részben múlt volna hogy mi a végkimenetel, nálad volt a fegyver, egyértelmű hogy te irányítod a szálat. Még ha halállal is végződik, lehetett volna benne legalább egy minimális RP.
Szóval szerintem jogosan teszem fel a kérdés, hogy milyen fairplayről beszélsz?
Valóban jogosan tehetnéd fel a kérdést, ha hajlandó lettél volna RP-zni. Fikarcnyi esélyt sem adtál nekem egy sor leírására sem.
 

Lacc12

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:29
Yorell Calhoun
A boxerrántás nem véletlen volt. Területünkre jöttetek, egy civillel akartatok hülyét csinálni belőlünk majd az egyik társad elég erősen felkóstolt minket két mondattal.
Mégis mit vártatok? Boxer után pedig ismételten, a Te társad rántott kést, lőfegyvert mi (Elijah nevében nem beszélek, nem láttam ő mit csinált chaten), vagyis Én biztos nem vettem elő mert nem is volt nálam. Ti rántottatok először lőfegyvert, ahogyan az a logomban is látszik, sőt.. a PD miután kijött és elkezdett titeket üldözni, ismeretlen forrás által megtudtuk, hogy Ti mind automata fegyverrel érkeztetek.
Az meg pláne, hogy Loco lehet nem egyből akarta feltenni a kezét, ha egy kicsit logikusan gondolkoznál, rájönnél arra, hogy IC akart írni valamit (tegyük fel, meglepődik, hogy mégis mit akarsz te ott) és a mondat után tenné fel a mancsait. Nem tudom ilyen semmi infókkal miért próbálod magad kimagyarázni.
Azt is hozzátenném még, ha már felhoztad, hogy nem jó helyen afkolt le Loco... szabályzatban is úgy van, hogy egy eldugott helyen afkoljon pár percet ha nem csatlakozik le az ember... a videón látható helyet azért jól átkellett nézned, hogy találj valakit egy árnyékos sarokba bújva, tegyük fel, hogy nem is ismerted az embert és nem tudhattad pontosan, hogy ellenséges banda tagja, Te csak lelőtted ami elég nyomósan DM/MG szagú .
Szép estét ex Raszta! Teljes joggal merem feltételezni, hogy te háttal ülsz a moziba, mire a kezünk ügyébe került volna fegyver addigra már ti rég szétlőttétek a fél brigádunkat.
 

Loco

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:144
Destiny "Bleach" McCharm
Az utolsó két hozzászólásból teljes joggal teszem fel szintén a kérdést, hogy "Ti háttal ültök a moziban?".
Nem mondom, hogy jogos vagy sem amit írtok, de ha már reflektáltok, akkor minden titeket érintő dologra illene, nem csak egy-egy kiragadott részre és letudni annyival.
 

Lacc12

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:29
Yorell Calhoun
Az utolsó két hozzászólásból teljes joggal teszem fel szintén a kérdést, hogy "Ti háttal ültök a moziban?".
Nem mondom, hogy jogos vagy sem amit írtok, de ha már reflektáltok, akkor minden titeket érintő dologra illene, nem csak egy-egy kiragadott részre.
Szerintem én kifejtettem mindent, várom az illetékes adminisztrátor válaszát.
 

Loco

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:144
Destiny "Bleach" McCharm
A panasz DMről szól, azt sem értem minek kellett engem belekeverni az előzményekkel, illetve, hogy @Pop Haze minek válaszolgat mivel nem az ügy részese ahogy én sem…
Amennyiben nem érzed jogosnak az ő hozzászólásait, úgy neked is meg volt az esélyed nyugodtan kimaradni és nem "válaszolgatni". Nem voltál kötelezve sem előtte, sem Pop Haze válasza után sem arra, hogy írj.
Nem azt, hogy 5 embernek nekirontasz 1 boxerrel.
Főleg nem egy ilyen mondattal, egy hosszabban leírt történésre.
" mire a kezünk ügyébe került volna fegyver addigra már ti rég szétlőttétek a fél brigádunkat."
Amihez annyit tennék hozzá, hogy: Értem én, hogy /mi kezdtük/... Nem tudom mit vártatok. Felkérdeztek nem első alkalommal a saját blokkunkon, le"majom geciztek" és, erre pedig: [22:23:17] Zhaire Malone mondja: Nagy kurvák ezek is. *állával lök a niggáékra* nem tudok mit mondani. Azt várjátok el, hogy ilyen beszólásokra ne rögtön ugorjunk /kihangsúlyoznám újra/ a SAJÁT blokkunkon? Be kellett volna csicskulnunk és nem lereagálni?

Egyetértésemet adom arra, hogy ez a PK nem erről szól. Amennyiben kívánjátok, bátran állunk elébe a következőnek.
 

Razor

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:63
Zhaire Malone
Feszültségkeltő hozzászólás. #Brownie
Főleg nem egy ilyen mondattal, egy hosszabban leírt történésre.
Egy mondatban annyi mondani való volt mint abban amit itt taglaltok 1800-ban.
Felesleges ide beküldözgedni indokolgatni azokat a dolgokat amikbe nem lett belekötve mivel semmi probléma nem volt vele, erre reflektáltam de mint látom nekem is csatlakozni kell az 1800 mondatos ganghez, hogy megértsétek a mondatok jelentését.
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
[a] Üdv újra, kedves @Lacc12 továbbra is kérném azt a logot az incidens kapcsán, hogy mégis addig a fejlövésig hogyan jutottatok el. Eközben pedig a személyeskedést és nem ide kapcsolódó információkat kihagyhatjuk a PKból. [/a]
 

Loco

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:144
Destiny "Bleach" McCharm
Egy mondatban annyi mondani való volt mint abban amit itt taglaltok 1800-ban.
Felesleges ide beküldözgedni indokolgatni azokat a dolgokat amikbe nem lett belekötve mivel semmi probléma nem volt vele, erre reflektáltam de mint látom nekem is csatlakozni kell az 1800 mondatos ganghez, hogy megértsétek a mondatok jelentését.
Egy szóval sem említettem, hogy a válaszod rövidségével lenne a probléma. Szimplán egy dolgot ragadtál ki, semmi mást nem láttál.

Részünkről véletlenül sem volt szó semmiféle pk-ról.
Rendben, ennek ellenére bármikor lehetőségetek van rá, én pedig csak hangsúlyoztam, hogy amennyiben készülne emiatt, válaszolni fogunk minden kérdésre.
Szerintem én kifejtettem mindent, várom az illetékes adminisztrátor válaszát.
A Logokat mikorra várhatjuk?
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó