Panaszkönyv Szuperadmin Claude ellen!

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

kicsilevy

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:155
Lola Svenson
panaszkonyv.png

Neved: Lola Svenson / Minyóóó#7195
Adminisztrátor(ok) neve: Claude
Panasz oka: Illemtelen viselkedés, és azonnali joggal való visszaélés!
Panasz kifejtése: Üdv Kedves elbíráló lehetőleg szerver Tulajdonos! A mai nap adminsegédként elgurultam a JUGULAR tipusu sportautómmal a Farm pontosabban a Nagy F betü melletti poros úton, ahol éppen Claude megállított egy sportautóst. Természetesen a szerverszabályzatot ismerve, sejtettem hogy föld úton nem mehetek el sportautóval, de azt egyáltalán nem hogy enyhén poros úton sem. Semmi probléma, mindenkinek jár a szankció! ELLENBEN én nem szankciót kaptam, hanem modortalan megszólítást agressziót és azonnali adminsegéd elvételt Claude-tól. Nem hinném, hogy ezt a fajta megnyilvánulást egy Szuperadmin megengedhetné magának egy játékos közösségben, főként nem egy ilyen hangnemben.
Bizonyíték (kép, log, videó): AS LOG MIATT ELTÁVOLíTVA - Illetékes látta
Megjegyzés: A képen látható megnyilvánulás magáért beszél! Nem szeretném az adminsegédemet vissza kapni, de viszont ezt a hangnemet egy szuper admintól nem tudom le nyelni! Gratulálni tudok csak a sokadik hasonlóhoz Claudenak! Eddig Dani volt aki ezt csinálta, kiválóan pótlásra talált a hiánya!
 
Utoljára szerkesztette a moderátor:

kicsilevy

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:155
Lola Svenson
@Legend Tekintettel, hogy Szuperadminról van szó! Kérném tisztelettel a te véleményedet és meglátásodat megosztani.

Köszönöm szépen!

@Minyóóó
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
Hello.

A szabályzat AS-ekre és az adminokra hatványozottan vonatkozik, hisz a játékosoknak nem lehet rossz példát mutatni. Ezek alapján elutasítom a PK-t.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó