Panaszkönyv- Simon(Noah Schmitt) Lordy (thaddeus Monahan)

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Sztojka

Haladó
Játékos
Üzenetek:23
Aurora Bradford
Neved: Sztojka
Játékos(ok) neve: Noah Schmitt (Simon) Thaddeus Monahan (Lordy)
Panasz oka: OOC szidás, IC-OOC keverés és súlyos MG
Panasz kifejtése: December 26.án egy IC eseményt, át vittek ECG discorda a vezetőségi tárgyalóba, azzal az indokkal, hogy nincs IC alapja annak amit állítok.Majd ezt követően az IC rádió rpmet, és az IC chatet vitték fel dc-re amiért szóltam is. Miután én le léptem ECG vezetőségi tárgyalóbol, egyik jó barátom még fent maradt, és végig hallgatta, hogy mi történt. A hátam mögött olyanokat mondtak, hogy értetlen egy gyerek, és hogy lehet egy ember ennyire "köcsög" és ennek társai. A tegnapi napon jelentkeztem LSFMD-be, oda is pedig tűzoltónak. Itt szintén IC-OOC keverés és MG történt. Mivel ezt is egy olyan helyen döntötték el, hogy nem engednek vissza jó sokáig ahol ennek nincsen helye. Plusz ehez hozzá jön, hogy én OOC senkit nem zargattam, csakis IC kérdezősködtem

Bizonyíték (kép, log, videó): mivel más hangját engedély nélkül nem rögzíthetem, így csak az el mondottak vannak, illetve a jó barátnak az el mondottak
Megjegyzés: Boldog karit utólag is
 
Utoljára szerkesztve:

Matteo

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:153
Dr. Arthur Dylan
Szia! Az LSFMD-s említés miatt szeretnék hozzászólni a témához. Voltál nálunk korábban és rendszeres panasz volt rád a nonRP-s viselkedésért, leginkább rádiózás és hasonlók terén. Ennek ellenére önmagadtól távoztál és nem azért, mert mi menesztettünk volna. Ismét jelentkeztél hozzánk, másnap már TGF-eltettünk is, DC-re is feljöttél Hamuhoz, mindent elmagyarázott számodra, ami újdonság/változás lehet. Kiegyeztetek abban, hogy felveszünk, de még IC-zésre várt. Ezt Te magad vontad vissza másnap és vétóztad meg végül az egészet. Ez után pedig még is élnél a lehetőséggel és akartál jönni hozzánk. Alapvetően volt probléma veled, mi igent mondtunk a TGF-re, visszavontad a jelentkezésed és végül nemet kaptál ezek után. Ne haragudj, de ez a jelentkezek, de mégsem, majd megint, de mégsem játékot nem szeretnénk játszani. Így elutasítottuk a sokszori bizonytalan jelentkezésed. Tudtommal nem kötelez minket semmi arra, hogy csak az IC karaktered alapján legyen eldöntve egy TGF, amit eleinte mi nyitottan is fogadtunk, miattad nem jött létre. Mi igent mondtunk neked, te csináltál belőlünk bolondot, nem tudom mit kérsz tőlünk számon. Az ECG-s történethez nincs hozzáfűzni valóm, csak a magunk (LSFMD) részére kívántam reagálni.
 

Hamu

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:25
-
Azért azt hozzáteszem, hogy miután megbeszélted az FD vezetőjével, hogy 29.-én visszafog venni kerülő úton felkerestél másokat, hogy visszatudnak-e inkább venni. Úgyhogy közel sem csak IC kérdezősködtél. Illetve én inkább, meg a vezetőség is pont úgy emlékszik, hogy te írtad le, hogy jó ideig nem akarsz az LSFMD-hez és más frakcióhoz csatlakozni. A jelentkezésedet OOC mondtad vissza többször is, így mi is OOC utasítjuk el a további közös munkát.
 

Simoon

Haladó
Adminisztrátor
Üzenetek:18
Dr. Jessica Fray
Szia Sztojka. Matteo és Hamu leírtak mindent az LSFMD-s dologról így arról nem szeretnék plusz szöveget írni. Az ECG-s esethez szeretnék hozzá fűzni pár mondatot. Lordy kezdeményezte veled a beszélgetést a Discordon miután kissé furcsa stílusban kezdtél el rádiózni. Próbáltuk veled normálisan megbeszélni a dolgokat de valamiért a kommunikációd átcsúszott egy elég lekezelő stílusba. Miután leléptél a Discordrol többet nem esett szó rólad szóval nem tudom hova tenni ezt a “köcsögözést”
 

Sztojka

Haladó
Játékos
Üzenetek:23
Aurora Bradford
Azért azt hozzáteszem, hogy miután megbeszélted az FD vezetőjével, hogy 29.-én visszafog venni kerülő úton felkerestél másokat, hogy visszatudnak-e inkább venni. Úgyhogy közel sem csak IC kérdezősködtél. Illetve én inkább, meg a vezetőség is pont úgy emlékszik, hogy te írtad le, hogy jó ideig nem akarsz az LSFMD-hez és más frakcióhoz csatlakozni. A jelentkezésedet OOC mondtad vissza többször is, így mi is OOC utasítjuk el a további közös munkát.
Egyszer mondtam vissza

Szia Sztojka. Matteo és Hamu leírtak mindent az LSFMD-s dologról így arról nem szeretnék plusz szöveget írni. Az ECG-s esethez szeretnék hozzá fűzni pár mondatot. Lordy kezdeményezte veled a beszélgetést a Discordon miután kissé furcsa stílusban kezdtél el rádiózni. Próbáltuk veled normálisan megbeszélni a dolgokat de valamiért a kommunikációd átcsúszott egy elég lekezelő stílusba. Miután leléptél a Discordrol többet nem esett szó rólad szóval nem tudom hova tenni ezt a “köcsögözést”
Ez meg azért érdekes, mert mást hallottam. A másik meg az, hogy a stílusom az én IG használtam, és Dc-n azért voltam ideges, mert nem discord téma a dolog
 
Utoljára szerkesztve:

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:860
Főadmin hozzászólás
Sziasztok. Én fogom bírálni a panaszt.
A mai nap folyamán több ember is meg lett hallgatva az üggyel kapcsolatban.
Kezdődött december 25-én, amikor is meg lett kérve a frakcióvezetőtök egy admin álltal, hogy álljatok be szolgálatba ha ráértek. Ezt közölte a leaderetek felétek DC-n, amire tőled érkezett egy frappáns válasz.

1703855453520.png

A kérés nem kötelezettség volt felétek, hanem egy kérés, és a kérésben is látszik, hogy "Aki ráér" .
A következő eset veled kapcsolatban a heti zárásnál történő ranglépés, amire te felháborodtál. A mindenkori ranglépés döntése az adott frakció vezetőjének, és alleaderének döntése.
Megkérdőjelezhetősége részedről nem releváns.
Több helyről is visszahallottam, hogy feleslegesen generálsz feszültséget emberek között, illetve folyamatosan megállás nélkül zaklatod akár a leaderedet akár más embereket.

Az LSFMD-be való jelentkezésednél is, több embert ugráltattál és vettél hülyére.

image.png

image.png

image.png

1703857429821.png
Plusz ehez hozzá jön, hogy én OOC senkit nem zargattam, csakis IC kérdezősködtem
A fent említett beszélgetések mást mutatnak erről az állításodról.

A fent látható képek, és bizonyítékokkal alátámasztva a PK jogtalan.
A közeljövőben pedig a playerek és leaderek folyamatos zaklatását kerüld el, ők is emberek, ha tudnak válaszolni fognak neked.

 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó