Panaszkönyv-Laca ellen

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Jhon Doe

Újonc
Játékos
Üzenetek:10
Hector Hunter
Neved: Jhon Goldway
Adminisztrátor(ok) neve: Laca
Panasz oka: Jogtalan bann,illetve ügy nem átbeszélése.
Panasz kifejtése: Sziasztok,vagy Szia,bárki is olvassa.Olyan panaszom lenne,hogy a 2023.06.04-én késő esti órákban Vasárnapi napon történt egy szerverszabályzat megszegése(Power Gaming).Rp-t kezdeményeztem az SD felé,majd hárman tartották rám a fegyvert és én puszta kézzel neki mentem az egyiknek,majd megöltek fegyvertelenül és kaptam 5 nap pihit(bant),amit nem tartok fernek.
Bizonyíték (kép, log, videó):
Megjegyzés: Ami 2023.06.04-én történ este a szerveren 22:00-0:00-ig nem tartom fernek.Hibáztam amit aláírok és elfogadnám a kapott büntetést,viszont szerverszabályzatot szegtem aminek a következménye 5 nap pihi lett.Hibás voltam elismerem,mert nem fogok többet kezdeményezni RP-t senkivel,ha tudom másnap dolgozok.OOC nem lett megbeszélve ez az ügy és úgy érzem ez a büntetés egy POWER GAMINg szabályszegés miatt hatalmas.Én szerintem,hogy aki aznap este kapott figyelmeztetést,illetve esélyt és el lett engedve én is megérdemeltem volna,vagy a jailT,nem pedig instant megbeszélés nélkül a bannt.Fegyvertelenül lelött az SD,de lehetett volna sokkolni is,mert akkor ő így DM-elt,vagy az nem számít?.Úgyérzem ,hogy ekkora büntetést kapni nem fer,nem használtam ki buggot(Ha lett is volna),vagy nem szidtam senki anyját illetve a szervert,sem és frakciót sem.De a videóban minden látszik ,ahogy hibáztam és ahogy más is hibázott.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,541
-
Szia!

Több ponton sértetted a rules-t, a videóban is látszik. Nem tudom mit szerettél volna átbeszélni mikor a tények magukért beszélnek. A rögzített visszajátszásból tisztán kivehető, hogy már rég RP-vel a nyakadon térdelnek és kötegelik a kezed, majd Te fogod magad felpattansz és ököllel ütni kezded a másik játékost, miközben még ketten fegyvert fognak rád.

Ha bugot használtál volna ki, akkor nem 5 napot osztottam volna, hanem permát. 5 nap alatt bőven át tudod gondolni, hogy hogyan is cselekedj egy ilyen szituáció alatt. Arról nem beszélve, hogy az egész RP alatt egy bokorban bújva hergeltétek a hatóságokat.

Várom @Legend bírálatát.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,541
-
Ezt még itt hagyom, a miheztartás végett:

[2023-6-4 23:23:47] August Julia ordítja: Buzi rendőrök!
[2023-6-4 23:35:49] August Julia ordítja: BUZI SD!
[2023-6-4 23:36:1] August Julia ordítja: Szopj FASZT.
[2023-6-4 23:36:16] August Julia ordítja: Hülye köcsög!
[2023-6-4 23:36:39] August Julia ordítja: Hülye köcsög!
[2023-6-4 23:37:0] August Julia ordítja: Hülye köcsög!
[2023-6-4 23:37:22] August Julia ordítja: Nem ott vagyunk!
[2023-6-4 23:37:47] August Julia ordítja: Hanem itt vagyunk!
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
Üdv.

Folyamatosan hergelted előtte is a rendvédelmet, majd jött a videóban is látható dolog. Mit vársz ezért, 60 perc adminjailt? Olvasd át a szabályzatot ezalatt az 5 nap alatt, majd utána gyere vissza játszani, figyelve arra, hogy több ilyen ne forduljon elő.

A PK-t jogtalannak ítélem, zárok.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó