Panaszkönyv ismeretlen játékosok ellen!

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

kicsilevy

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:155
Lola Svenson
panaszkonyvj.png

Neved: Lola Svenson
Játékos(ok) neve: Ismeretlen játékosok!
Panasz oka: Mezőgazdasági felvásárló körbe zárása céges autókkal majd szerver elhagyása!
Panasz kifejtése: Első sorban szeretném megjegyezni, hogy teljesen bizonytalan vagyok abban, hogy ezt panaszként kellene e megvitatni itt, de szerintem unfair ezt cselekedni játékostársainkkal szemben. Minden reggel mikor megérkezünk a mezőgazdasági felvásárlóhoz minimum 1 autó ott van hagyva direkt a mezőgazdasági felvásárlónál, ez mindaddig nem is zavart és nem volt zavaró ameddig mostmár teljesen körbe nem zárták a mezőgazdasági felvásárlót, hogy közel se lehessen leparkolni. Szerintem nem fedi a valóságod hogy egy "le rakodó helyen ahol úgymond eladjuk le rakodjuk az árunkat valaki ott parkolja az autóját ameddig alszik." Nem szeretnék szankciót senki részére, csak egy kis minimális valóságot fedő játék színvonalat. Köszönöm
Bizonyíték (kép, log, videó):
Megjegyzés: Ezt nem lehet nem szándékosan csinálni. Ez egy röhögök azon, hogy kitoltam a játékostársaimmal stílusnak vélem!
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,558
-
Head of Staff hozzászólás
Kedves @kicsilevy,

A mai este többször is ellátogattam a helyszínre, hogy szemügyre vegyem az általad jelzett problémát. Látogatásaim során nem véltem felfedezni ezt a fajta jelenséget. Véleményem szerint ez a történés ami ott folyik IC alapokon kezelendő, ezért kérlek, hogy a jövőben ennek megfelelően próbáld meg a játékostársaid felé jelezni, hogy ezzel nem értesz egyet.

Kellemes éjszakát!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó