Panasz Sophia Gerardi-ra

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:673
Dexter Sosa
panaszkonyvj.png

Neved: Rowan MacGilroy
Játékos(ok) neve: Sophia Gerardi
Panasz oka: MG, esetleges bugkihasználás?
Panasz kifejtése: 07.27-én a frakciómmal kiraboltuk az autós iskolát, amit Jeffry streamelt. Sikeresen elhoztuk, betettük a kocsiba. Ma épp pénzt akartam válltani, viszont a pénznek lába kelt. Log olvasás után kiderült, hogy Sophia Gerardi vette ki a táskát a kocsiból. Limo-val beszéltem DC-n és ő azt az indokat adta meg, hogy Sophia NPC-t keresett. Kérdem én, miért keres egy ember NPC-t a pubunk mögött? Azért mert látta, hogy Jeffry live-ban oda teszi a pénzt, és majd azt ő lenyúlja. Live-ban látszik, hogy az egyik tagom lezárja a frakció járművet és a csomagtartót, szóval nemtudom, hogy hogyan is sikerült kivenni.
Bizonyíték (kép, log, videó):
[20:01:13]  Jeffry Evans  berak egy tárgyat a csomagtartóba. [Sporttáska]
[20:01:21][Warning] Event handler at one_interiors:client.js:1 was too long 14ms
[20:01:24]  Jeffry Evans  kinyitja az ajtót és bedobja a pénzt.
[20:01:27] *** Killian Flynn  lecsuk egy csomagtartót.
[20:01:28] *** Killian Flynn  bezárta egy jármű ajtaját.

Megjegyzés: Így tovább.
 

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:789
Sean Bennett
Mint Sophia frakciótársa szólok hozzá a panaszhoz.

Kezdeném azzal, hogy Jeffry live-ját még csak meg sem néztük, foggalmunk sem volt arról, hogy az a pénz abban a kocsiban lehet.

Kezdő frakció létünkre igen, fogalmunk sincs hogy hol lehetnek elrejtve az NPC-k a városban, így minden lehetséges helyet, sikátorokat, szűk utcákat átnéztünk. Sophia meglátta a felnyitott csomagtartójú Stainer-eteket a Pub mögött, majd odament, és RP-vel átnézte, és megpillantotta benne a táskát, kivette majd elhozta onnan.

Kérdezem én: 20:01-kor bezártátok a kocsit, de gondolom másnak is van hozzá kulcsa, körülbelül 20:45 körül vehette ki a táskát az autóból. Nem lehet hogy más kinyitotta esetleg?

Bugkihasználás? Nekünk tudnunk kellett volna ,hogy minden járműre aminek nyitva van a csomagtartója, és még nyitva is van az ajtaja, rá van írva hogy: Szia! én bugból nyíltam ki, ne nyúlj hozzám?


Igazán viccesnek találom, hogy egy ilyen "baki" miatt, hogy esetlegesen más kinyitotta az autót, MG és bugkihasználás indokkal kell PK-t tenni.
 

Kreator

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:136
Mint az esemény érintettje az én frakciómról is szó van akit megkárosítottak buggal , MG vel vagy anélkül. Lezártam az autót ami liveban is látszik. 20:26 kor jött el onnan mindenki, mind Jeffrey mind a többiek. Indulás előtt még rányítottam és zárva volt az ajtaja tehát nem maradt nyitva.Kicsit valószínűtlennek tartom hogy a Live után pontosan ott jár valaki, és pont akkor amikor már eljöttünk onnan. Egészen pontosan 20:30 magasságában.   

[20:01:13]  Jeffry Evans  berak egy tárgyat a csomagtartóba. [Sporttáska]
[20:01:21][Warning] Event handler at one_interiors:client.js:1 was too long 14ms
[20:01:24]  Jeffry Evans  kinyitja az ajtót és bedobja a pénzt.
[20:01:27] *** Killian Flynn  lecsuk egy csomagtartót.
[20:01:28] *** Killian Flynn  bezárta egy jármű ajtaját.
 

Kreator

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:136
Idézet tőle: ~LACI~:
Kezdő frakció létünkre igen, fogalmunk sincs hogy hol lehetnek elrejtve az NPC-k a városban, így minden lehetséges helyet, sikátorokat, szűk utcákat átnéztünk. Sophia meglátta a felnyitott csomagtartójú Stainer-eteket a Pub mögött, majd odament, és RP-vel átnézte, és megpillantotta benne a táskát, kivette majd elhozta onnan.


Kérdezem én: 20:01-kor bezártátok a kocsit, de gondolom másnak is van hozzá kulcsa, körülbelül 20:45 körül vehette ki a táskát az autóból. Nem lehet hogy más kinyitotta esetleg?



Úgy érzem hogy arra kocsikázok és megpillantok egy stainert ami érdekessé válhat, ami egyébként LS indulás óta ott rohad, mégsem nézte meg senki. Jelzem a hátsó autóban volt a táska. Képekben így néz ki a Stainerek megpillantása. :
Wdkkl9f.png


cWvAq9j.png


Illetve különös hogy alanyunk pont akkor járt arra amikor vége lett a livenak, és elment mindenki onnan.


A nyitva részt pedig teljesen kétlem. Liveban zártuk be az autót abban látszik is az utolsó állapota.
Így nézett ki : 
(( A személyiségi jogokra tekintettel Jeffrey-t kicseréltem egy cicára.))
q9Eh7Ki.png


Felnyitva pedig így kellene kinéznie. Szerintem a kettő korántsem hasonlít egymásra.

dfVwLJk.png
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:673
Dexter Sosa
Hosszas log olvasás után, nem nyitotta ki se admin se player a kocsit se csomagtartót. Ezek szerint bugosan kinyílt a kocsi, viszont az MG vádat továbbra is fenntartom.
 

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:789
Sean Bennett
Esetleg valami bizonyíték, vagy csak vádaskodunk? Hol van leírva, hogy nem lehet ott NPC? Bárhol lehet, a bárhol pedig a pubotok mögött is lehet.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:673
Dexter Sosa
Eddig a lélek nem járt a pubunk közelébe, főleg nem mögé. A streamnek vége lett, elmentünk onnan és hirtelen megjelentetek ott. Streamben láthattátok, hogy betettük a pénzt ezért feltételezzük az MG-t.
 

Botii

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:123
Eric Carreiro
én is hozzá szólok mint frakció tag. Attól, hogy még volt egy live amiben raboltatok és a pénz oda került. Az nem azt jelenti, hogy MG-vel mentünk oda. Több órán átt kerestük az NPC-t, mint Paleto, Sandy stb... Nem értem, ha az ember benézz egy síkátorba és látt egy nyitott kocsit, akkor ha belenéz és talál benne pénzt, az egyböl MG, mert épp akkor Liveolt Jeffry.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:673
Dexter Sosa
Ez az NPC keresős kifogás nagyon gyenge. A PD tetejét is megnézitek, hisz akárhol lehet az NPC? Egy illegális HQ mögött miért lenne NPC?
 

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:789
Sean Bennett
Ez a Liveból történő MG gyanusítgatás is elég gyenge azt kell hogy mondjam. Ha nem live-oltatok volna is kerestük volna az NPC-ket, és ugyanúgy rátaláltunk volna a kocsira. 

PD tetejét is megnézitek, hisz akárhol lehet az NPC? - Grapeseed SO mögött is sokszor volt/van

Egy illegális HQ mögött miért lenne NPC? - Gondolom az is a játéktér része, így ott is lehet?
 

cseri502

Individuum
Játékos
Üzenetek:310
Helló.

A logokban nem találtunk semmit, ami arra utalna, hogy azt a csomagtartót ember nyitotta fel, így valamilyen hatalmas csoda történhetett. Ennek a csodának megfelelően Rowan MacGilroy/frakciója visszakapja azt a táskát (persze a pénzzel) Sophia Gerardi-tól/attól a személytől, akinél éppen van.

Az MG része nem bizonyítható.

[adminisztrator=Cserkó]Jogtalan.[/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó