Panasz Eliszre

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Pop Haze

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:173
Lui-V
panaszkonyv.png

Neved: KyMani Mumbee
Adminisztrátor(ok) neve: Elisz
Panasz oka: Jogtalan adminjail osztása, helytelen és egyhangú bírálat.
Panasz kifejtése: Volt egy kisebb szóváltás egy adott illetővel melyben kiderült, hogy nincs elég pénzem egy 15 milliós kocsira. Az adott fél megállás nélkül csak koldusbriádot emlegetett majd személyemet is megsértette aki erre begurult és nyakonlőtte melyből azonnali halálát lelte.
Bizonyíték (kép, log, videó): Spoilerben csatolom.

[20:15:36] Brian Nelson mondja: Hali.
[20:15:40] KyMani Mumbee mondja: Szeva.
[20:15:41] Brian Nelson mondja: Segithetek?
[20:15:51] KyMani Mumbee mondja: Az attól függ, tudsz-e.
[20:15:58] Brian Nelson mondja: Hallgatlak.
[20:16:02] KyMani Mumbee mondja: Tiéd lenne a hely?
[20:16:06] Brian Nelson mondja: Igen.
[20:16:13] KyMani Mumbee mondja: Ahw, erre voltam kíváncsi.
[20:16:21] *** KyMani Mumbee rábök az infernusra.
[20:16:34] KyMani Mumbee mondja: Régóta vadászom ilyenre, ő is eladásra van bocsájtva?
[20:16:57] Brian Nelson mondja: Sajnos nem, mert még nem találkoztam olyannal akinek volt annyi pénze amennyiért vettem.
[20:16:58] *** Brian Nelson nevet.
[20:17:18] KyMani Mumbee mondja: Nekem ő lenne rá a csere ajánlatom.
[20:17:31] Brian Nelson mondja: Ez egy 2 millios Torero sajna.
[20:17:36] KyMani Mumbee mondja: Régi ritka darab, az egyik legikonikusabb darab.
[20:17:37] Brian Nelson mondja: Ez meg egy 15millios Infernus.
[20:17:41] KyMani Mumbee mondja: Két milliós?
[20:17:46] *** KyMani Mumbee elneveti magát.
[20:18:09] Brian Nelson mondja: Semmi gond, fel lehet neki tornázni az árát.
[20:18:13] KyMani Mumbee mondja: Négy kiló alatt sem adják el, még a hülyék sem.
[20:18:22] KyMani Mumbee mondja: Fel hát, öt fölött lökdössük már.
[20:18:28] Brian Nelson mondja: Itt állt a kereskedésemben 2.2ért 1 hónapig.
[20:18:31] Brian Nelson mondja: EGy fekete.
[20:18:39] Brian Nelson mondja: 2ért örültem hogy elvitték.
[20:18:52] Brian Nelson mondja: Elmerzoneba 1.9ért volt kint 1 honapja.
[20:18:54] KyMani Mumbee mondja: Kár volt annyiért kirakni, én hoztam el, ez ő.
[20:19:02] KyMani Mumbee mondja: Dehogy volt...
[20:19:09] KyMani Mumbee mondja: Hetente néztem.
[20:19:15] Brian Nelson mondja: Basnek is van egy.
[20:19:20] Brian Nelson mondja: 1.5ért vette.
[20:19:23] KyMani Mumbee mondja: De hogy ebben mi tizenöt...
[20:19:25] Brian Nelson mondja: 2ért tuti odaadja.
[20:19:26] KyMani Mumbee mondja: Kinek?
[20:19:42] KyMani Mumbee mondja: Ki a faszom az a Bas?
[20:19:48] Brian Nelson mondja: Bash Cars.
[20:20:07] KyMani Mumbee mondja: Én nem vágom a névmizériát.
[20:20:15] KyMani Mumbee mondja: Nem holmi kereskedő vagyok.
[20:20:22] Brian Nelson mondja: Itt a masik használtautókeres.
[20:20:28] KyMani Mumbee mondja: Elhiszem.
[20:20:29] Brian Nelson mondja: Kerersd fel 2ért odaadja.
[20:20:32] Brian Nelson mondja: Tuti.
[20:20:35] KyMani Mumbee mondja: Mit?
[20:20:40] Brian Nelson mondja: Ezt.
[20:20:51] KyMani Mumbee mondja: Kell a faszomnak mégegy Torero.
[20:21:07] KyMani Mumbee mondja: Jézusom faszi, ti mind ekkora robotok vagytok? *Kiröhögi Briant.*
[20:21:15] Brian Nelson mondja: Koldus banda.
[20:21:16] *** Brian Nelson nevet.
[20:21:16] *** KyMani Mumbee becsatolja a biztonsági övet.
[20:21:16] *** KyMani Mumbee beindított egy járművet.
[20:21:19] *** KyMani Mumbee kicsatolja a biztonsági övet.
[20:21:20] KyMani Mumbee mondja: Tessék?
[20:21:23] *** Brian Nelson nevet.
[20:21:24] Brian Nelson mondja: Koldus banda.
[20:21:32] KyMani Mumbee mondja: Mond mégegyszer és itt helyben kilyuggatlak.
[20:21:38] Brian Nelson mondja: Koldus banda.
[20:21:40] KyMani Mumbee mondja: Tudod te kivel beszélsz?
[20:21:47] Brian Nelson mondja: Egy koldussal.
[20:21:52] *** KyMani Mumbee benyúl a kesztyűttartó alá.
[20:21:55] *** KyMani Mumbee elővesz egy fegyvert. (Armsel Protecta)

((Itt kapott egy golyót a nyakba mitől életét vesztette sajnos.))
[20:22:00] KyMani Mumbee mondja: Köcsög.
[20:23:26] [oneChat] A placedo-t sikeresen leraktad! Törölni /delplacedo paranccsal tudod!

[20:26:21] *** KyMani Mumbee tölt magának egy pohár whiskeyt, kicsit lehidalt a korábbi gyilkosság miatt.
[20:26:45] *** KyMani Mumbee enyhén még remegő kezekkel húzza le a tömény szeszt.
[20:27:28] *** KyMani Mumbee elmegy, vesz egy langyos zuhanyt és átöltözik.

Ezek után írt Elisz. A kövi spoilerben említem azt az ügyet, hogy áttekinthetőbb legyen.

Bocsi ha egy tipp esetleg beugrik de fáradt vagyok, húzos meló után vagyok mint minden nap.

[20:28:48] Elisz: (( Szia ))
[20:28:59] KyMani Mumbee: (( Helló. ))
[20:29:05] Elisz: (( Feltennék egy kérdést. Egész pontosan miért ölted meg Briant? ))
[20:29:18] KyMani Mumbee: (( Háromszor ismételte el, hogy Koldus banda. ))
[20:29:27] KyMani Mumbee: (( Figyelmeztettem, megkérdeztem, hogy tudja-e ki vagyok. ))
[20:29:45] KyMani Mumbee: (( Ismételten hozzám vágta, hogy koldus vagyok, mert nem bírok megvenni egy 15 millás kocsit. ))
[20:29:51] Elisz: (( Igen és szerinted ez elegendő indok arra, hogy darabokra szedd egy sweeper shotival? ))
[20:29:55] KyMani Mumbee: (( Zoe Pound, Haiti mafia vezére vagyok. ))
[20:30:14] KyMani Mumbee: (( Azért álljon már meg a fákjás menet... ))
[20:30:28] KyMani Mumbee: (( A karakterem természete eleve forrófejű. ))
[20:30:39] KyMani Mumbee: (( Ez a banda leírásunkban is szerepel discordon. ))
[20:30:52] KyMani Mumbee: (( A Haiti egy agresszív népség eleve. ))
[20:31:08] KyMani Mumbee: (( Nemtudom mi hatalmazta fel a srácot eleve, hogy egy mafia vezért hergeljen. ))
[20:31:17] KyMani Mumbee: (( Vagy bárkit, szimpla autókereskedőként. ))
[20:32:01] Elisz: (( Honnan kéne tudnia egyébként, hogy te valami maffiavezér vagy? ))
[20:32:06] KyMani Mumbee: (( Tegyük hozzá, hogy Los Angelesi Los Santost rp-zünk, amerika egyik legkeményebb városát, hol egy fiatal bandatag azért is képes lelőni valakit, mert más színeket hord mint kéne. ))
[20:32:18] KyMani Mumbee: (( Esetleg nem kéne mindenkit nekiállnia úgy kezelni mint egy kutyát. ))
[20:32:44] KyMani Mumbee: (( Nem muszáj tudnia, de sejtheti, egy elég szegényes körülmények között lévő autókereskedésben volt eleve. ))
[20:33:06] Elisz: (( Nem gondoltál arra, hogy ezt egy szimpla fenyítéssel is meg lehet oldani? ))
[20:33:11] KyMani Mumbee: (( De nem értem, hogy egy ilyen egyértelmű és egyszerű IC cselekményből miért kell adminügyet csinálnia. ))
[20:33:24] KyMani Mumbee: (( Rákérdeztem, hogy tudja-e kivagyok. ))
[20:33:44] Hour panel betoltve.
[20:33:47] [Halfelvásárló] A halak felvásárlási árfolyama megváltozott!
[20:33:49] [Gombászat] A gombák felvásárlási árfolyama megváltozott!
[20:33:50] [Felvásárló] Az állati eredetű tárgyak felvásárlási árfolyama megváltozott!
[20:33:55] KyMani Mumbee: (( Látta az arcom, látta a kocsim és a rendszámom. A mafia legbefolyásosabb és legaktivizáltabb tagja vagyok mind leader. Sok veszíteni valóval. ))
[20:33:59] Hour panel leallitva.
[20:34:26] Elisz: (( Ezt őszintén akármelyik nárcisztikus karen is megcsinálja neked IRL. Hogy megkérdezi, hogy tudod-e, hogy ki ő. Ő hozzátok képest gyakorlatban egy molylepke. Ha otthagyjátok, 5 perc múlva azt se tudja , hogy ott jártatok. ))
[20:34:53] Elisz: (( Ezt IC vonatkozásban, igen. ))
[20:34:58] KyMani Mumbee: (( Itt merül fel a kérdés, hogy én azt honnan tudjam, hogy nem jelent fel egyből. ))
[20:35:08] Elisz: (( Mire fel jelentene fel, ha amúgy nem tettél semmit? ))
[20:35:11] KyMani Mumbee: (( Itt van most a görbetükör. ))
[20:35:25] KyMani Mumbee: (( Jártam már így nem egyszer! ))
[20:35:34] Elisz: (( Cserébe amit tettél az az volt, hogy előkaptál egy lőfeygvert és darabokra lőtted. ))
[20:35:36] KyMani Mumbee: (( Ráfenyítettünk valakire és már körözés volt az összes kocsimon. ))
[20:36:00] Elisz: (( De érted, annyit se ér egy maffia szemében egy ilyen ember, hogy leköpjék. IC. ))
[20:36:02] KyMani Mumbee: (( Egyet lőttem rá és kellő rp-vel illetve placedo-t is hagyva magamután folytattam az rp-met. ))
[20:36:13] KyMani Mumbee: (( Nálunk minden ember ugyanannyit ér. ))
[20:36:17] KyMani Mumbee: (( Ez nem sima mafia. ))
[20:36:29] KyMani Mumbee: (( Ez hasonlóképp működik mint egy drogcartel. ))
[20:36:53] KyMani Mumbee: (( És köztudott a drogcartel semmiféle ellenállást vagy negatív kritikát nem tűr el, főleg, ha egy vezérről van szó. ))
[20:37:13] Elisz: (( Nem? Gondolod akkor csak emiatt normális halomra lőni olyan civil embert, aki egy porszem? Ezzel inkább esélyt adva arra, hogy nyomot találjanak ? Nem logikus. Azonban ez továbbra sem elegendő indok arra, hogy megölj valakit. ))
[20:37:14] KyMani Mumbee: (( Iszonyat sokat olvastam és néztem ezekről filmet, nem hiába csinálom. ))
[20:37:24] KyMani Mumbee: (( Mi miatt???? ))
[20:37:35] KyMani Mumbee: (( Elküldte a logot? ))
[20:38:53][Warning] Resource one_interiors tick was too long 13 ms
[20:40:10] Elisz: (( Az, hogy olvasunk.. és filmet nézünk, egy jó és hasznos dolog. De szerintem nem most kezdted a szerveren, és tudod, hogy vannak szabályok. ))
[20:40:23] Elisz: (( Én is azok alapján játszom. ))
[20:40:29] KyMani Mumbee: (( Igen vannak. És én be is tartom őket. ))
[20:40:59] KyMani Mumbee: (( De ami sok az sok. Nem egy alkalommal az egész szervezetemet és személyemet lekoldusozni csak mert nincs pénzem egy 15milkás kocsira IC? ))
[20:41:14] KyMani Mumbee: (( Ezt szemelé veszed? Mert szerintem egyeoldalú nagyon ez az ügy. ))
[20:41:41] Dr. Debra Moore mondja: Hányan voltatok ott egyébként?
[20:41:43] Dr. Debra Moore mondja: (())
[20:41:44] Elisz: (( Hányan voltatok ott egyébként? ))
[20:41:46] KyMani Mumbee: (( Én Laca véleményére lennék most kíváncsi. Ő biztos nem kerekítene ebből ekkora ügyet. ))
[20:41:53] KyMani Mumbee: (( Csak mi ketten, Ő és Én. ))
[20:42:42] KyMani Mumbee: (( 10éve rp-zek bandatagként, és abból 9 évet csak leader voltam. Tudom miket tehet meg egy ilyen kaliberű bűnszervezet IRL illetve Ingame a szabályok keretein belül. ))
[20:42:49] Elisz: (( miből gondolod, hogy szerinte ez mondjuk nem lenne egy DM? Egy ilyen pitiáner indokkal elkövetett elég brutális gyilkosság? ))
[20:43:07] KyMani Mumbee: (( És állítom, hogy a srác csak azért csinált ügyet mert nem volt képes veszíteni és elfogadni, hogy nem az övé a világ. ))
[20:43:26] KyMani Mumbee: (( Pitiáner? ))
[20:43:43] [INFO-info] !{red}Taami!{white} adminisztrátori szolgálatba lépett! (/pm 33)
[20:43:54] [INFO-info] !{red}Taami!{white} adminisztrátori szolgálatba lépett! (/pm 33)
[20:44:04] KyMani Mumbee: (( Olyan súlytvetett beszólások végett egy ismétlem, agresszív mafiavezér felé többször is megismételve? ))
[20:44:07] Elisz: (( Nem minősül megfelelő indoknak a szóbeli bántalmazás (anyázás sem). Stb stb. Ez a szabályzatból van. ))
[20:44:34] KyMani Mumbee: (( Kivétel közé tartozik az íratlan szabály ugyebár. ))
[20:44:55] KyMani Mumbee: (( Tegyük hozzá a bandahergelést na meg az ic spamet. ))
[20:45:13] Elisz: (( Bármilyen átlagostól eltérő karakterhez egyébként elfogadott karakterlap szükséges.. ))
[20:45:17] KyMani Mumbee: (( Se szemtanú, se kamera nem volt ott. Minden egyéb indokot leírtam. ))
[20:45:31] KyMani Mumbee: (( Nincs időm karakterlapra. Discord leírásunk van. ))
[20:45:51] KyMani Mumbee: (( Iszonyat sokat dolgozom, rokkant nagyszülőket tartok el és barátnőmmel is foglalkozom. ))
[20:46:03] KyMani Mumbee: (( Örülök ha van időm kicsit feljönni rp-zni ha van rá mód. ))
[20:46:11] Elisz: (( Akkor viszont itt van még egy bibi, mivel egy ezek szerint pszichopata gyilkost RPzel elfogadott karakterlap nélkül? ))
[20:46:27] Elisz: (( Gondolom a karaktered nem érzett megbánást, se semmit. ))
[20:46:29] KyMani Mumbee: (( Erre fél óra fentlét ótán egy ingame senki belémköt és 4x lekoldusozza a bandámat majd engem? ))
[20:46:57] KyMani Mumbee: (( Nem vagyok rákötelezve a karakterlapra, és nem pszichopata gyilkos rp-zek, ne forgasd ki a szavamat. ))
[20:47:18] KyMani Mumbee: (( Lassan eltérünk a tárgytól. ))
[20:47:27][Warning] Resource one_interiors tick was too long 12 ms
[20:48:19] KyMani Mumbee: (( Ez idő alatt már a halála is letelt, nem veszített semmit vele. Nem értem minek kell ezt ennyire elhúzni. ))
[20:48:30] KyMani Mumbee: (( Még mindig amerikát rpzünk, bőven megvolt az indokom lelőni. ))
[20:48:48] Elisz: (( Nem igazán. ez ugyanaz a téma. Gyilkoltál. Állításod alapján azért IS többek között, mert a karaktered ilyen. ))
[20:48:59] Elisz: (( Szóval. Ez nem elég indok gyilkosságra. Így ez DM. ))
[20:49:07] KyMani Mumbee: (( Az egész mafiám ilyen. ))
[20:49:11] Elisz: (( érted, hogy miért az, vagy nem? ))
[20:49:12] KyMani Mumbee: (( Hol dm ez??? ))
[20:49:18] KyMani Mumbee: (( Nem, nem értem. ))
[20:49:32] KyMani Mumbee: (( Szeretném Laca felé továbbítani az ügyet, amint lehet. ))
[20:49:44] Elisz: (( Ezt természetesen jogodban áll megtenni egy PK formájában. ))
[20:49:49] KyMani Mumbee: (( Tőle van a frakció többek között, Ő ismer engem és a bandáimat leginkább. ))
[20:49:57] KyMani Mumbee: (( Nincs időm pk-ra. ))
[20:50:10] KyMani Mumbee: (( Discordra tudok menni egy magasabb admin társaságában, lehetőleg Lacával. ))
[20:50:44][Warning] Resource one_utils tick was too long 14 ms
[20:51:16] KyMani Mumbee: (( Idáig is végigrp-ztem az egész ügyet, leittam magam, hidegzuhanyt vettem, remegek még mindig, mindent rp-zek. ))
[20:51:46] Elisz: (( Valószínű, hogy Laca szintén azt fogja mondani, hogy PK. Én viszont most addig is szankciót fogok adni érte, ami AJ lesz. Az utóRP rendben is lenne, a DM maga viszont nem. De természetesen nyugodtan írj rá. ))
[20:52:07] KyMani Mumbee: (( És egy ilyen kaliberű ember miatt aki nem rp-zett semmit csak nekiállt koldusozni minden ismeret nélkül, minden félelem nélkül még én vagyok dm miatt meghúzva? ))
[20:52:24] KyMani Mumbee: (( De nem történt DM! ))
[20:52:40] KyMani Mumbee: (( Most ezzel akarod tényleg tönkretenni az ucp-met? ))
[20:53:16] [oneAdmin] Elisz berakott adminjailbe 120 percre a következő indokkal: DM
[20:53:19] [oneInteriors] Mivel zuhantál az interiorból, ezért ki lettél teleportálva a bejárathoz!
[20:53:20] Interior info panel betoltve.
[20:53:33] PM: @Elisz [ID: 54]: most ez teljesen komoly?
[20:53:33] Figyelem! Ez az admin jelenleg elfoglalt, próbálj meg másikat keresni!
[20:53:44] Interior info panel leallitva.
[20:53:55] Elisz: (( Ami azt illeti nem akarom, de nem világos számodra, hogy nem indok ez az ölésre. A továbbiakat PK formájában nyugodtan terjeszd fel. ))
[20:53:58] PM: Elisz [ID: 54]: Igen, teljesen.
[20:54:14] KyMani Mumbee: (( Neked nem világos amit én írtam. ))
[20:54:52] Elisz: (( De. Teljesen. Addig is kérlek olvasd el ismét azt a szabálypontot. ))
[20:55:04] Elisz: (( A továbbiakat pedig leírtam. ))
[20:55:05] KyMani Mumbee: (( Nem olvasok el semmit! ))
[20:55:12] KyMani Mumbee: (( TIsztában vagyok a szabályzattal és annak is élek. ))
[20:55:26] KyMani Mumbee: (( Te pedig ezt nem vetted figyelembe se azt amit leírtam a bűnszervezetről. ))
[20:56:53] Elisz: (( Értem. Akkor mint mondtam, a továbbiakban kérlek PK formájában intézd a fellebbezést, ha nem értesz egyet és nem érted a gondot. Addig is további jó játékot kívánok. ))
[20:57:25] KyMani Mumbee: (( Értem a gondot, csak valótlan. ))

U.I: Az ügy alatt Lacára hivatkoztam, ennek annyi az oka; hogy ő már jól ismeri a természetem mint ig mint ooc és mint ahogy elmeséltem a banda státuszát, valamint discordon ezen leírás szintén megtalálható még. Karaktertörténetet viszont feleslegesnek tartom amennyiben egy adott játékos mindent és kellőképpen a szerepéhez méltóan rp-zik, másrészt sajnos időm sincs rá, rengeteget dolgozom, nem tudok plusz azzal foglalkozni.

Megjegyzés: A logban mindent leírtam az adott karakteremről illetve a szervezet státuszáról, viselkedéséről. Nem értek egyet egyáltalán az elbírálással, sem a 120 perc adminjaillel sem az egész ügy intézésével melyben többször is világossá tettem a valós szerepjáték lényegét mely amerikai szerepjáték élményét nyújthatná.
Köszönöm a türelmet a PK intézése és átolvasása között. Sajnos az a szabad két óra már el lett tőlem véve jog / jogtalanul. Ezt a véleménydöntést már rábízom egy magasabb adminisztrátorra.
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Üdvözletem!

Megkérdeztem elsőnek az ügyben Briant, aki bár még szinte nem is kértem, de elküldte nekem szintén azt a logot, amit te is most mellékeltél.
Téged kérdezve tudtam meg, hogy egyedül voltál az esetnél, valamint hogy IC korábban nem ismerted őt, ezáltal ő sem téged.
Arra hivatkoztál, hogy te márpedig egy maffia vezető figurája lennél, amit én elfogadok, azonban ő, mint civil, aki még sosem látott, nem kellett tudjon véleményem szerint csak úgy kútfőből.

Az, hogy IC illetlenül beszélt veled, egy dolog, azonban a szabályzat értelmében a "beszólása", még ha egy erőszakos maffiózó vagy, akkor sem szolgáltat elég indokot arra, hogy egy nem akármilyen fegyverrel, hanem egy sörétessel (abból is elég komoly darabbal) ilyen brutális módon kivégezd.
Ehhez jóval nyomósabb ok kellene szerintem arra, hogy megöld őt.
Főleg, hogy egy számodra amúgy bevallásod szerint ismeretlen figuráról van szó IC értelemben, így teljesen jelentéktelen is a személye.
Ott is hagyhattad volna, abszolút lenézve őt kiröhögve, de ez már más kérdés, nem releváns talán annyira.

Neki nem kellett tudnia, hogy te kivagy, még a kérdésed után sem, hisz IRL is elég sok olyan ember van, akik igazából jelentéktelenek, nem is bűnözők, de ezt a kérdést teszik fel, ha valamilyen konfliktusba kerülnek.
A háromszoros beszólásért pedig véleményem szerint továbbra sem jogos megölni.

Nem szeretném szaporítani a szót, amennyiben nem lesz más kérdés, arra persze válaszolok, addig viszont várom a bírálatot én is.
Köszönöm!
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,541
-
Head of Staff hozzászólás
Sziasztok!

Átfutottam a logokat és mindkettőtök kifejtését, köszönöm.

Lehetne a karaktered maga a Pápa is a szerveren, a szabályok ugyanúgy vonatkoznának rá is, így nem releváns az, hogy Te egy maffia leader vagy, vagy sem. Egy beszólás nem jogosít fel senkit arra, hogy a másik játékost fogja és szitává lője. Ezt bőven le lehetett volna tudni azzal, hogy felkeresitek (vagy épp kiadod feladatnak valakinek, mint maffia leader) és megveritek, hogy tudja hol a helye. Ebből még akár egy jó szálat is ki lehetett volna alakítani. Honnan kellene tudnia XY-nak, hogy milyen titulus vagy épp hatalom övezi körül a karaktered? Sehonnan.

Véleményt nyilvánított valaki, erre le lett lőve. Ne kelljen már a játékosoknak attól "rettegni", hogyha beszólnak valakinek, akkor golyót kapnak a fejükbe. El lehet ezt rendezni másképp is, amire "emlékszik" is ezt követően, nem pedig elvarrni a szálat egy kilövéssel.

Ha mindenki így cselekedne, akkor hullana a fél város, mert tegyük fel, valaki úgy kért hot-dogot a Chihuahua-ban, hogy a rendelése mögé tette, hogy "csípőset ne tegyél bele, mert szétb*szom a fejed". Egyik sem ér közelébe, mint indok a gyilkosságra.

A PK jogtalan.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó