Panasz Claude Szuperadminra

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Philips John

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:198
panaszkonyv.png

Neved: Jurij Volkov
Adminisztrátor(ok) neve: Claude
Panasz oka: Stílus
Panasz kifejtése: Kaptam egy szerintem nem jogos permát a szerverről és mivel nem voltam tisztában a pontos okkal így rá írtam. Az "indok": közösségbomlasztó magatartás és ugyebár ez elég tág értelemben lehet értelmezni így ahhoz fordultam kérdéseimmel aki engem kitiltott a szerverről, az az Klódhoz. Mivel szerettem volna kideríteni a pontos okát a ban-nak így rákérdeztem (kép) már erre is egy elég flegma és nem éppen jó modorral írt szöveget kaptam illetve nem tudom arra felé szokás e köszönni bár ez mellékes. Mindvégig próbáltam illemtudóan kommunikálni bár én nem ezt kaptam vissza, egyszerűen nem tudtam vele szót érteni ő akkor is a sajátját fújta illetve további szép napot kívánt. A lényeg az, hogy nekem nincs más dolgom mint beletörődni abba, hogy ki lettem tiltva nevetséges indokkal vagyis én úgy veszem ki a szavából. Próbáltam volna magam megvédeni és megbeszélni a dolgot intelligens ember módjára, de sajnos nem sikerült. Kitlitás indoka: Közösségbomlasztó magatartás = bohóc és nevetős emojik nem megfelelő helyen való használata!?
Bizonyíték (kép, log, videó):

Ugyse lesz ebből semmi de legalább látják.png
Nem várok sokat a PK tól.png

Megjegyzés:
-
 

Klód

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:1,083
.
Szerintem érthetően leírtam, hogy mi volt a gond. Továbbá, hogy nem sikerült felfognod a kitíltásod indokát sajnálatos, mert nem egyszer leírtam érthetően. Azt meg hagyjuk szerintem, hogy "véletlen nyomtam rá", de elég sok kiíráson rajta volt az utóbbi időben.
 

Philips John

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:198
Szerintem érthetően leírtam, hogy mi volt a gond. Továbbá, hogy nem sikerült felfognod a kitíltásod indokát sajnálatos, mert nem egyszer leírtam érthetően. Azt meg hagyjuk szerintem, hogy "véletlen nyomtam rá", de elég sok kiíráson rajta volt az utóbbi időben.
Én az indokát teljes mértékben meg értem maga a büntetéssel nem értek egyet, de nem erről szól a pk hanem hogy nem lehet veled sajnos megbeszélni egy dolgot, mert egyből rohadtul elegem van én ezt rendszeresen csinálom úgy, hogy a szerveren össze vissza 1 AJ-m van, meg További szép napot, a lekezelő stílus,köszönni meg én fogok dolgok. Ahogy néztem nem az első PK-d stílusra.
Ez meg, hogy elég sok kiíráson volt az utóbbi időben azt kötve hiszem ha esetleg van róla képed nem 1 ről az utóbbi 1 hónapra vissza menőleg (persze amit küldtél privátban azt ne számold) akkor elfogadom és abban az esetben zárható a topic.
 

Klód

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:1,083
.
De, meglehet beszélni velem, viszont nem fogom körbeírni neked több féle képpen azt, amit egyszer leírtam érthetően. Azzal pedig, hogy leírtam hogy lezártam a témát és elköszöntem nem tudom hol sértettelek meg. Azzal pedig, hogy te nem érzed jogosnak a kitíltást őszintén nem tudok mit kezdeni. Szerintem megkaptad a választ amire vártál, ne legyél snowflake. Ennyi.

Az meg, hogy a szerveren összesen egy AJ-d van nem jelent semmit, ha te a szabályzatot folytonosan megszeged a közösségbomlasztó, nem ide való magatartásoddal amit folytattál.

A képeknek az elnevezései meg még extra pont, szép munka. :D
 
Utoljára szerkesztve:

Philips John

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:198
Az meg, hogy a szerveren összesen egy AJ-d van nem jelent semmit, ha te a szabályzatod folytonosan megszeged a közösségbomlasztó, nem ide való magatartásoddal amit folytattál.
Ha folytonosan megszegtem volna akkor gondolom valamiféle figyelmeztetést kapnom kellett volna, hogy figyelj már ez nem jó és így fogjuk jutalmazni, de ez valahogy nem jött meg.
A képeknek az elnevezései meg még extra pont, szép munka
A képeimet úgy nevezem el szerintem ahogy szeretném mivel a saját gépemen vannak azt nem tudtam, hogy bárki is látni fogja vagy hasonló.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,840
Silay Denzel
A közösségbomlasztó magatartásokat nem tűrjük a szerveren. Ha valamivel nem értetek egyet, azt normális körülmények között is lehet tudatni. A PK-t lezárom, ha unbant szeretnél, akkor egy idő elteltével írj meg egy kérelmet.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó