Paleto Bay kifagyás

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Brownie

🍪Süti, a modi🍪
Fórum moderátor
Üzenetek:262
Camilla Roberts

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos hibák

In Game Neved/Discord Neved

» Brownie#2697 «

Hiba megnevezése

» Paleto forest textura bug/kifagyás «


Hiba bővebb leírása

» A probléma úgy indult, hogy Paleto-ból kifelé tartva kifagytam. Ezt követően, amikor visszamentem néhány helyen buggolt a textúra, illetve miután sétálltam egy kicsit, ismét kifagytam. Ezt követően amikor feljöttem írtam Cortez-nek, de mire bármit is tudott volna tenni, ismételten kifagytam. Ezután javasolta a cash mappa kitörlését. Ez megtörtént, és amikor újra felértem így, a hiba továbbra is fennált. A végső megoldás az 1 perces jail volt, amiből ugye a városba kerültem. Nem tudom, hogy altv bug, egyéni progléma, vagy a szerver hibája, de elég rossz tud lenni.«

Csatolmányok

» Képet sajnos az esetnél nem tudtam készíteni. «

Egyéb megjegyzések

» - «

 

Klód

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:1,100
.
Szia, Paleto pontosan melyik részén volt a crash? Mellékelj egy térképet légyszi.
 

Brownie

🍪Süti, a modi🍪
Fórum moderátor
Üzenetek:262
Camilla Roberts
Hali. Körülbelül ezen a részen volt.
 

Mellékletek

  • 20230306104738_1.jpg
    20230306104738_1.jpg
    232.3 KB · Megtekintések: 8

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
Azt tudjuk, hogy milyen kocsik voltak a közelben? Egy modolt kocsiról tudjuk, hogy crasheltet, az 1.2-vel ki is kerül.
 

Brownie

🍪Süti, a modi🍪
Fórum moderátor
Üzenetek:262
Camilla Roberts
Ami biztosan ott volt, az az ECG-s speedo express, illetve nem messze volt onnan a BCSO kirendeltség, azzal együtt az ottani kocsik. De máshol így még nem nagyon crasheltem.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
Valószínűleg a trailersmall típusú trailer lehetett, amit decemberben elcsesztek a gta update-tel. Ideiglenesen tegnap kikerült a szerverről, 1.2-vel pedig javítva.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó