Pénz visszaigénylési kérelem

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

ladatti

Újonc
Játékos
Üzenetek:1
Charlie Tailor

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos hibák

In Game Neved/Discord Neved

» Charlie Tailor, LADATTI#1300«

A járműben lerakható gördeszka esete

Nos, egyszer volt hol nem volt... Autókázásunk közepette egyszer csak egy megcsúszott ujjacskának köszönhetően 100 dolláros szomjoltóm helyett egy gördeszkát volt szerencsém előhúzni farzsebemből, mindenkivel megesik, tudjuk. Nocsak ahelyett, hogy gyorsan visszagyűrhettem volna és el is feledhettem volna eme esetet, csiribú-csiribá, csoda történt... Én és drágalátos barátocskám, ki a gépjárművet vezette, szörnyethalt. Érdekes. Pedig még egy chat figyelmeztetést is kaptam, hogy nem gördeszkázhatok az anyósülésen. Kár... Természetesen szeretett admin kollégáink egyből segítségünkre siettek, hogy megzabolázzák eme DM-elő gördeszkát, sajnos az én esetemben szomorúan zárult eme történet. Hiú kezdő játékosként pár órával a hátam mögött biztonságosnak véltem belső zsebeimet a nehezen összekuporgatott pénzecském tárolására, mostmár tudom, hogy egy fránya gördeszka könnyedén földönfutóvá tehet... Sajnos nem volt aktiválva sem a visszajátszás és screenshot sem készült szerény 20.000 dolláromról, de hiszek a csodákban és ezúton remélem, hogy levelem jólelkű pénzaddoló paranccsal rendelkező kedves úriemberekre talál.❤️










 

Brownie

🍪Süti, a modi🍪
Fórum moderátor
Üzenetek:262
Camilla Roberts
Fórum moderátor hozzászólás
Cső. Amennyiben sikerül bizonyítékot szerezned, akkor nyiss topic-ot Szuperadminhoz. Ezt itt zárom.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó