Pénz és fegyver visszaigénylés Jake J. Heke

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

JakeFury

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Ajredzsi Stevens
HG33rPA.png



InGame neved és Discord azonosítód:
Jake Javier Heke/jake_heke

Problémád ismertetése:
Szia! A segítséged szeretném kérni lehetőleg a pénzem és fegyverem visszajuttatásában. Történt, hogy épp elvállaltam egy fuvart, s a telephelyemről elindulva a felvevőponthoz egyszercsak beadta a kulcsot a billentyűzetem. Villogni kezdett, akármit is nyomtam nem reagált és baleset lett a vége, animba estem. Mivel nem tudtam kilépni sem a játékból, így power gomb hosszas nyomásával indítottam újra a gépet, de előtte készítettem telefonnal róla felvételt, hogy hitelesíteni tudjam igény esetén a szavam! Sikeres újraindítást követően beléptem a játékba, folytatódott huza-vona. Egy ottani srác akinek a telephelyéhez csapódtam már várt. Én rá írtam Fater-ra, hogy tudna-e segíteni, természetesen bizonyítom igény esetén számára is videóval a történteket, csak nem szeretnék kifutni se a fuvaridőből, se pedig, hogy meghaljon a karakterem a pénz és fegyver miatt. Úgy adódott, hogy nem tudott segíteni.. -ITT JEGYZEM MEG KIEMELVE, NEM NEHEZTELEK RÁ! NEM TETT SEMMI ROSSZAT! Megértem, hogy laikusan, bizonytalanul kezelitek az ilyen eseteket, noha egyeseknek, mint számomra egy sértő lehet, hisz nem szokásom se hazudni, se ilyesmivel visszaélni! Képem van róla!- mivel segítség lett hívva, 2 mentős volt elérhető, vártunk. Nem jött senki, újra rányomtam az ellátásra és hirtelen bekerültem a kórházba sok idő után. Elkezdődött az ellátásom, s mire le ment volna a kék csík, bekövetkezett a halál, elvesztve mindenem, önhibámon kívűl! A képen nem látszik, de megközelítőleg 43.000$ volt nálam és egy Desert Eagle, 3db 44Magnum tárral. Ha a pénzt nem is kapom vissza esetleg... de a fegyvert mindenképp szeretném amennyiben mód van rá! Köszönöm szépen!

Megjegyzés:
Természetesen Laca számodra, vagy egyéb bíráló adminnak (ahogy utólag azért Faternak is tettem az igazságérzetem miatt) elküldöm a videót az esetről privátban, discordon, ahogy a képet is rendelkezésedre bocsájtom a folytatott beszélgetésről, amennyiben szükséges!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó