Nyugta lehetősége a szerelőtelepeknek.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Jesus «

Ötleted leírása
» Lehetne, hogy a szerelőtelepek is számlát adjanak a szereléseik után? Feljegyezve rá az összeget, az alkatrészt, esetleges kedvezmény mértéke, valamint hogy mikor volt. nyomonkövethetőség érdekében pacek lenne, cégeknek se lenne rossz. Kényelmi funkció inkább.«


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Ha megvalósulhat, nagy lenne«



 

Brownie

🍪Süti, a modi🍪
Fórum moderátor
Üzenetek:262
Camilla Roberts
Hali! Még hozzátenném, hogy az esetleges kedvezmény is fel legyen tüntetve a nyugtán, de egyébként nagyon jó ötlet!
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
Nagyon jó. Kell mégegy item amit ki kell dobjak az első kukánál
Nem kötelező opcióként képzelem el. Akinek kell, annak ad a szerelő, akinek nem, annak nem. Akár egy /nyugta parancs, vagy bármi, szerelőnek.
Szerelésnek egy ID-t adni, mint adásvételinek, akkor lehetne szabályozni is, nem lenne forceolva a játékosra. Így megfelelne számodra?
 

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:788
Sean Bennett
Nem akarok több gombra rányomni, mint a tankolásnál és a vásárlásnál.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:807
Mint egy számlatömb úgy müködne letépi a player, és vagy kukázza vagy odaadja neked. Ezzel az IRS munkája lenne színesebb, és jobban követhetőbb lennének egyes panaszos dolgok.
 

Molondor

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:156
elton winn
Mint egy számlatömb úgy müködne letépi a player, és vagy kukázza vagy odaadja neked. Ezzel az IRS munkája lenne színesebb, és jobban követhetőbb lennének egyes panaszos dolgok.
Na akkor kapnék agyvérzést, hogy ha a szerelők nyomatnák az áfás számla bindet mint régen SeeMTA-n.
 

Poqu

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:630
Maurizio Mancini
Na akkor kapnék agyvérzést, hogy ha a szerelők nyomatnák az áfás számla bindet mint régen SeeMTA-n.
A bind RP-t kihagynánk.
Amennyiben opcionális lenne úgy tudom támogatni! Teszem azt megkérdezzük az ügyfelet és kér számlát, akkor nyilván lenne róla RP és mondjuk a szerelő panelen lenne egy gomb vagy egy parancs amivel kapna is. Esetleg a dashboardon meg kikapcsolható lenne a számla lehetőség (akár a benzinkutak esetében is?)
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:807
Itt a cégek könnyebb ellenőrizhetősége lenne a cél. Számla vagy anélkül is logolja a dolgokat, amit a telep akár az IRS kérésére áttud nyújtani.
 

Molondor

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:156
elton winn
Egyetlen egy megoldást látok jónak, ha bejelölhető lenne a panelban. Mert nem akarok kattingatni ide-oda mint a benzinkúton és nem akarom, hogy kérdezősködjön a szerelő a számla után. A következő a ClubCard lesz meg, hogy gyűjtöm-e a plüss figurákat.

Értem, hogy miért lett most felírva ez az ötlet. Mert a PD nem gyűjti össze ezeket a szereltetéseket és megakadt a fogaskerék. De akkor ezt szerintem intézze el az IRS és az adott szerelőtelep a mi esetünkben (PD). Nem nagyon vagyok vevő arra, hogy a PD-s kocsik szerletetése után rohangáljak a táskányi számlával a leader felé, hogy tessék ez mind, számold össze. Ezt arra értem, ha automatikusan átadná a számlát. (És akkor ezt még rajtam kívül 40 embernek el kéne játszania)
Kisebb flottájú cégeknek pedig teljesen megfelelő a számla adás a bejelölés után.
 

smashing machine

Haladó
Játékos
Üzenetek:20
Ario Stokes
Vagy mondjuk lehetne CP-s a javítás? Semmi roleplay értéke nincs annak, amit csinálnak, cél a gazdagodás a lehető legrövidebb úton. Ha valaki szerelőt akar játszani megteheti script nélkül is.
 

smashing machine

Haladó
Játékos
Üzenetek:20
Ario Stokes
De, lényegében erről szól a téma. Fejleszteni szeretnél egy olyan dolgot, ami eddig sem volt szerepjáték centrikus. Nagyon sok értelme lenne egy újabb bind RP-nek, igen! Nem látom értelmét, legalább MTA-ban voltak szerverek, akik átláttak ezen a szitán. De akkor győzz meg kérlek, hogy miért lenne "nagy", mert igazából semmit nem érveltél a dolog mellett.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,551
-
Head of Staff hozzászólás
Következő nagyobb patch-ben várható.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó