Nino Kenzo - Agost Leon Santiano

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Zsomy

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:55
panaszkonyvj.png

Neved: Nino Kenzo
Játékos(ok) neve: Agost Lean Santiano
Panasz oka: RP alól való kilépés
Panasz kifejtése: Körözött járművet találtam a Grapeseedi cctv környékén ami sajnos a videón nem látszik. A járműveket egy trafizás során találtam meg. A helyszínre erősítést továbbá trailereket hívtam a járművekért. A helyszínen a videón is látható Agost Lean Santiano mikor kikövetkeztette, hogy a kocsikat lefoglaljuk lelépett a szerverről ami a videó végén látható. A járműveket menekülés miatt akartuk lefoglalni a két egység és a két trailer segítségével, ám nem sikerült.
Bizonyíték (kép, log, videó): https://www.youtube.com/watch?v=wTTdNCRSLSA
Megjegyzés: Részemről nincsen semmi megjegyzés, várom az ügy végeredményét.
 

smokee

Újonc
Játékos
Üzenetek:5
Heló , a videón én voltam látható , mivel , sietnem kellett ezért léptem le viszont , most 1 órája vissza léptem és majdnem ugyan onnan folytattuk is a rp-t . De akik ott voltak csak még egy kérdést sem kaptam , privátba , hogy jönnék vissza vagy sem. Persze ezzel nem akarom azt mondnai , hogy ők a hibásak tisztában vagyok hibáztam Sajnos nem tudtam maradni mivel halaszthatatlan dolgom volt IRL.
Előre is köszönöm a megértéseteket.
 

Bálint

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:369
Kelvin Rakes
[adminisztrator]Sziasztok, a panaszt én kezelem.[/adminisztrator]


@Nino Kenzo sikerült folytatni az RP szituációt, miután egy óra múlva visszalépett Agost? Mindent sikerült megcsinálnotok (átkutatni és lefoglalni a kocsit), mint ahogyan azt korábban szerettétek volna?

@Agost Lean Santiano nem kérdőjelezi meg senki, hogy dolgod volt-e IRL, vagy sem. Viszont úgy lett volna helyes, ha ezt jelzed a srácok felé, ott a helyszínen, és akkor mindjárt elkerülhető lett volna ez az egész panaszkönyv. Tisztában vagyunk vele, hogy bármikor közbejöhet valami, ami miatt le kell lépj a szerverről, de legközelebb ezt jelezd a másik fél, vagy egy adminisztrátor felé.
 

Zsomy

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:55
Igen, az RP-t egy másik időpontban az egyik frakció társam lebonyolította. Sajnos nem voltam ott ezáltal nem tudom, hogy mi történt RP terén, itt a járművek átvizsgálására gondolok továbbá azok elvitetésére.
 

Bálint

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:369
Kelvin Rakes
[adminisztrator]A panaszt jogosnak ítélem.
A fentebb leírtakat figyelembe véve Agost Lean Santiano 30 perc adminjailt fog kapni.[/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó