Nina Cortez karaktertörténete.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Chloee

Pletykafészek
Adminsegéd
Üzenetek:125
Nina Cortez
20230323052012_1.jpg
Név: Nina Cortez
Születési idő: 1997.04.05
Születési hely: Sevilla
Beszélt nyelv: Angol, Spanyol, Török.

Külső tulajdonságok:
Magassága: 172 cm
Súly: 54kg.
Szeme színe: Kék.


Jó tulajdonságok:
Kreatív,
Remek üzleti érzék,
Céltudatos,
Nagyon könnyen jegyez meg dolgokat.


Rossz tulajdonságok:
Hamar felkapja a vizet.
Beszéd helyett, jobban szereti testfenyítéssel megoldani a helyzeteket.
Érzéketlen tud lenni.






A kezdetek.

Kezdjük az elején, Spanyolországban születtem, Sevilla városában. A szüleimet nem ismertem, 1 hónapos lehettem mikor elhunytak. nagybátyám Charlie Cortez vett magához, aki mindent megadott nekem amit csak tudott. Éjszaka sose volt otthon, saját klubjukat vezette Federico-val. Így Carmen (bébiszitter) vigyázott rám általában, jól kijöttem vele. 3 éves lehettem mikor Charlie feldúltan jött haza, és összepakolt pár fontosabb cuccot, meg egy csomó pénzt, majd Törökországba utaztunk el. Magán tanárom volt, megtanított a török nyelv rejtelmeire, illetve Charlie az üzleti dolgokba vezetett bele. Charlie beíratott önvédelmi órákra is, azt mondta ez még jól jöhet, én mindent elhittem neki, felnéztem rá. Szép lassan elkezdtem nővé cseperedni, mindig kihívó ruhákba öltöztem, Charlie szerint így könnyebb az üzlet kötés, meg őszintén szólva szeretem is ezt a stílust. 18 éves voltam, amikor Charlie azt mondta itt az idő, hogy visszamenjek Spanyolországba és segítsem a Cortez Crime Family-t. Természetesen eleget tettem a kérésnek, Charlie azt is közölte, hogy soha senkinek nem beszélhetek róla.

Megérkezés Spanyolországba.

Mikor leszálltam, a reptéren már vártak rám, be is ültem a kocsiba, és el is vittek Federico V Cortezhez. Először a klubban kellett tevékenykednem, kisebb mennyiségű drogokat sóztam rá az embereknek, flörtölgettem, szélesítettem a vevő kört. Egyik este felfigyeltem egy srácra, olyan más volt mint a többi. El is kezdtünk beszélgetni, és hát meg is volt az összhang. Zac volt a neve, és hát elég hamar közel kerültünk egymáshoz. Kiderült, hogy egy szövetséges szervezetnek az egyik vezetője, engem ez természetesen nem zavart, de igyekeztünk azért titokba tartani a dolgot. Zac szinte tökéletes volt, nagyon sok mindenre megtanított ő is, legfőképpen, hogy a nehéz helyzetekben, hogy maradjak erős. Annyira tökéletes kapcsolat volt köztünk, mint a mesékbe. Tudjátok mikor minden rózsaszín. Ekkor voltam először szerelmes.. Mondjuk ne egy átlagos romantikus kapcsolatot képzeljetek el, első randi alkalmával lőtérre mentünk, meg is lepődtem, de talán pont ez fogott meg benne annyira.

Zac elvesztése.

Egyik este későn végeztem a klubban, aztán el is indultam Zachez, de mikor oda értem, csak a piros kék fényeket láttam, rendőrök voltak bassza meg... Tudtam, hogy nem mehetek oda, hisz azzal magam illetve a szervezettet is veszélybe sodrom.. Így csak a kormányt tudtam szét verni, és elhúzni onnan.. Tudtam, hogy nagy baj van.. Másnap értesültem a dolgokról, hogy Zac-et, megkínozták, és végül el is vették az életét.. Először összezuhantam, a lőtéren töltöttem szinte minden napom, bosszút akartam...Tudni akartam miért kellett így meghalnia...Miért vették el tőlem..

A bosszú.

Miután már eléggé összeszedtem magam, a családhoz fordultam, szerencsére elég sok rendőri befolyásunk volt, így elég sok mindent megtudtunk a nyomozásról, meg is tudtuk melyik rivális szervezett volt a háttérbe. Látták rajtam, hogy nagyon elszánt vagyok, talán azt is akarták, hogy ezzel bizonyítsak nekik, fene se tudja, de rám bízták a dolgot, kaptam magam mellé 3 embert, akikkel meg kellett őket figyelnünk. Folyamatosan figyelték az emberek a területet, ameddig nem volt olyan alkalom, hogy valaki egyedül legyen és el lehessen kapni. Teltek az órák, én egyre jobban éreztem a bosszú vágyat.. Aztán jött is az értesítés, hogy sikerült elkapni egy tagot, és küldték a koordinátát is hozzá. Egy elhagyatott raktárba vitték, nem is haboztam száguldoztam oda. Mikor oda értem a tag egy székre volt ültetve, kezei lábai lekötözve, rám néztek a többiek, bólintottak felém, és el is kezdtem. Először csak a fegyverem a golyóihoz tettem, és úgy kérdeztem. Gondolhatjátok semmit nem mondott.. Ezen csak felhúztam magam és meghúztam a ravaszt, oda is lett az egyik ékessége.. Ekkor már folyt a könnye a fájdalomtól. Párszor fejbe is vágtam a fegyveremmel, tiszta vér volt az arca.. Aztán amikor a fegyvert már a farkára szegeztem rá, elkezdett csicseregni. Ki mondta azt a nevet amit már mi is tudtunk, csak egy megerősítés kellett. Szépen dalolt a pacsirta, hogy ne tette volna, hisz csak egy 17 éves kis taknyos volt. Elmondta, azt is hol húzza meg magát az a rohadék... Miután mindent elmondott amire kíváncsiak voltunk, fejéhez tartottam a fegyvert és minden habozás nélkül húztam meg a ravaszt a két szeme között... Tudjátok mi a durva?! Hogy iszonyat jó érzés volt... Franc se tudja, hogy az adrenalin vagy a bosszú... De rohadt jó volt.. Közöltem a srácokkal, hogy tüntessék el, aztán haza mentem pihenni, rám fért már... Másnap el is kezdtük figyelni az illető házát, tudjátok nem lehetett sokáig tökölni, nem tudhatták meg, hogy az egyik tag meghalt... Két három nap után sikerült elkapnunk az illetőt, viszont őt már Zac régi házába vittük el, ahol elvették az életét, a srácok már elég sok eszközt oda készítettek nekem. Nem sokáig haboztam, el is kezdtem ütni, nem tudjátok elképzelni mit éreztem, csak üvöltöttem, hogy miéért??!! Tudjátok mit mondott?! Azt mondta az a rohadék, mert a gyengéknek mennie kell...Hát képzelhetitek...Brutálisan összevertem egy csavarkulccsal.. A ruhám az ő vérében úszott... Ahogy láttam, hogy szál ki belőle az élet, megnyugvást éreztem. Tudom, hogy ez Zac-et nem hozza vissza, de akkor is, kibaszott jó érzés volt. Miután végeztem, a meztelen testére egy táblát raktunk, amire a következő szöveg volt írva. "Zac üdvözöl". Otthagytuk a francba és mindenki elindult haza. Mikor haza értem, beálltam a zuhany alá, lemostam annak a mocsoknak a vérét magamról, majd lefeküdtem, és hosszú idő után most aludtam a legjobban.


Előrelépés a szervezetben.
Másnap beszámoltam a vezetőinknek mindenről, akik egy kisebb mosolyt ejtettek felém, talán náluk ez az elismerés, nem tudom, de minden esetre feljebb kerültem, már nem árultam drogot, komolyabb üzletekkel kezdtem el foglalkozni. Ez miatt a pénz is sokkal jobban jött, el is kezdtem drágább ruhákat venni, sőt oda voltam minden egyes dögös, vagy kihívó ruciért. Könnyű volt az ügyfeleket magunkhoz édesgetni, férfiak. Meglátnak egy csinos nőt, és már a nemi szervükkel gondolkoznak.. Nem volt nehéz eljátszani nekik, hogy van esélyük, Zac halála után nem bíztam bennük, így csak irányítottam a férfiakat. Ha valakit fenyíteni kellett az sem volt nehéz, hotel szobákba csaltam őket, eljátszottam a kikötözés dolgot, majd jött a fenyítés. Mindig volt a táskámba valamiféle eszköz, amivel hatni tudtam rájuk. Nagyon sokat bizonyítottam a szervezetnek, így megkaptam az Underboss rangot Spanyolországban. Őszintén kurvára hajtottam ezért, és elég elismerő volt ez számomra.



Napjainkban.


20230330025956_1.jpg
Egyik este kaptam egy üzenetet, Chloe írt aki a Los Santosi szervezetünk egyik vezetője, hogy sürgősen találkoznunk kell, és hogy 1 óra múlva érkezik a Spanyolországba. Ki küldtem érte egy kocsit, el is hozták hozzám. Láttam rajta, hogy nincs jó hangulatban, de nem nagyon akartam belemászni az életébe. Egy üzenetet adott át Federico D Cortez-től, hogy Los Santosba van rám jelenleg szükség, Chloe helyét fogom átvenni. Elmondta nagy vonalakba ott mire számítsak, kikkel mi a helyzet, kik dolgoznak nekünk, kik az ellenséges szervezet, minden egyéb információt.
Megittunk egy kávét, majd elszállásoltam.


























Megérkezés Los Santosba.
20230330033035_1.jpgElég hosszú volt a repülőút, de azért első osztályon ki lehetett bírni. Mikor kiléptem a reptérről már vártak rám, Federico az egyik emberét küldte ki értem, a neve Noah. Illedelmes volt, kinyitotta nekem az ajtót meg minden, szóval mondhatni úriember volt. Beszálltunk a kocsiba, majd el is indultunk, megmutatta, hogy még is mi merre található. Hamar megjegyeztem a dolgokat. Elmentünk egy irodába ahol elég sok papír volt, amiket még Chloe vezetett. El is kezdtem őket átnézni, és nem tetszett amit láttam bassza meg.. A cégnek elég sok kifizetése volt, de bevétel szinte semmi, értem már miért kellett ide jönnöm. Elmentünk utána a birtokra, ahova Noah oda is hívta az embereket. Megismerkedtem velük, volt is egy két dolog ami már akkor nem tetszett, nem igazán tudják mi az a tisztelet, de természetesen ezen majd akkor változtatunk amikor majd Federicoval is sikerül találkoznom. Miután megvolt a nagy találkozás, Noah megmutatta, hol pihenhettem ki a hosszú utat, így egy forró fürdő után, befeküdtem az ágyba, végig gondoltam mennyi mindent kell itt még csinálni, majd lehajtottam a fejem és álomba szenderültem.











Találkozás Federicoval.
Furcsa volt reggel itt ébredni, de majd idővel hozzászokom ehhez is. Felfrissítettem magam, és kimentem a konyhába, Noah már ott várt forró gőzölgő kávéval. Elvettem a kávét, és elkezdtem kérdezgetni a többiekről, és persze rá is kíváncsi voltam. Van ebbe a srácba valami amit nem tudok hova tenni, vagy valóban ennyire elhívatott lenne a munkája iránt?! Fene se tudja, de tudjátok, nem bízok én a férfiakba. Miután megittam a kávét, Noah megmutatott még pár dolgot, hol mennek a Drog termelések és minden ilyesmi. Kaptam egy rádiót is beállítva egy frekvenciával. Elmondta, hogy itt szoktak kommunikálni, illetve összehívni a csapatot, ha bármi van. Esti órákba bele is szólt egy hang, amit egyből felismertem.. Federico D Cortez volt, itt volt az ideje a találkozásnak. A találkozás
 
Utoljára szerkesztve:

Chloee

Pletykafészek
Adminsegéd
Üzenetek:125
Nina Cortez
Ismeretlen hang a rádióba.
Teltek a napok, egyre jobban kezdtem átlátni a dolgokat. Most már az emberek is elkezdtek tisztelni, nem mondanám, hogy kedvelnek, de hát nem is ez a cél. Kiderült, hogy itt senki nem használja a saját nevét, így mindenkinek van valamiféle álneve, nekem Lina lett. Jobban beleástam magam a papírokba, lett is pár ötletem amivel több bevételt tudunk szerezni. El is mondtam ezeket Rottenek (Federico) akinek tetszettek is az ötletek, ezért rá is bólintott a dologra. Őszintén nem lepődtem meg, még mindig eléggé értek az üzlethez. Noah megmutatta a várost, és az ismertebb helyeket, amikor egy ismeretlen hang szólalt meg a rádióba. Rotten egyből szólt nekünk, hogy derítsük ki kinek a hangját hallottuk. Meg is beszélte vele, hogy találkozzunk a Hookah bárnál vagy mi a neve annak a helynek. Oda értünk bementünk a bárba, elég hangulatos hely volt, de nem is ez most a lényeg. Rotten nem bízott a csajsziba, mondjuk én se, hisz azt se tudjuk ki a fene ő. Rotten elkezdte kérdezgetni, ki ő és hol van Black? (Samira West) Blackről nem tudok sokat, annyi infóm volt róla, hogy a szervezet szövetséges csapatának a vezetője, és talán Chloe nője volt vagy tudja a fene, mit toltak ők. Na de ne térjünk el a lényegről, Noah a csajszi háta mögé került és kést tolt az oldalának. Persze, háborgott mint a tenger, de még is mit vár?! Soha nem lehetünk elég óvatosak, sok erre a patkány... Aztán elkezdtet beszélni, kiderült Black helyett van itt és Paige a neve. Először nem hittünk neki, tudjátok mondani bármi lehet, viszont nekem Chloe megadta Black számát, hogy ha kell segítség őt kereshetem. Nem sokáig húztam az időt, fel is hívtam és megerősítette, hogy amit Paige mondott az valóban úgy van. Rotten biccentet Noahnak, aki eltette a kést. Na aztán itt el is kezdődött a dráma, hogy ezt még is hogy gondoltuk meg ilyen szarságok.. Kissé felvilágosítottam a csajszit, hogy ő is ugyan ezt tette volna. Szép lassan lecsillapodtak a kedélyek, beszélgettünk vele egy kicsit. Kicsit nyers a stílusa, de hát senki nem egyforma. Egyelőre személy szerint, még nem bízok meg benne, mondjuk én alapból rohadt nehezen bízok meg bárkibe is, de hát ezt tudjátok. Majd kiderül mi lesz, talán még jó üzletek is lehetnek, majd kiderül..Az ismeretlen
 
Utoljára szerkesztve:

Chloee

Pletykafészek
Adminsegéd
Üzenetek:125
Nina Cortez
Egy kis nevelés.
Telnek nnapozos.jpgapok, és egyre jobban látok bele a dolgokba most már. Elkezdtem jobban utána nézni az embereknek, ki is derültek dolgok. Dino (Robert) kissé közelebbi kapcsolatba került az egyik szövetséges szervezet emberével, akit Sonyanak (Selena) hívnak. Először nem szóltam bele a dologba. Aztán elkezdtem észre venni, hogy kicsit túl sokat vannak együtt, és kezdi elhanyagolni a szervezetünket. Beszéltem erről Rottennel, el is mondta, hogy elintézzük este a dolgot. Úgy gondoltam előtte, lazítok egy kicsit, eleve elég meleg volt, szóval a birtok medencéjét kihasználva hűsítettem magamon. Noah folyamatosan mellettem volt, testőrként lett mellém beosztva. Még mindig nem tudom őt hova tenni. Folyamatosan lesi minden kérésem, de hát fene tudja, hogy ez azért van mert a főnöke vagyok, vagy azért mert érdeklődik irántam. Basszus miért is érdekel ez engem?! Talán már rég volt, hogy valakivel nem üzleti cél miatt érzem jól magam?! Áh, mindegy is, ő is csak egy férfi. Paige szólt bele a rádióba, Rottent kereste, valami üzlet. Meg is beszélte velük, hogy akkor Pubunkban találkozunk, úgy hogy össze is szedtük a csapatot, és elindultunk együtt a céges autókkal. Elkezdődött a tárgyalás elég jó kis üzletet ajánlott Paige amibe bele is mentünk. Lehet nem is olyan buta ez a lány, és talán még az üzlethez is ért, na majd ki ismerjük őt is. Volt egy kis incidens is, Clay (bradley) behozta Ice-t az üzlet közepén. Valami üzlettársa vagy mi fene. Rotten, el intézte ezt a dolgot ebbe én nem szóltam bele. Miután mindenki elment, Rotten, Dino, Noha és én maradtunk. Tudtam most mi fog következni, rá is néztem Rottenre aki megadta a szabad kezet, hogy helyre tegyem Dino-t egy kicsit. Nem sokáig szarakodtam, egyből megfogtam az ingjénél fogva, és a falhoz toltam., alsó alkarommal megszorítottam a torkát, és el is kezdtem üvölteni vele. Majd miután jelezte, hogy mindent megértett, adtam neki egy kis pocakost. Reméljük ebből megértette, hogy a szervezet az első, nem pedig a punci. A tárgyalás.
 
Utoljára szerkesztve:

Chloee

Pletykafészek
Adminsegéd
Üzenetek:125
Nina Cortez
Elena Ramirez & Kurby H Cortez.

Folyamatosan történek az eseElena és kurby.jpgmények, elég sok embert megismertem, de erről majd később számolok be nektek, a mai történés nem erről fog szólni. Szervezetünk egyik elég régi motorosa (Kurby) keresett a rádión, elég fura volt a hangja sejtettem, hogy komoly dologról van szó. Összehívtam mindenkit birtokra, és be is mentünk a házba. Itt el is kezdte a kis mondandóját... Előtte pár szó, hogy tudjátok miről is beszélek most, bár annyira én se tudom a teljes történetet, de a lényeget igen. Szóval Zero (Kurby) illetve Eli (Elena) egy párt alkotnak, eljegyzés meg minden ilyesmi volt köztük. Annyit hallottam róluk, hogy mióta együtt vannak nem igen tudnak koncentrálni a dolgokra, és elég sok hibát követtek el. Na, de miért is vagyunk most itt?! Zero bele is kezdett a mondanivalójába, hogy Eli-vel szeretnének elmenni hosszabb időre, kicsit összeszedni magukat, vagy talán új életet kezdeni.. Nem igazán szoktunk csak úgy embereket elengedni, de Rotten bennük megbízott, és ki vagyok én, hogy megcáfoljam a döntését. Ment is itt a hosszú búcsúzó szövegelés, kurvára nem vagyok ennek a híve, de meghallgattam. A többiek, elég szarul reagálták le a dolgot, volt is sírás meg minden kutya fasza.. Itt esett le a dolog, hogy baszki.. itt nem csak egy szervezetről van szó, ezek a srácok megszerették egymást, és talán baráti kapcsolatok alakultak ki, elég új ez nekem. Fura.. mert kezdett engem is megérinteni a dolog, de miért? Mi a franc történik itt velem, miért kezdenek el érdekelni ezek a srácok?! Nem és nem... Nem mutathatok ki semmi érzelmet, nem lehetek újra sebezhető, ez itt munka baszki..
 
Utoljára szerkesztve:

Chloee

Pletykafészek
Adminsegéd
Üzenetek:125
Nina Cortez
Ki is az a Paige Stone?!

Paige felkeIMG_0026.jpgresett, egy találkozót beszéltünk meg. Mit akarhat?! Egy újabb üzlet lehet?! Na majd kiderül.. Elindultam a helyszínre, Paige házánál voltunk, kimentünk az erkélyre és elkezdtünk beszélgetni. Semmi üzlet, magáról mesélt a csajszi. Elmondta, hogy honnan jött azt hiszem Las Venturas. Elég rossz körülmények közt éltek. Azt is elmondta, hogy ott kisebb rablásokból tartotta fent magát, és szeret zsebtolvajost is játszani. Közben folyamatosan engem nézett, de az is lehet, hogy csak az ékszereim tetszettek meg neki. Eléggé belementünk a témákba, nem is tudom hova tenni ezt most. Itt mindenki barátkozni akar?! Miért? Most nekem is nyitnom kéne az emberek felé?! Áhh.. Nem tudom, de ahogy megnyílt nekem Paige, kezdi elnyerni a bizalmam. Hallgattam a történetét, és sajnálni kezdtem, sokan csak egy kis tolvajt látnak benne, de én látok valami mást is.. Van ennek a csajszinak szíve, de hát ki ne tudná milyen család nélkül lenni ha nem én. Elég jól elbeszélgettünk és kezdem is kedvelni ezt a lányt. Talán lehetünk akár barátok is üzlet társakon kívül?! Nem tudom mi van ebbe a városba, nem értem. Nekem eddig csak üzlettársaim voltak, mindenki csak érdekből keresett, vagy mert épp le akart fektetni. Itt viszont más, vagy én gondolom túl az egészet?! Majd kiderül, de viszont egy kellemes este volt, jól éreztem magam. A találkozó után haza mentem, megittam egy pohár bort, és lefeküdtem pihenni.
 
Utoljára szerkesztve:

Chloee

Pletykafészek
Adminsegéd
Üzenetek:125
Nina Cortez
Muszáj kiengednem a gőzt..

Sikerült kicsit összerázni a csa20230323192243_1.jpgpatot, jött pár új ember is. Kezdenek az üzletek is egyre jobban alakulni, ismét van bevétele a szervezetnek, a drog termelése is csak úgy pörög. Noah tegnap megkérdezte elvihet-e egy helyre, igen mondtam mi baj lehet. Elég szép helyre mentünk, le a tengerpartra ahol a naplementét néztük meg és közben beszélgettünk. Sok mindent megtudtam róla, legfőképpen azt, hogy van egy lány akit nagyon nehezen tud elengedni, és tudjátok az a durva, hogy érdekelt amit mondott, pedig sose foglalkoztam mások életével, én mindig csak üzlettársként tekintettem mindenkire. Zac volt az egyetlen, aki ismert... Erre most?! Kezdek megnyílni az embereknek, kezdik belőlem előhozni azt akit én már rég elvesztettem magamba. Tényleg kezdenek hozzám közel kerülni?! Muszáj valahogy elengednem ezt, ez gyengeség, és nem lehetek gyenge, nem adhatok támadási felületet. Reggel kimentem a tengerpartra, a fülembe a kedvenc zenémet hallgatva csak futottam, ilyenkor tudom teljesen kizárni a külvilágot. Nem tudjátok elképzelni milyen jól esett ez most. Este lesz valami buli, ahol a cégünk (Cortez Security) fogja intézni a helynek a biztosítását. Rotten ezt teljesen rám bízta. Kíváncsi leszek milyen lesz a buli, itt még nem igazán voltam szórakozó helyen, pedig azért szeretem rázni a fenekem. Na majd kiderül...

 
Utoljára szerkesztve:

Chloee

Pletykafészek
Adminsegéd
Üzenetek:125
Nina Cortez
Az első buli..

20230404051855_1.jpg
Összehívtam az embereket az esti bulira, ahol felkértek minket a hely biztosítására. Nem az első alkalommal csinálok már ilyet, szóval nem volt újdonság. Az emberek is igazából tudták mi a dolgok, szóval egyszerű dolgom volt. Két ember volt aki kint végezte a ruházat átvizsgálást, ketten pedig bent feleltek a biztonságért. Én szokásosan összevissza mászkáltam felügyeltem a dolgokat. A Dj ha jól emlékszem Dj. Mojo volt. Elég jó zenéket nyomott, a buli vége felé el is kezdtem táncolni. Ilyenkor nem igazán foglalkozok semmivel, csak jól érzem magam. Aztán egy másik Dj kezdek el zenélni, én nem zavartattam magam, folytattam tovább a táncot. Egyszer csak Dj Mojo érkezett felém egy tálca itallal, előszőr nem értettem dolgot, aztán elmondta, hogy nem tudta milyen italt szeretek, ezért hozott mindenből is. Elég kedvesek itt a férfiak nem?! Beszélgettünk kicsit, majd táncolni kezdtünk. Kezdtünk volna jobban belemenni a dolgokba, amikor az egyik szervező érkezett oda, hogy lassan zárás és rendezzük le az anyagiakat. Mojo-val azért egy gyors bemutatkozás megvolt, meg is tudtam mi a rendes neve. Ha jól emlékszem Mo Chang. Igazából itt annyiba is maradt a beszélgetés, elintéztem az üzleti részereket, kifizettem a srácokat is, majd lefeküdtem pihenni. Másnap reggel a facenetworköt nézegettem, amikor jött egy üzenet. Mo volt az, igazából annyira nem lepődtem meg, mindig ilyen hatással vagyok a férfiakra, de hogy ez engem mennyire fog érdekelni azt a fene se tudja még. Részemről csak egy jó beszélgetés volt, aztán kitudja nem-e tudok ebből is egy kis hasznot szerezni.




Facenetwork: - Mély benyomást keltettél bennem, amikor találkoztunk a bulin és azzal a szándékkal írok neked, hogy elszeretnélek hívni egy randira.-




 

Chloee

Pletykafészek
Adminsegéd
Üzenetek:125
Nina Cortez
Riccardo és Eduardo érkezése..
Mai nap felkeresett Riccardo és Eduardo, még Spanyolban dolgoztam velük. Ők voltak akik mellettem voltak Zac megbosszulásánál is. Riccardo elmondta, hogy kint most elég rossz a helyzet, és ha megtudjuk oldani szeretnék itt erősíteni a csapatot. Megkerestem Rotten-t, elmondtam neki a dolgokat. Beleegyezett, hogy jöhetnek és ha én megbízok bennük akkor ő is. Meg is írtam Riccardo-nak. Este landolt is a repülő amivel érkeztek, Rottennel mentünk ki értük. Elvittük a birtokra őket, beszélgettünk egy kicsit, nagyjából elmondtuk a dolgokat, de a nagyobb részletekbe úgy döntöttünk másnap fogjuk őket beavatni, hisz már elég késő van ahhoz, hogy minden meglegyen mutatva. Az érkezés.


Riccardo megkérdezte, hogy tudok-e egy helyet, ahol addig el lesz ameddig nem tud saját kecót intézni. El is vittem az egyik házamba amit nem igazán használok, leültünk a kanapéra majd jött egy SMS-s Noah-tól.


SMS: El mentem egy problémát megoldani nélkületek, hogy nektek ne legyen rossz. Lövöldözésbe torkollott az egész, ne ijedj meg minden rendben eltaláltak de bírom még..

Azonnal fel is keltem a kanapéról, mondtam Riccardonak, hogy körbe kell járni a várost és meg kell keresnünk Noah-t. Elindultunk ekkor engem már eléggé vert az ideg... A városban egy építkezésnél elég sok rendőrautó állt. Riccardo ment oda megkérdezni a rendőröket mi történt. Több holttestek találtak ott. Az egyik Noah volt.. Kiborultam. Noah-val épp keztünk kicsit közelebb kerülni egymáshoz.. és most megint.. Megint azt történt mint Zac-el. Ezért nem való nekem az érzelem.. Soha többet szerelem.. Figyelnem kell arra, hogy a többiek ebből semmit ne vegyenek észre, nem tudhatják meg mennyire mélyen érintett ez az egész... Mibe keveredhetett? Ki tette ezt vele?! Utána fogok járni...Muszáj kiderítenem, de a szervezetet nem keverhetem bele. Ezt nekem kell megoldanom. Talán Riccardo segíthet benne.. Nem tudom.. El kell mondanom Rottennek..



Noah Dead.jpg
 
Utoljára szerkesztve:

Chloee

Pletykafészek
Adminsegéd
Üzenetek:125
Nina Cortez
Egy átlagos nap..

Mostanában szinte minden kezd összecsapni a fejem felett. Rotten nem sokat van a városban, állandóan utazik. Ebből kifolyólag elég sok minden hárul jelenleg rám.
Próbálom kézben tartani a dolgokat, de baszki én se vagyok gép, nekem is járna egy kis lazulás vagy mi a fene. Ráadásul kint Spanyolban is van valami gebasz, sok ember akivel ott dolgoztam eljött onnan, és most itt vannak velünk.
Nekik is meg kellett mindent mutatni, hogyan működnek itt a dolgok.. De igyekszem kézben tartani a dolgokat amennyire csak tudom.

Délután elmentem az elektromos kocsimat tölteni a város közepére, oda jött egy srác egy fekete motorral sisakkal a fején. Először csak megszólított sokat nem értettem, de ha jól vettem ki a szövegéből, hogy randizni akart vagy mi fene.
Nem voltam jó kedvembe, meg amúgy se állok le mindenkivel jópofizni, így közöltem, hogy kösz nem. Nem fogadta jól, ócsárolni kezdet, majd levette a sisakot a fejéről és leköpte az autómat. Több se kellett, összehívtam mindenkit,
és visszamentünk a közelben. Folyamatosan körbe körbe mentünk, amikor észrevettük, hogy oda megy egy parkoló autóhoz és el kezd egy sráccal beszélgetni. Közelebb mentünk, persze egyből el is húzott onnan. Elkaptuk a haverját, aki kiderült nem annyira szívleli
a srácot, ezért belement, hogy elcsalja nekünk egy kieső részre, kirakja és mehetünk is érte. Dia-t oda küldtem a helyszínre, ó várta ott a srácot, ha már ekkora csajozós gép. Amint oda értek kirakta a haverja a kocsiból, aztán el is húzott.
Dia jelzett a rádión és már mentünk is rá a srácra, beraktuk a kocsiba és még kiesőbb helyre vittük. Na itt már nem volt akkora szája. Jeleztem a csapatnak, akik szépen helyben is hagyták, kb. fél holtra verték. Remélem ebből majd tanul ez a senkiházi.
Miután végeztünk, ott hagytuk a földön heverve és elhagytuk a helyszínt. Aztán haza mentem, és egy kis Meth felszívásával zártam le a napot. Oda kell erre figyelnem. Nem szabad, hogy ráfüggjek erre a cuccra.



20230424030555_1 másolat.jpg
 

Chloee

Pletykafészek
Adminsegéd
Üzenetek:125
Nina Cortez
Együtt a csapat.

Mai nap nézegettem kicsit a számláját a szervezetnek, elég szépen folyik be a pénz, de hát tudjuk abból sose elég. Össze is hívtam a csapatot, elmondtam nekik mi lesz a mai feladatunk. A fegyverraktárat céloztuk meg, elmondtam kinek mi lesz a dolga ki merre lesz, és el is indultunk. Szerencsére elég hamar kitudtok hozni a zsákmányt, a kinti emberek mire jeleztek, hogy érkeznek a rendőrök már messze voltunk a cuccokkal. Mindenki épségben megúszta a dolgot és mindent sikerült is megszerezni. Büszke voltam a csapatra, egyre jobban kezdem őket kiismerni és megbízni bennük.

2023-04-24_19_44_05-alt_V_Multiplayer másolat.jpg








Ennek örömére el is mentünk a város egyik szórakozó helyére kiengedni a gőzt. Szinte csak mi voltunk a helyen, fel is mentünk a VIP részlegre és hát nyomtunk is egy kis cuccot. Nem is kell mondanom, egyből jobban ment a tánc is. Bassza meg...Egyre jobban kezdek erre rápörögni, de nem lesz ebből gond.. Bármikor abba tudom hagyni, amikor akarom, de jelenleg most erre van szükségem. Ezt a sok szarságot nem lehet máshogy bírni.




20230424214703_1 másolat.jpg
 

Chloee

Pletykafészek
Adminsegéd
Üzenetek:125
Nina Cortez
Egy új fejezet...
Elég sok miszövetség.jpgnden történt mostanában. Előszőr is Paige és csapata nem úgy kezelte az üzletet ahogy kellett volna.. Elég sokat kellett várnunk a megbeszélt dolgokkal, illetve a közös rádión is kicsit elengedte a hangját, úgy ahogy nem kellett volna. Ezt nem lehetett annyiba hagyni, így beszéltem Rottennel, aki egy véleménnyel volt velem. Összehívtuk a csapatot majd Paige-t is odahívtuk a birtokunkra. Nem sejtettek semmit. Bent már vártuk őket, természetesen fegyverekkel. Szó szót követet, majd meghoztuk a döntést, és eldörrentek a fegyverek. Bassza meg, alakulhatott volna ez másképpen is, de a kibaszott üzletbe nincs barátság.












Viszont jó dolgok isbabe autó.jpg alakultak. Leo és én megtaláltuk az összhangot. Mellettem volt végig mindenben számíthatok rá, és lássuk be...jó képű is. Lassan haladtunk, viszont most már ott tart a kapcsolatunk, hogy megvettük az első házunk. Nem is akárhol, és nem is ház, hanem egy villa inkább. De bassza meg ez már járt nekünk. Meglátjuk, hogy alakul ez a dolog. Az biztos, egyre jobban megszeretem.. Amióta ő van, még az anyagra sincs szükségem. Furcsa mi?! Mikor egy pasi miatt kezded el, és egy másik kihoz belőle. Csak őt ne veszítsem el... Ne legyen az mint volt..






@Zso679
 

Chloee

Pletykafészek
Adminsegéd
Üzenetek:125
Nina Cortez
Tehát, mert a karakterem úgy ölt meg 1-2 embert, hogy minden oda volt készítve. Ha valaki női karaktert hozz gondolom, eszébe ne jusson az, hogy kicsit keményebbre teremti az adott karaktert. Hozzáteszem, amióta a városban van egy életet nem oltott ki, pusztán az embereire bízta a dolgot, hogy intézzék el, de ezt gondolom olvastátok is. Az, hogy a jövőben mi fog vele történi az kiderül, de nem egyedül váltja meg a világot az is biztos. Viszont köszönöm az építő kritikát. Bár még mindig nem értem, mert a terminator szó nálam azt jelenti, hogy egyedül végez mindenkivel, ő ezt nem teszi. Nem kockáztatt, arra meg vannak az emberek. További szép napot kívánok mindenkinek aki hozzászólt és annak is aki csak olvassa.
 

pdf

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:182
zsim zsum
Idézet tőle: Chloee:
Nem voltam jó kedvembe, meg amúgy se állok le mindenkivel jópofizni, így közöltem, hogy kösz nem. Nem fogadta jól, ócsárolni kezdet, majd levette a sisakot a fejéről és leköpte az autómat. Több se kellett, összehívtam mindenkit,
és visszamentünk a közelben.
Én nem tudom valahogy ezt elképzelni, egyébként varga többek között leírta az én álláspontomat is a karakterrel kapcsolatban. Nekem ez már eléggé az irreális kategória.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó