Neovisni Pobunjenici

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Bakroka

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:47
Fraki1.png

Fraki2.png

Fraki3.png

Fraki4.png

Fraki5.png

Fraki6.png

Fraki7.png

Fraki8.png

Fraki9.png

Fraki9.1.png

Fraki9.2.png

Fraki9.3.png

Fraki10.png

Fraki11.png

Fraki11.1.png

Alábbi linkeken megtekinthetőek a videókat amiket még az akkori rablásnál a BCSO-nak csináltunk.

Amatőr videó
https://youtu.be/pGpfMKtAnk4
https://www.youtube.com/watch?v=8lMZAu_g2Ac
https://www.youtube.com/watch?v=RFhPZ0K9UuA
https://www.youtube.com/watch?v=snDGntUPYdU
https://www.youtube.com/watch?v=tdZeZTS4io8
https://www.youtube.com/watch?v=Kt3BPFwHDLk
https://www.youtube.com/watch?v=HTXX7ZpbOkc
Fraki11.2.png

Fraki12.png

Fraki13.png

Fraki14.png

Fraki15.png

Fraki16.png
 

LeMat

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
Szia, a koncepció érdekes, mégis tetszik, hogy a célotok a "DM" megfékezése illegál téren. A pályázat dizájnja tetszett, mondandódat jól összefoglaltad. Azt is becsülöm, hogy a járműveknél nem terveztek "mainstream" Jugular, Komoda, stb. autókat használni, hanem kocsik terén is változatosak, RP-sek lesztek. Kíváncsi lennék, hogyan működne egy ilyen frakció, támogatom!
 

Pengu

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
Hali, érdekes a frakció elgondolása hogy a folytonos "DM"-et, rablások ellen mentek. A pályázat elnyerte a tetszésem remekül kidolgozott lett remekül megformált és mindent leírtatok amit tudni kell a frakcióról. Külön tetszik hogy inkább RP-ni akartok és nem rabolni. Tetszik a frakció célja hogy azokat az illegál frakciókat akarjátok "ellehetetleníteni" akik egész nap csak rabolnak és embereket ölnek. A kocsik is remekül átgondolt nem mindennapi illegál frakció járművek hanem eltérnek. Szerintem szükség lenne egy ilyen illegál frakcióra a szerveren. Támogatom!
 

Norbiiy

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:54
Összeszedett lap lett, tetszett. Viszont amennyi ideig egy frakcióban teltek napjaink rájöttem, hogy te nem vagy megfelelő leadernek. Az rp színvonal amit képviseltél, helyesírásod borzasztó. Sokszor komolytalan voltál, nem vettél komolyan semmit szó szerint szartál mindenre. Gondolom csak papíron lennél leader, de még úgysem tudom támogatni.
 

Joshua

Újonc
Játékos
Üzenetek:8
Semmiféle beszólás nélkül, csak egy valós helyzet jutott arról eszembe, hogy frakcióháborúval szeretnétek felszámolni a "dara" frakciókat.
Ez olyan, mint amikor az USA elvitte a "békét" a Közel-Keletre és hát láthattuk mi lett az eredménye :D


 

Iqbaal

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
Eleinte nagyon nem tudtam komolyan venni a pályázatodat, (no offense, nálam ezt a hatást érte el a formázás és a tartalom) aztán végül valamiért most mégis ide fröcsögök pár hülyeséget. Tényleg nem megbántani akarlak, biztosan sok melóval járt összerakni.

Alapból nem értem, hogy mi ez az álmoralizáló bűnszervezeti kép, amit mutatni akartok. Hisz összességében ez mégis csak egy bűnszervezet, nem egy III%ers movement. De rendben, ez végül is a pályázó elképzelése. Ami sokkal inkább zavaró volt számomra, hogy ez elvileg egy rejtőzködő bűnszervezet, mégis egy amolyan karitatív tevékenységként kívánsz gyilkolászni a közbiztonság fenntartása érdekében. A rablásokat nem is említve, ami végképp megtörné az inkognitót. Főleg, hogy hetente 2x szeretnél túszejtéssel, na meg a BCSO-nak szánt "rejtvényekkel" (jelentsen ez bármit is, de szeretünk egyébként szókeresőzni) fűszerezett rablásokat végrehajtani.

Azt pedig végképp nem értem, hogy ezek után hogyan kerülnétek abba a monopolhelyzetbe, hogy még a BCSO segítene nektek a konkurenciát "kiiktatni", mindezt nemzeti gárdát megszégyenítő paramilitáris együttműködéssel.  Azért leírhatnád a pályázatban, hogy ezt hogyan képzelted el. Ugyanis sajnos / nem sajnos, de ha simán leszámolsz egy frakcióval, akkor attól még az a fraki nem részesül komplett CK-ban. Frakciót buktatni pedig még az SO sem igazán tud, mivel általában OOC érdekeltségeknek köszönhetően erre nem kerül sor. Egyszerűen csak nem értem a víziódat, ami alapján ez a frakció elfoglalhatna az illegál oldalon egy felsőbbrendű szerepet, aztán ti döntenétek, hogy most melyik illegális frakciót fogjátok „kiiktatni”.
Persze a rivalizálással nincs semmi gond, csak ne tervezz rendvédelmi szervezetekkel karöltött kereszteshadjáratot.

Nem akarok mindenbe belekötni, de a pályázatod nagy része számomra teljesen nonszensz. A 90%-a a levegőben lóg, szinte szó sem esett arról, hogy a rablásokat leszámítva miből élnétek meg. Igen, említetted, hogy szeretnétek szórakozóhelyeket, de ez is csak a levegőben lóg.  Nem értem ezt a maffia – gárda fúziót, sem a fába rejtett fegyvereket, sem a favágó álcát, sem pedig hogy ez a horvát köntös hogy jön a képbe – már ha ez horvát – (nem igazán ismerem a délszláv nyelveket, de az ajvárt szeretem egyébként) szóval nekem ez az egész kicsit komolytalan.

Félek, hogy Joshua-nak igaza van, ez pedig csak olaj lenne a tűzre.

 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:810
A koncepció tetszik, a lap letisztult igényes munka, látok benne egyediséget, és ami különlegessé teszi, mert a készítő nagy célokat kitűzni. Részemről Támogatom!
 

Kiara

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:84
Ayane Kyoko
Mivel régi frakcionál alleader helyét is remekül megáltad szerintem igy csak is Támogatni Tudlak. Sok sikert kivánok és szerencsét.
 

Bakroka

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:47
Idézet tőle: Security:
Összeszedett lap lett, tetszett. Viszont amennyi ideig egy frakcióban teltek napjaink rájöttem, hogy te nem vagy megfelelő leadernek. Az rp színvonal amit képviseltél, helyesírásod borzasztó. Sokszor komolytalan voltál, nem vettél komolyan semmit szó szerint szartál mindenre. Gondolom csak papíron lennél leader, de még úgysem tudom támogatni.


Szia Security (Norbi), örülök hogy tetszett a lapom, ezúttal is örömmel voltam veletek egy frakcióba gondolok itt a Serbian Connection-ra ugyebár, ahol én csak a legál részen szerepeltem egészen a kilépésem idejéig. Őszintén tetszett a koncepció, és hogy szerbeket RP-ztek (közel áll hozzám a szerb nyelv is bizonyára ezért), de vagy háromszor lett áttervezve az a frakció, és én ennek ellenére is veletek voltam pláne a főleader mellett akit ez úton is üdvözlök. A megjegyzésedben itt a "komolytalansággal" nem tudok egyet érteni hiszen az én pozíciómon, amit próbaként fogadtam el megtettem minden hozzá telhetőt, sok időt és vagyon is bele fektettem beszéljünk itt a Elysium Night Club felújításáról, amiért nem kértem el semmit, ennek ellenére még egy köszönömöt sem kaptam a vezetőségtől (tőled sem Norbi). A helyesírásommal kapcsolatos megjegyzésedre annyit reagálnék, hogy aki engem régebb óta ismer tudja hogy még tanulom a nyelvet, de ez szerintem nem indok hogy elutasíts egy embert.
 

Bakroka

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:47
Idézet tőle: Joshua:
Semmiféle beszólás nélkül, csak egy valós helyzet jutott arról eszembe, hogy frakcióháborúval szeretnétek felszámolni a "dara" frakciókat.
Ez olyan, mint amikor az USA elvitte a "békét" a Közel-Keletre és hát láthattuk mi lett az eredménye :D

Szia Joshua!

Köszönjük a hozzászólásodat. Az elmúlt időszakban történt események után úgy gondoljuk, hogy frakcióháború és buktatások nélkül nem lehet megfékezni egy "DM" frakciót, amely mind az illegál és legál frakciók tagjainak játékélményét tönkre teszik.
 

Roland410

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:80
Maga az ötlet és a formázás nem rossz, viszont jönnek a fontos kérdések.
Ha a BCSO jelenleg nem tudja visszatartani az illegált, pedig nekik ott van ingyen a jármű, fegyver, stb., akkor ti mitől tudnátok ezt jobban megoldani?

A másik dolog, hogy "pár hónap" múlva kezdenétek el tényleg illegálozni, akkor több értelme lenne szerintem NS-be tolni, és ha a vezetőség úgy gondolja úgyis kaptok scriptet (nem mintha a scriptes rablás lenne a minden, félreértés ne essék). Ha most kapnátok scriptet, és főleg fegyverkereskedéssel, meg heti 2 bankrablással szereznétek a pénzeteket, szerinted ez mennyire lenne tartható egyáltalán? Meg a "pár hónap" dolog is. Azt ne felejtsük el, hogy egy hónap sok idő. Honnan tudjuk, hogy tartani fogjátok ezt, és nem unnak bele a tagok, téged is beleértve, és lesz a hónap végére folyamatos rablás?

Nightclub+kocsma két teljesen ellentétes "irányt" mutat számomra. Most vagy tipikus éjszakai partyarcok, vagy "nyugodtabb" iszogatós, esetleg kocsmai bunyós típus vagytok? Ajánlom, hogy az egyiket dobjátok el, mert azon kívül, hogy a kettőhöz elég sok ember kell, hogy egyszerre menjen, nagyon fog ütközni a tagoknak a háttere ilyen szempontból.

Jó ponttal zárjuk viszont a dolgot, az tetszik, hogy nem akartok fosztogatni, mert őszintén 99%-ban felesleges, vagy nevetséges a jelenlegi rendszerek mellett az ilyen tevékenység. Szinte senki nem tart magánál pénzt, mert ha esetleg meghal, elveszti úgyis, fegyvert meg se lehet fizetni csak illegálisan. Ráadásul 90%-ban, amikor megpróbált valaki kifosztani, és nem tudott egyből kontroll alá vonni, akkor meg csak elkezdték darálni a kocsit, amit személy szerint el is könyvelek DM-nek.

Akármi is lesz, ha a vezetőség úgy gondolja, hogy jók lennétek ide, akkor sok sikert, én támogatom a pályázatotokat.
 

Bakroka

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:47
Idézet tőle: Iqbaal:
Eleinte nagyon nem tudtam komolyan venni a pályázatodat, (no offense, nálam ezt a hatást érte el a formázás és a tartalom) aztán végül valamiért most mégis ide fröcsögök pár hülyeséget. Tényleg nem megbántani akarlak, biztosan sok melóval járt összerakni.

Alapból nem értem, hogy mi ez az álmoralizáló bűnszervezeti kép, amit mutatni akartok. Hisz összességében ez mégis csak egy bűnszervezet, nem egy III%ers movement. De rendben, ez végül is a pályázó elképzelése. Ami sokkal inkább zavaró volt számomra, hogy ez elvileg egy rejtőzködő bűnszervezet, mégis egy amolyan karitatív tevékenységként kívánsz gyilkolászni a közbiztonság fenntartása érdekében. A rablásokat nem is említve, ami végképp megtörné az inkognitót. Főleg, hogy hetente 2x szeretnél túszejtéssel, na meg a BCSO-nak szánt "rejtvényekkel" (jelentsen ez bármit is, de szeretünk egyébként szókeresőzni) fűszerezett rablásokat végrehajtani.

Azt pedig végképp nem értem, hogy ezek után hogyan kerülnétek abba a monopolhelyzetbe, hogy még a BCSO segítene nektek a konkurenciát "kiiktatni", mindezt nemzeti gárdát megszégyenítő paramilitáris együttműködéssel.  Azért leírhatnád a pályázatban, hogy ezt hogyan képzelted el. Ugyanis sajnos / nem sajnos, de ha simán leszámolsz egy frakcióval, akkor attól még az a fraki nem részesül komplett CK-ban. Frakciót buktatni pedig még az SO sem igazán tud, mivel általában OOC érdekeltségeknek köszönhetően erre nem kerül sor. Egyszerűen csak nem értem a víziódat, ami alapján ez a frakció elfoglalhatna az illegál oldalon egy felsőbbrendű szerepet, aztán ti döntenétek, hogy most melyik illegális frakciót fogjátok „kiiktatni”.
Persze a rivalizálással nincs semmi gond, csak ne tervezz rendvédelmi szervezetekkel karöltött kereszteshadjáratot.

Nem akarok mindenbe belekötni, de a pályázatod nagy része számomra teljesen nonszensz. A 90%-a a levegőben lóg, szinte szó sem esett arról, hogy a rablásokat leszámítva miből élnétek meg. Igen, említetted, hogy szeretnétek szórakozóhelyeket, de ez is csak a levegőben lóg.  Nem értem ezt a maffia – gárda fúziót, sem a fába rejtett fegyvereket, sem a favágó álcát, sem pedig hogy ez a horvát köntös hogy jön a képbe – már ha ez horvát – (nem igazán ismerem a délszláv nyelveket, de az ajvárt szeretem egyébként) szóval nekem ez az egész kicsit komolytalan.

Félek, hogy Joshua-nak igaza van, ez pedig csak olaj lenne a tűzre.



Szia Iqbaal,

Köszönjük hozzászólásodat. Igyekszünk tiszta vizet önteni a pohárba. Egyrészt a bűnszervezetek, köztük a maffiák, mindig rejtve élnek, működnek.
Ettől függetlenül ugyanúgy mozognak az éjszakai életbe. Tehát itt nem igazán értjük,hogy a rablásokkal, illetve egy esetleges frakció háborúval miért sérülne az inkognito.
Az illegált mindig azzal a negatív jelzővel illetik, hogy RP nélkül rabolnak "csak darálnak". Annyi célunk van, hogy megmutassuk lehet lövöldözés nélkül, minőségi RP-vel is rabolni.
Ezért sem érjük ezt a kissé gúnyos megjegyzésedet. Ha változtatni szeretnétek akkor legyetek is nyitottak a változásra, hogy a rablások terén végre RP legyen a "dara" helyett.

Félreértetted, hogy mi monopolhelyzetbe akarunk kerülni. Szó sincs erről. Ahogy már írtuk egy másik hozzászólásban is. Már nem látunk más módot arra, minthogy megfékezzünk egy "DM" frakit mint a háborút.
Egyszerűen nem hagyhatjuk, hogy ismét hónapokig menjen az ész nélküli dara, rombolva ezzel sok-sok játékos játékélményét. Mi illegálosok csak a frakcióháborúval tudunk fellépni ez ellen. Hogy a BCSO mellénk áll-e?
Tesz-e lépéseket és segít-e? Ez rajtuk fog múlni.Hogy más illegál fraki beáll-e a háborúba, hogy kiszorítsuk a "DM" frakikat, ez a döntés is az ő kezükben lesz. Mindenki a saját módszerével harcolna a "DM" frakciók ellen. De bízunk benne, hogyha az illegál is fellép, valamint a legál oldal is időben az ilyen frakik ellen, akkor
nem kell hónapokig tűrni az ész nélküli darát. Tehát szó sincs kereszteshadjáratról, meg monopol helyzetről. És azt is visszautasítjuk, hogy mi döntenénk el innentől kezdve melyik frakit kell kiiktatni.
De egy "DM" frakció azt hiszem nagyon messziről felismerhető, és mindenki tudja ki ellen kell fellépni, és ki ellen nem.
Írod,hogy nem mondjuk miből szeretnénk megélni. "Terveim a frakcióval" részben kifejtjük, hogy fegyverkereskedelem továbbá legális pénzforrás.Legális pénzforrásunk lesz a cégekből befolyó támogatások, az ott teremtett RP-kből befolyó bevétel. Gondolok itt kocsma, NightCLub.
A biztonsági cégen keresztül felbérlik embereinket, mely szintén pénzforrás.

Nem érted a horvát "köntöst", ez csupán annyi, hogy ha Horvát Maffiát szeretnénk RP-zni akkor természetes hogy horvát nyelvű rangok lesznek benne.

Hogy olaj lenne a tűzre nem hinném, mi homokot szeretnénk rászórni, és fogunk is ha lehetőséget kapunk.
Reméljük, hogy így egy picit érthetőbb a koncepciónk, de bármi további kérdésedre nagyon szívesen válaszolunk.
 

Bakroka

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:47
Idézet tőle: Roland410:
Maga az ötlet és a formázás nem rossz, viszont jönnek a fontos kérdések.
Ha a BCSO jelenleg nem tudja visszatartani az illegált, pedig nekik ott van ingyen a jármű, fegyver, stb., akkor ti mitől tudnátok ezt jobban megoldani?

A másik dolog, hogy "pár hónap" múlva kezdenétek el tényleg illegálozni, akkor több értelme lenne szerintem NS-be tolni, és ha a vezetőség úgy gondolja úgyis kaptok scriptet (nem mintha a scriptes rablás lenne a minden, félreértés ne essék). Ha most kapnátok scriptet, és főleg fegyverkereskedéssel, meg heti 2 bankrablással szereznétek a pénzeteket, szerinted ez mennyire lenne tartható egyáltalán? Meg a "pár hónap" dolog is. Azt ne felejtsük el, hogy egy hónap sok idő. Honnan tudjuk, hogy tartani fogjátok ezt, és nem unnak bele a tagok, téged is beleértve, és lesz a hónap végére folyamatos rablás?

Nightclub+kocsma két teljesen ellentétes "irányt" mutat számomra. Most vagy tipikus éjszakai partyarcok, vagy "nyugodtabb" iszogatós, esetleg kocsmai bunyós típus vagytok? Ajánlom, hogy az egyiket dobjátok el, mert azon kívül, hogy a kettőhöz elég sok ember kell, hogy egyszerre menjen, nagyon fog ütközni a tagoknak a háttere ilyen szempontból.

Jó ponttal zárjuk viszont a dolgot, az tetszik, hogy nem akartok fosztogatni, mert őszintén 99%-ban felesleges, vagy nevetséges a jelenlegi rendszerek mellett az ilyen tevékenység. Szinte senki nem tart magánál pénzt, mert ha esetleg meghal, elveszti úgyis, fegyvert meg se lehet fizetni csak illegálisan. Ráadásul 90%-ban, amikor megpróbált valaki kifosztani, és nem tudott egyből kontroll alá vonni, akkor meg csak elkezdték darálni a kocsit, amit személy szerint el is könyvelek DM-nek.

Akármi is lesz, ha a vezetőség úgy gondolja, hogy jók lennétek ide, akkor sok sikert, én támogatom a pályázatotokat.


Szia Roland410,

Köszönjük hozzászólásodat, melyekre igyekszünk reagálni.
Nem jobban szeretnénk megoldani a "DM" illegál elleni fellépést, ne értsd félre.
Egyrészt szeretnénk illegál oldalról is megmozdulni az ilyen frakik ellen, másrészt a BCSO-nak sok egyéb dolga van, nem csak illegál frakciók buktatása.
Illegál oldalról a frakcióháború amivel meg tudunk mozdulni, a BCSO-nak pedig lehetősége lesz legális úton beszállni a frakció megfékezésébe.
Illegálozni nem hónapok múlva kezdenénk el, hanem scriptes rablást kezdenénk el hónapok múlva. Pont azért, mert mint írtuk, nem szeretnénk darával scriptes rablást.
Azt valljuk, ahhoz hogy lehozzunk scriptes rabláskor minőségi RP-t minden tagunkat maximálisan fel kell készíteni, hisz lássuk be eddig nem igazán ez volt az illegál főprofilja rabláskor.
Mi ezen szeretnénk változtatni, és reméljük, hogy nyitottak is lesznek a változásra a játékosok. Mivel ezt közösen "álmodtuk meg", és tudjuk, hogy a megvalósításhoz idő, és pénz kell nem tartok attól,
hogy bármely tagunk feladná idő előtt. Ott rontják el sokan, hogy nem adnak időt az illegált kiépíteni, hanem rögtön belecsapnak a rablásokba a "könnyű" pénzszerzés reményében, de sokszor elbuknak, és ezért van az hogy feladják.
NightClub-kocsma. Igazad van, hogy ellentétes profil, viszont nem egy nap nyitna ki, hanem különböző napokon, és heti váltásban lennének rendezvények szervezve. Jelenlegi induló létszámunk elegendő lenne a két cég működtetéséhez.
Úgy gondoljuk, hogy maguk a játékosok is sokszínűek, tagjaink is és sem szeretnénk egy adott profilba beszorítani, ezért próbálunk minél több játékost megszólítani, és RP-re hívni.

Mindezeken túl nagyon köszönjük a támogatásodat, és ha lehetőséget kapunk ígérjük nem fogunk csalódást okozni.
 

Norbiiy

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:54
Szia Security (Norbi), örülök hogy tetszett a lapom, ezúttal is örömmel voltam veletek egy frakcióba gondolok itt a Serbian Connection-ra ugyebár, ahol én csak a legál részen szerepeltem egészen a kilépésem idejéig. Őszintén tetszett a koncepció, és hogy szerbeket RP-ztek (közel áll hozzám a szerb nyelv is bizonyára ezért), de vagy háromszor lett áttervezve az a frakció, és én ennek ellenére is veletek voltam pláne a főleader mellett akit ez úton is üdvözlök. A megjegyzésedben itt a "komolytalansággal" nem tudok egyet érteni hiszen az én pozíciómon, amit próbaként fogadtam el megtettem minden hozzá telhetőt, sok időt és vagyon is bele fektettem beszéljünk itt a Elysium Night Club felújításáról, amiért nem kértem el semmit, ennek ellenére még egy köszönömöt sem kaptam a vezetőségtől (tőled sem Norbi). A helyesírásommal kapcsolatos megjegyzésedre annyit reagálnék, hogy aki engem régebb óta ismer tudja hogy még tanulom a nyelvet, de ez szerintem nem indok hogy elutasíts egy embert.

Örülők, hogy tetszett. Az a három áttervezés alatt téged minden harmadik hétben láttalak akkor is pár óra erejéig, szóval papíron voltál jelen. Legális részt pár alkalommal tényleg komolyan vetted, de nem sok olyat láttam, illegál részt te teljesen komolytalanul kezelted. A felújítást minden jelen lévő frakció tag értékelte és köszönetet nyilvánitott, szóval ez téves. A felújítást te kezdeményezted, igen viszont senkitől nem kaptál erre engedélyt csak magadtól döntöttél. A felújítás árát elkérted tőlünk szóval merész kijelenteni, hogy semmit nem kértél. A helyesírás is valamilyen színten közre játszik, számomra.
 

Bakroka

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:47
Idézet tőle: Security:
[quote author=undefined]Szia Security (Norbi), örülök hogy tetszett a lapom, ezúttal is örömmel voltam veletek egy frakcióba gondolok itt a Serbian Connection-ra ugyebár, ahol én csak a legál részen szerepeltem egészen a kilépésem idejéig. Őszintén tetszett a koncepció, és hogy szerbeket RP-ztek (közel áll hozzám a szerb nyelv is bizonyára ezért), de vagy háromszor lett áttervezve az a frakció, és én ennek ellenére is veletek voltam pláne a főleader mellett akit ez úton is üdvözlök. A megjegyzésedben itt a "komolytalansággal" nem tudok egyet érteni hiszen az én pozíciómon, amit próbaként fogadtam el megtettem minden hozzá telhetőt, sok időt és vagyon is bele fektettem beszéljünk itt a Elysium Night Club felújításáról, amiért nem kértem el semmit, ennek ellenére még egy köszönömöt sem kaptam a vezetőségtől (tőled sem Norbi). A helyesírásommal kapcsolatos megjegyzésedre annyit reagálnék, hogy aki engem régebb óta ismer tudja hogy még tanulom a nyelvet, de ez szerintem nem indok hogy elutasíts egy embert.

Örülők, hogy tetszett. Az a három áttervezés alatt téged minden harmadik hétben láttalak akkor is pár óra erejéig, szóval papíron voltál jelen. Legális részt pár alkalommal tényleg komolyan vetted, de nem sok olyat láttam, illegál részt te teljesen komolytalanul kezelted. A felújítást minden jelen lévő frakció tag értékelte és köszönetet nyilvánitott, szóval ez téves. A felújítást te kezdeményezted, igen viszont senkitől nem kaptál erre engedélyt csak magadtól döntöttél. A felújítás árát elkérted tőlünk szóval merész kijelenteni, hogy semmit nem kértél. A helyesírás is valamilyen színten közre játszik, számomra.
[/quote]


Security


Először mikor bekerültem a Serbian Connection-be, a Főleader azzal nyagatott folyton hogy CKzam le a karaktereimet amint egy kis "hibát" vétettem, mint pl: Gyorsan hajtásért. Szerintem egy frakciónak nem heti szinten kellene változtatnia a RP-jüket, mint ahogy ti csináltátok Leaderek a Serbian Connectionban, hogy egyszer kinai RP, majd rövid időn belül amerikai RP, majd vissza szerb RP-re és ezt a többi volt Serbian Connection tag is tudná tanúsitani, akik kiléptek tőletek már a vége fele, azzal az indokal hogy már 1 hónapja nem kaptak tőletek a rablásokból semmi pénzt, és az adóság ette meg őket. Illetve nem is kértem meg nem is adtatok visszatéritést és ezt a Serbian Connection volt FőLeadere is tudja tanúsitani.Beszeretném fejezni veled a vitát, privátba irj rám ha gondolod, de ez nem egy vita topic, hanem egy frakció pályázat.

 

Norbiiy

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:54
😂😂😂 Ja, minden rablásból a pénz a zsebembe kötött ki. Ekkora hülyeségeket inkább ne mondj, kiváncsi lennék azokra a személyekre, dobj majd egy PM-et a nevűkkel, nameg ilyeneket is szeretnék még hallani ott. 🙂
 

Bakroka

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:47
[quote author=undefined]LeMat

Szia, a koncepció érdekes, mégis tetszik, hogy a célotok a "DM" megfékezése illegál téren. A pályázat dizájnja tetszett, mondandódat jól összefoglaltad. Azt is becsülöm, hogy a járműveknél nem terveztek "mainstream" Jugular, Komoda, stb. autókat használni, hanem kocsik terén is változatosak, RP-sek lesztek. Kíváncsi lennék, hogyan működne egy ilyen frakció, támogatom![/quote]


[quote author=undefined]Clyde

Hali, érdekes a frakció elgondolása hogy a folytonos "DM"-et, rablások ellen mentek. A pályázat elnyerte a tetszésem remekül kidolgozott lett remekül megformált és mindent leírtatok amit tudni kell a frakcióról. Külön tetszik hogy inkább RP-ni akartok és nem rabolni. Tetszik a frakció célja hogy azokat az illegál frakciókat akarjátok "ellehetetleníteni" akik egész nap csak rabolnak és embereket ölnek. A kocsik is remekül átgondolt nem mindennapi illegál frakció járművek hanem eltérnek. Szerintem szükség lenne egy ilyen illegál frakcióra a szerveren. Támogatom![/quote]


[quote author=undefined]Zoey


A koncepció tetszik, a lap letisztult igényes munka, látok benne egyediséget, és ami különlegessé teszi, mert a készítő nagy célokat kitűzni. Részemről Támogatom!
[/quote]


[quote author=undefined]Miku Hatsune

Mivel régi frakcionál alleader helyét is remekül megáltad szerintem igy csak is Támogatni Tudlak. Sok sikert kivánok és szerencsét.[/quote]

[quote author=undefined]Roland410

Maga az ötlet és a formázás nem rossz, viszont jönnek a fontos kérdések.
Ha a BCSO jelenleg nem tudja visszatartani az illegált, pedig nekik ott van ingyen a jármű, fegyver, stb., akkor ti mitől tudnátok ezt jobban megoldani?

A másik dolog, hogy "pár hónap" múlva kezdenétek el tényleg illegálozni, akkor több értelme lenne szerintem NS-be tolni, és ha a vezetőség úgy gondolja úgyis kaptok scriptet (nem mintha a scriptes rablás lenne a minden, félreértés ne essék). Ha most kapnátok scriptet, és főleg fegyverkereskedéssel, meg heti 2 bankrablással szereznétek a pénzeteket, szerinted ez mennyire lenne tartható egyáltalán? Meg a "pár hónap" dolog is. Azt ne felejtsük el, hogy egy hónap sok idő. Honnan tudjuk, hogy tartani fogjátok ezt, és nem unnak bele a tagok, téged is beleértve, és lesz a hónap végére folyamatos rablás?

Nightclub+kocsma két teljesen ellentétes "irányt" mutat számomra. Most vagy tipikus éjszakai partyarcok, vagy "nyugodtabb" iszogatós, esetleg kocsmai bunyós típus vagytok? Ajánlom, hogy az egyiket dobjátok el, mert azon kívül, hogy a kettőhöz elég sok ember kell, hogy egyszerre menjen, nagyon fog ütközni a tagoknak a háttere ilyen szempontból.

Jó ponttal zárjuk viszont a dolgot, az tetszik, hogy nem akartok fosztogatni, mert őszintén 99%-ban felesleges, vagy nevetséges a jelenlegi rendszerek mellett az ilyen tevékenység. Szinte senki nem tart magánál pénzt, mert ha esetleg meghal, elveszti úgyis, fegyvert meg se lehet fizetni csak illegálisan. Ráadásul 90%-ban, amikor megpróbált valaki kifosztani, és nem tudott egyből kontroll alá vonni, akkor meg csak elkezdték darálni a kocsit, amit személy szerint el is könyvelek DM-nek.

Akármi is lesz, ha a vezetőség úgy gondolja, hogy jók lennétek ide, akkor sok sikert, én támogatom a pályázatotokat.[/quote]


[quote author=undefined]

no2.png


logo2.png



Tagjaink nevében köszönjük támogatásotokat, és bizalmatokat. Illetve akik külön ránk irtak DC-n is külön köszönjük nekik a támogatásokat és a bizalmukat.
[/quote]
 

Bakroka

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:47
Idézet tőle: Daniel:
Igényes, jól összeszedett pályázat, látok benne bőven fantáziát. Teljes mértékben támogatom!

[quote author=undefined]

no2.png


logo2.png



Tagjaink nevében köszönjük támogatásodat Daniel Turner, és bizalmadat.
[/quote]
 

Iqbaal

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
Idézet tőle: Bakróka:
Idézet tőle: Iqbaal:
Eleinte nagyon nem tudtam komolyan venni a pályázatodat, (no offense, nálam ezt a hatást érte el a formázás és a tartalom) aztán végül valamiért most mégis ide fröcsögök pár hülyeséget. Tényleg nem megbántani akarlak, biztosan sok melóval járt összerakni.

Alapból nem értem, hogy mi ez az álmoralizáló bűnszervezeti kép, amit mutatni akartok. Hisz összességében ez mégis csak egy bűnszervezet, nem egy III%ers movement. De rendben, ez végül is a pályázó elképzelése. Ami sokkal inkább zavaró volt számomra, hogy ez elvileg egy rejtőzködő bűnszervezet, mégis egy amolyan karitatív tevékenységként kívánsz gyilkolászni a közbiztonság fenntartása érdekében. A rablásokat nem is említve, ami végképp megtörné az inkognitót. Főleg, hogy hetente 2x szeretnél túszejtéssel, na meg a BCSO-nak szánt "rejtvényekkel" (jelentsen ez bármit is, de szeretünk egyébként szókeresőzni) fűszerezett rablásokat végrehajtani.

Azt pedig végképp nem értem, hogy ezek után hogyan kerülnétek abba a monopolhelyzetbe, hogy még a BCSO segítene nektek a konkurenciát "kiiktatni", mindezt nemzeti gárdát megszégyenítő paramilitáris együttműködéssel.  Azért leírhatnád a pályázatban, hogy ezt hogyan képzelted el. Ugyanis sajnos / nem sajnos, de ha simán leszámolsz egy frakcióval, akkor attól még az a fraki nem részesül komplett CK-ban. Frakciót buktatni pedig még az SO sem igazán tud, mivel általában OOC érdekeltségeknek köszönhetően erre nem kerül sor. Egyszerűen csak nem értem a víziódat, ami alapján ez a frakció elfoglalhatna az illegál oldalon egy felsőbbrendű szerepet, aztán ti döntenétek, hogy most melyik illegális frakciót fogjátok „kiiktatni”.
Persze a rivalizálással nincs semmi gond, csak ne tervezz rendvédelmi szervezetekkel karöltött kereszteshadjáratot.

Nem akarok mindenbe belekötni, de a pályázatod nagy része számomra teljesen nonszensz. A 90%-a a levegőben lóg, szinte szó sem esett arról, hogy a rablásokat leszámítva miből élnétek meg. Igen, említetted, hogy szeretnétek szórakozóhelyeket, de ez is csak a levegőben lóg.  Nem értem ezt a maffia – gárda fúziót, sem a fába rejtett fegyvereket, sem a favágó álcát, sem pedig hogy ez a horvát köntös hogy jön a képbe – már ha ez horvát – (nem igazán ismerem a délszláv nyelveket, de az ajvárt szeretem egyébként) szóval nekem ez az egész kicsit komolytalan.

Félek, hogy Joshua-nak igaza van, ez pedig csak olaj lenne a tűzre.



Szia Iqbaal,

Köszönjük hozzászólásodat. Igyekszünk tiszta vizet önteni a pohárba. Egyrészt a bűnszervezetek, köztük a maffiák, mindig rejtve élnek, működnek.
Ettől függetlenül ugyanúgy mozognak az éjszakai életbe. Tehát itt nem igazán értjük,hogy a rablásokkal, illetve egy esetleges frakció háborúval miért sérülne az inkognito.
Az illegált mindig azzal a negatív jelzővel illetik, hogy RP nélkül rabolnak "csak darálnak". Annyi célunk van, hogy megmutassuk lehet lövöldözés nélkül, minőségi RP-vel is rabolni.
Ezért sem érjük ezt a kissé gúnyos megjegyzésedet. Ha változtatni szeretnétek akkor legyetek is nyitottak a változásra, hogy a rablások terén végre RP legyen a "dara" helyett.

Félreértetted, hogy mi monopolhelyzetbe akarunk kerülni. Szó sincs erről. Ahogy már írtuk egy másik hozzászólásban is. Már nem látunk más módot arra, minthogy megfékezzünk egy "DM" frakit mint a háborút.
Egyszerűen nem hagyhatjuk, hogy ismét hónapokig menjen az ész nélküli dara, rombolva ezzel sok-sok játékos játékélményét. Mi illegálosok csak a frakcióháborúval tudunk fellépni ez ellen. Hogy a BCSO mellénk áll-e?
Tesz-e lépéseket és segít-e? Ez rajtuk fog múlni.Hogy más illegál fraki beáll-e a háborúba, hogy kiszorítsuk a "DM" frakikat, ez a döntés is az ő kezükben lesz. Mindenki a saját módszerével harcolna a "DM" frakciók ellen. De bízunk benne, hogyha az illegál is fellép, valamint a legál oldal is időben az ilyen frakik ellen, akkor
nem kell hónapokig tűrni az ész nélküli darát. Tehát szó sincs kereszteshadjáratról, meg monopol helyzetről. És azt is visszautasítjuk, hogy mi döntenénk el innentől kezdve melyik frakit kell kiiktatni.
De egy "DM" frakció azt hiszem nagyon messziről felismerhető, és mindenki tudja ki ellen kell fellépni, és ki ellen nem.
Írod,hogy nem mondjuk miből szeretnénk megélni. "Terveim a frakcióval" részben kifejtjük, hogy fegyverkereskedelem továbbá legális pénzforrás.Legális pénzforrásunk lesz a cégekből befolyó támogatások, az ott teremtett RP-kből befolyó bevétel. Gondolok itt kocsma, NightCLub.
A biztonsági cégen keresztül felbérlik embereinket, mely szintén pénzforrás.

Nem érted a horvát "köntöst", ez csupán annyi, hogy ha Horvát Maffiát szeretnénk RP-zni akkor természetes hogy horvát nyelvű rangok lesznek benne.

Hogy olaj lenne a tűzre nem hinném, mi homokot szeretnénk rászórni, és fogunk is ha lehetőséget kapunk.
Reméljük, hogy így egy picit érthetőbb a koncepciónk, de bármi további kérdésedre nagyon szívesen válaszolunk.

Nem szeretném összefirkálni a pályázatotokat, szóval úgy tervezem, hogy most írok ide utoljára. Alapvetően örülök neki, hogy szeretnétek fellépni a DM frakik ellen. Viszont nem tudom, hogy mennyire vagy tisztában a frakció buktatás procedúrájával a szerveren. Fogalmam sincs róla, hogy egyáltalán ilyennel élhet-e illegál fraki a szerveren. Azzal viszont nagyon is tisztában vagyok, hogy még a BCSO sem tud illegál frakikat buktatni, általában OOC érdekeltségeknek köszönhetően. Gondolom így már érted, hogy számomra miért mese habbal ez az elképzelés. Tehát ilyen formában szerintem nem működne egy frakcióháború, IC pedig elég sokszor csak DM beütése lenne az egésznek.

Az a helyzet, hogy már nem funkcionálnak azok a frakik, akiket eddig "DM fraki" megnevezéssel illettünk. Én személy szerint IG jelenleg 2 illegális frakció tevékenykedését tapasztalom. Az egyikkel nagyon ritkán találkozom, viszont olyankor sem DM frakiként viselkednek. Kolbászék pedig köztudottan kerülik a fegyverhasználatot, így elég messze állnak egy DM frakitól. Ezért érzem úgy, hogy az ilyen, olyan frakció kiiktató státusz teljesen felesleges.

Remélem, hogy az elfogadott pályázatok közül egyik sem avanzsál DM frakcióvá, így nem lesz ismét releváns ez a probléma. Én még mindig inkább azt vallom, hogy a DM frakikkal számoljon le a szerver vezetősége, ezt ne vigyük át IC karitatív tevékenységbe.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó