Neovisni Pobunjenici pályázat

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Bakroka

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:47

1lap.png

2lap.png

3lap.png

4lap.png

5lap.png

6lap.png

7lap.png

8lap.png

9lap.png

10lap.png

11lap.png

12lap.png

13lap.png

14lap.png

15lap.png

16lap.png

17lap.png

18lap.png

20lap.png

21lap.png

22lap.png

19lap.png
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:807
Az elöző pályázatodhoz képest sokkal letisztultabb mint külalakra, mint kinézetre. Ismerlek egy ideje, úgy gondolom, hogy megállnád a helyed mint leader, így ha az előző pályázatod támogattam akkor ezt méginkább Támogatom! Sok sikert.
 

Mitics

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
Szépen részletesen leirtad a dolgokat,személy szerint tetszik a konstrukció ,az autók, a külömbféle helyszinek a történet. Részemről tökéletes összefoglalás. Én ezt teljes mértékben Támogatom!
 

Ruszi

Pletykafészek
Very Important Person
Üzenetek:129
Szia. Bár nem ismerjük egymást, de én csak támogatni tudom a pályázatodat a látottak alapján.
 

Alv@rez

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:148
Szia! Csatlakoznék az előttem szólókhoz, igaz nem ismerjük egymást, viszont nagyon szép, kidolgozott a lap!
Én Támogatom!! Sok szerencsét! :)
 

Kiara

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:84
Ayane Kyoko
Támogatom! Mivel egy ideje már ismerjük egymást mind ic mind ooc. Sokat Voltunk egyűt Mind egy bandába mind külön. Igy Megállod a helyed és Leaderként is kitűnő lennél.  Sok sikert.
 

Blue

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:481
-
A formázásba nem tudok és nem is akarok belekötni, alaposan át lett gondolva a dolog, az alapelvek jók és becsülendőek, remélhetőleg ezeket az "alapköveket" meg is tudjátok tartani, szerintem mindenféleképpen jót tenne az illegális élet beindítása céljából a frakciótok betétele a szervere.
 

Pengu

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
Nagyon igényes lett a lap a formázása remek lett, jól átgondolt nagyon tetszik az ötlet. Támogatom
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:488
A legutóbbihoz eléggé hasonlít, de alapvetően szép.
Elfogadásra kerül. A napokban, délután keress fel TS3-on. Gratulálok!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó