NaturalVision grafikai mód használata alt:V alatt

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,922
Silay Denzel
Sziasztok!

Ezzel a leírással lehetőségetek nyílik egy kicsit felturbózni az amúgy is jó GTA V grafikáját.

Figyelem! A mód használata gyengébb gépeken FPS csökkenést okozhat!

kBFhf1u.jpg


Telepítés menete:
  • Töltsük le a NaturalVision modot innét: Letöltés
  • Hozzunk létre egy mods nevezetű mappát az alt:V mappánkon belül.
  • Helyezzük a letöltött RAR csomagunkból a fájlokat a mods mappába!
  • Élvezzük a szép grafikát! :)

Jó szórakozást kívánok a módhoz! :D
 
Utoljára szerkesztve:

Steven.

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
Nekem valamiért nem működik a mod, akárhogyan is próbáltam és végig követtem a leirtakat több forumról több variációval. Esetleg van valami megoldás erre a "problémára"?
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,922
Silay Denzel
Az itteni packkel csináltad a leírásunk szerint? (Egyébként csak alt:V-n működik, ha singlebe próbáltad, az nem fog menni.)
 

Steven.

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
Az itteni packkel csináltam, alt:v-vel a leirás szerint többször is. Nem ir semmit csak egyszerűen nem aktiválja a launcher valamiért. Egy ismerősömnek ugyan igy megcsináltuk neki már az első alkalommal sikerült, átraktam az ő grafikai beállitásaira hátha azzal volt a probléma de nem. Igy semmi ötletem nem maradt ezzel kapcsolatban, ezért fordultam a forum felé, hátha meg tudjuk oldani.
 

Relay

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:687
-
Sziasztok! Nekem egy olyan problémám akadna, hogy hiába csinálom meg a leírtakat és indítom rendszergazdaként az Alt:V-t, sajnos nem működik. Valakinek valami ötlete?
 

Dorinna

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Pamela
Sziasztok!

Akinek nem sikerült, az próbálja meg simán a C meghajtóra tenni az ALTV mappáját. Nekem az asztalon volt, emiatt nem működött, ahogy áthelyeztem jó lett.

Ui: Nem kell rendszergazdaként indítani hozzá.

Köszi a modot! :)
 

Bálint

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:369
Kelvin Rakes
Ha nvidia kártyát használsz, lehet rárakni filtereket. Ott tudsz húzni gammán. (GeForce Experience --> Játékszűrők)
 

Gh0st

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:151
Idézet tőle: AdamBryant95:
Kijött a NaturalVision Evolved. Az még nem jó az altV klienshez?

A legújabb frissítést még nem támogatja. (illetve az, hogy kijött túlzás, csak előfizetéssel érhető el, és még fejlesztés alatt van)
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,922
Silay Denzel
1 ismert hibája a módnak, ami befolyásolja az egyik scriptünket:
- A fényszóró színezést a járműveken nem lehet látni.

Mindenki ennek függvényében használja a módot.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,922
Silay Denzel
[tulajdonos]A link frissítve lett. Aki NaturalVision-t használ, azok frissítsenek. Ebben a verzióban már jók a színezett fényszórók, szebbek lettek a szirénák színei, továbbá egyes kocsiknál a tuningelemek miatt sem bannol a rendszer.[/tulajdonos]
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó