Nathan kérelme

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Martinez

Haladó
Játékos
Üzenetek:20
HG33rPA.png



InGame neved és Discord azonosítód:
Nathan Davides, amartiinez

Problémád ismertetése:
Vásároltam 07.03-án egy kamion telepet és azóta a képen látható piros Packer tipúsú kamionok itt vannak, értékes helytől fosztanak meg. Feleslegesen foglalják a helyet a cégem telephelyén, nem hozzám tartozik egyik se. Admin nem vitte el, hivatkozva az IC dolgokra, igy hivogattam 15 napon keresztül a GOV-ot hogy valaki vigye már el, mire facenetworkon sikerült lebeszélni a Parking Rangers-el hogy elvigye. Elvitte, majd márnap ugyan úgy ott voltak a kamionok.... Adminnak szólva Ruszi Mentort hivta ki, aki nem akarta messze elvinni csupán az út szélére rakta le szép libasorba a kamionokat, aztán nem tudom hogy parkolta e vagy mit csinált de beszállta a kamionokba. Na ezek még a mai nap este ugyan úgy mintha semmi nem történt volna itt vannak... Továbbra is a helyet foglalja, egy darab ember nem jár erre hogy elvigye, egy darab ember nem jár erre hogy mászkálna vele, szószerint kutyának sem kellenek ezek a kamionok. Miért nem lehet VÉGRE kezdeni ezekkel a kamionokkal valamit?????????

Megjegyzés:
1689972469883.png
Képen mind a három piros Packer látható, a 74-es cég telephelyen foglalják a helyet. Kérem VALAKI csináljon VÉGRE valamit ezekkel, mert már nagyon mérges vagyok miattuk...
 

Klód

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:1,100
.
Hali, kitöröltem őket. A kamionok tulaja pedig ha nem kereste 15 napon keresztül visszatérítésért se keressen.
Jó játékot.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó