Natanaël Clérisseau - Relay

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Plafon

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:47
Keylon Lowe
unban.png


Név: Natanaël Clérisseau
Adminisztrátor neve: Relay
Indok: OOC Szidás, Rasszista megnyilvánulás
Tiltás időpontja: 2023-07-22 15:14:10
Meddig tart a ban: Örök
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Ez az első.
Miért kérsz unbant: Egy éjjel pár frakciótársammal meg Relay-el beszélgettünk Discordon, nem tartózkodtunk a szerveren, valami mással játszodtunk. A barátikörünkben gyakran szoktunk viccelődni egymással, különböző neveken hívni, vagy jelzőkkel illetni egymást. Egy haveromat (akit egyébként körülbelül 3 éve ismerek még más szerverről, tehát nem is itt ismertem meg) elkezdtem szidni viccből, ő is teljesen viccnek vette az egészet. Ami Relay-nek tudtom szerint baj volt, az az, hogy megkért engem a spanom, hogy hagyjam abba. Ettől függetlenül ő is viccnek vette (ezt el is mondta Relay-nek), szóval nem tartom jogosnak a kitiltást.
Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Nagyon sok mindenen nem, maximum meggondolom jobban, kivel hogy beszélek.
Összességében jogosnak érzed a tiltást: Nem.
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:706
-
Szia! Illetve volt egy beírásod a chatre is, amit nem nagyon ragoznék tovább.

Ezt követően beszéltünk TS-en, illetve texteltünk még Discordon. Ugye ilyenkor mindenki "viccnek" vesz mindent. Ezek ellenére egy értelmes és jó srác vagy / lehetnél. Kicsit alakítasz a stílusodon és már rendben is vagy. Illetve remélem felfogtad amit átrágtam neked párszor TS-en, hogy mi is ezzel a probléma.

Adminisztrátor hozzászólás
A bannod feloldva! Menj és érezd jól magad a szerveren!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó