Nagy minimap nem jelzi a radar által jelzendő pontokat, ketrec elbugolás, üzemanyag bug

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

matethelol

Újonc
Játékos
Üzenetek:13
Matteo Salanto

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos hibák

In Game Neved/Discord Neved

» Matteo Salanto // ! Máté «

Hiba megnevezése

» Nagy minimap nem jelzi a radar által jelzendő pontokat, ketrec elbugolás, üzemanyag bug «


Hiba bővebb leírása

1. » A legnagyobb radar hajóba szerelésével a radar hatósugara akkora, hogy a teljes területre való rálátáshoz a kamerát folyamatosan forgatni kell, mivelhogy ekkor a map vele együtt forog, így észrevenni a kis piros blipeket, amiket a radar jelez, egy idő után a sok kamera forgatás kellemetlen tud lenni, így bekapcsoltam a dashboardban a nagy minimapet, ilyenkor a radar teljes területe látható, de a piros blipek így nem jelennek meg. «

2. » Tegnapi nap elmentem egy kör rákászatra, már csak az utolsó kettő ketrecet kellett volna kivegyem a vízből. Az utolsó előtti ketrechez érve megnyomtam az 'E' gombot, ekkor ugye a ketrecnek a csörlőre kéne kerülnie, az értesítés ezt jelezte is, hogy bizony a ketrec most a csörlőmön van, nade ez fizikialig nem éppen volt így, merthogy a csörlő olyan üresnek látszott, hogy ennél üresebb nem is lehetett volna, ekkor gondoltam megpróbálok, egy már a hajón lévő ketrecet akasztani a csörlőre, hogy azt engedi-e, na erre is azt írta, hogy én bizony azt most nem akasztom oda, mert ott már van egy. Gondoltam, nem nagy szám, kis bugok mindenhol előfordulhatnak szökőévente egyszer, buktam két ketrecet, ez van, már nagyon untam a dolgot, szóval ott Cayo Perico közelében le is léptem a szerverről. Na igen, gondolnánk a story itt véget is ér, de nem. hehe... Ma felléptem a szerverre, az első dolog amit észre vettem, hogy a ketrecek lábrakeltek, oszt' most egy sincs a helyén.

3. » A mai fellépéskor nem csak a ketrecek tüntek el, hanem látszólag az üzemanyag is a hajóból. Ekkor írtam Morningstar-nak, hogy ha a ketrecekkel nem is tud mit kezdeni, legalább legyen szíves megtankolni, ezt meg is tette, a chat-en kaptam is értesítést, hogy megtankolták a járművem, de KM/H mutató továbbra is üres tankot jelzett, ekkor megírtam Morningstar-nak, hogy továbbra sem jó, de egy relogot követve értesítem, hogy mi a helyzet. A relog meg is történt, továbbra sem jó, ekkor vettem észre azt is, hogy a dashboard-ban azt írja, hogy 50L üzemanyag van a hajóban, de a KM/H mutató, nem csak, hogy az üzemanyagot nem így mutatta, de a megtett távolságra is 0KM-t írt, ezt megírtam Morningstar-nak, megint megpróbálta megtankolni, továbbra sem jó. És itt tartunk most. «


Csatolmányok


»
dashboard.pngkmperh.png
«


Egyéb megjegyzések

» Sajnos nem vagyok a bizonyítékok mestere, ezért természetesen személyemhez híven nem készítettem fotókat, így az egyetlen bug amiről utólag képet tudtam készíteni, az a jelenleg is fentálló üzemanyagbug.
ui.: Elnézést, ha valahol kicsit offenzíven fogalmaztam volna, a teljes hibajelentést minden sértő szándék nélkül írom. Köszi, hogy elolvastad, legyen csodás napod! «

 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó