Név:James Addison Admin:Dani/Rafi

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

KicsiPro

Haladó
Játékos
Üzenetek:18
logo.png

one RolePlay
Panaszkönyv - Adminisztrátor(ok) ellen

Neved: James Addison
Adminisztrátor(ok) neve: Dani/Rafi
Panasz oka: nem jogos ban indok Dani részéről.nem jogos intézkedés és ban Rafi részéről.
Panasz kifejtése: Elsőnek is elmesélem a ügy kezdetét.Megettem egy romlott kaját amivel kórházba mentem.Rusty Harris nevű játékos elkezdte az ellátást majd elkezdtem a dobókockával játszani kb 12-13x dobtam amire írt egy bizonyos személy ami a logban majd látszani fog hogy megverem erre a Rusty Harris elszaladt majd hívott egy másik orvost hogy gondolom átadott neki majd odajött a másik orvos és elment afkolni majd elkezdtek oltogatni hogy ne floodoljak stb utánna elkezdődőtt egy vita ezt nem szeretném leírni látszani fog a logban amit bizonyítékok közzé csatolni fogok.Majd meguntam a várakozást és én elmentem a dolgomat csinálni mivel 10/8esetből mindig elmegy az orvos afkololni értem én részletes rp csak 2óra hosszáig elhuznak 1 ügyet közben abból 1óra hossza afk és várakozás.Átmentem a fodrászatba megcsináltam a dolgomat majd jött is rafi,hogy szoltam hogy ooc stilusommal bajok vannak,igen vannak mert felmérgelik az embert azért is jöttem el mert semmi kedvem nem volt ott afkolni az orvossal együtt ahogy rafi mondta nem 3perc volt míg a veszekedés zajlott nem volt gépnél könyörgöm rp szerveren vagyunk ha belekezdek 1 rp-be ne menjek már el afkolni nekem is van gyerekem azt a pár percet megtudja várni míg végzünk valamivel.rafival elkezdődőtt egy beszélgetés amit a log mutat. rafi adott egy 3 napos bant aminek indokja dobókocka floodolás,ooc stílus,nem futsz el rp alól.Ezután felmentem hozzá dc re beszélni hogy mégis mi hogy aztmondta hogy felszólította őket is persze én nekem már 60perces aj val kezdte míg a többi tag is benne volt őket szóban figyelmeztette és ennyi őket nem rakta be aj ba semmi könyörgöm miért van az hogy mikor hozzám oda teleportáltál én rám nem szóltál hanem egyből log és mondtad mi hogy,ők megusszák kis figyelmeztetésel én pedig 3 nap bann.miért kell kivételt tenni Rafi te megse kérdezted tőlem hogy folytatom e az rp-t csak mondtad miért futok el stb tudtom szerint megkelett volna kérdezned szeretném e folytatni vagy nem de semmi ilyen nem volt.Vele nem is veszekedtem dc-n semmi egy rossz szót nem szóltam neki még mondtam is hogy kibannolt mégis feltudtam menni a szerverre játszani ezt megosztottam vele mivel bug.Ezután pedig írtam Dani nak hogy a történtekmiatt szóljak neki a képek ott lesznek hogy mi volt a válaszai szó szerint semmi ooc hazudás nem volt amit ő adott nekem indokot a banhoz.Megsem várta hogy mit írok neki dc-n onnan is kitíltott azonnal.Nem értem ezt a hozzá állást ha én nekem 60percet kelett volna kapnom amit rafi is írt akkor a másik embernek is aki ugyan úgy benne volt az egészben.Kihagytam egy dolgot hogy a floodolást azoknak az embereknek nem így kelett volna reagálniuk hanem hogy légyszives abba hagynád vagy valami nem az hogy megverlek meg mondom a magamét.Egy utolsó mondat akit kibannoltatok mégis tiszteletes voltam és szoltam hogy fel lehet menni bannal a szerverre.
Bizonyíték(Kép, log, videó): VÁLASZ
Megjegyzés:Rafi része:https://pastebin.com/w0cuVhmE Ebben benne hogy hazudtam e Daninak amiért az örökös bant adta.
https://cdn.discordapp.com/attachments/675799706009337891/728626148111679608/Rafi_1.png Válaszolni nem szeret.
Danirésze:
https://cdn.discordapp.com/attachments/675799706009337891/728626143745540106/Dani_ooc_hazugsag_ami_nem_jogos.png
https://cdn.discordapp.com/attachments/675799706009337891/728626096446242908/Dani_1.png
https://cdn.discordapp.com/attachments/675799706009337891/728626124787023913/Dani_2.png
https://cdn.discordapp.com/attachments/675799706009337891/728626134434054181/Dani_3.png
https://cdn.discordapp.com/attachments/675799706009337891/728626140054552727/Dani_4.png
 

Bálint

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:369
Kelvin Rakes
Szia.
Igaz, először 60 percet szerettem volna adni, viszont az a stílus amit képviseltél, meggyőzött arról, hogy ez a büntetés nem lesz elég, hogy tanulhass a hibádból.
Nem kérdeztelek meg, hogy folytatnád-e az RP-t? Nekem nagyon úgy tűnt, hogy nem szeretnéd, gondolom ezért is futottál ki a kórházból.

Kód:
[15:28:58] PM: @Harold Gates [ID: 12]: ki attól nyugszik meg a karakter ic miért ne dobáljak?
[15:29:01][Warning] Resource one_items tick was too long 11 ms
[15:29:08] PM: @Harold Gates [ID: 12]: vegyék ki akkor ha nem tetszik az embereknek

[15:32:15] James Addison: (( hát geci  ))
[15:32:16] *** Megszédült egy kicsit. [James Addison]
[15:32:17] James Addison: (( kiégek ))
[15:32:20] Kimberly Lione: (( nana ))
[15:32:21] James Addison: (( 1 órát itt kell szenvedni ))
[15:32:33] James Addison: (( te ne szoljál már be mindig ))
[15:32:35] James Addison: (( ha lehetséges ))
[15:32:38] [oneRP] Rafi admintól kaptál egy figyelmeztetést! Jelenlegi figyelmeztetéseid száma: 1 / 5
[15:32:40] Kimberly Lione: (( én kérek elnézést. ))
[15:32:58] James Addison: (( te meg rp-zél ne afkoljál ha lehet ))

[15:38:35] Rafi: (( Szia. ))
[15:38:35] James Addison: (( na? ))

[15:41:41] James Addison: (( nem fogok azért dc re felcsatlakozni xd ))

Idézet tőle: KicsiPro:
https://cdn.discordapp.com/attachments/675799706009337891/728626148111679608/Rafi_1.png Válaszolni nem szeret.
Ezt nem is értem, hiszen az ügyet követően, amikor felkerestél Discordon, beszélgettünk. Nekem ezek után úgy tűnt, hogy elfogadtad a büntetésed.
 

KicsiPro

Haladó
Játékos
Üzenetek:18
Ertem en csak nem ez az intezkedes kelett volna hogy mast szoban engem pedig bannal jutalmaztok de dani jogtalan örökös banjat nem ertem milyen ooc hazudas stb? Egy ilyen mondat utan ami igaz volt minden nem kellene így jutalmazni szerintem így nsm lehet közösséget megtartani ha így viselkedik egy admincontroller stb nem akarok senkit meg bantani de ez jogtalan varom a tulajdonos válaszát
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Itt súlyos problémák és tévedések vannak, végigmegyek rajtuk.

elkezdte az ellátást majd elkezdtem a dobókockával játszani kb 12-13x dobtam
Ellátás közben marha RP-s.

majd látszani fog hogy megverem
Védett helyen nem versz te meg senkit.

könyörgöm miért van az hogy mikor hozzám oda teleportáltál én rám nem szóltál hanem egyből log és mondtad mi hogy,ők megusszák kis figyelmeztetésel én pedig 3 nap bann.miért kell kivételt tenni Rafi
Mire szóljon? Hogy RP szerveren esetleg RP-ni kéne, nem pedig szétverni mindenkit, meg dobókockázni az ellátásod közben?

te megse kérdezted tőlem hogy folytatom e az rp-t csak mondtad miért futok el stb tudtom szerint megkelett volna kérdezned szeretném e folytatni vagy nem de semmi ilyen nem volt
Tényleg? Van ilyen kötelezettsége? Admin Controller vagyok és még én sem tudok arról, hogy ha valaki tönkretesz 1 RP szituációt (amiből el is megy), nekem kötelező megkérdeznem, hogy akarja-e folytatni.

semmi ooc hazudás nem volt amit ő adott nekem indokot a banhoz
Közölted, hogy egy admin kivételezik. Szerintem fent bemutattam, hogy semmi kivételezés nem volt, ergo ez hazugság. (Ráadásul még alaptalanul is vádolod meg...)

ha én nekem 60percet kelett volna kapnom
Ezek után? Szétvertél védett helyen valakit, floodoltad a dobókockát és elszaladtál RP szituból. Permát kellett volna kapnod kapásból.

azoknak az embereknek nem így kelett volna reagálniuk hanem hogy légyszives abba hagynád
Igen, pontosan azok az emberek a hibásak, akiknek tönkretetted az RP-jét és nem te. Vagy talán neked kellene végiggondolnod, hogy amit csinálsz az zavaró és nem RP-s?

Megsem várta hogy mit írok neki dc-n onnan is kitíltott azonnal
Leírtam neked, hogy DC-n nem intézek panaszt, mert a másik fél nem tud reagálni. Leírtam többször, hogy fórumon tudsz PK-t nyitni. A válaszod az volt, hogy "arra nincs időd". (Érdekes, a szerveren játszani 3 napig lett volna, de 10p alatt megírni egy PK-t már túl időigényes.)
Ezek után írtad tovább a flegma hülyeségedet, hogy mennyire kivételezik Rafi.

Logból meg a lényeget kér(t)em (volna). Nem fogok egy 1600+ soros logot végigolvasni, amiből a fele nem az ügyhöz tartozik.

[admincontroller]Jogtalan.[/admincontroller]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó