Munka válalási idő hiány

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

KBence050

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:65
Julian Jorovonich

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» kbence8202 «

Ötleted leírása

» Az lenne az ötletem hogy, lejjebb kellene vinni a vagy eltörölni a szintek alapján történő cégbevételt mivel már szinte nehezebb bekerülni egy fakitermelő cégbe mint például a PD-be, ide hoznám példaként láttam már kezdő játékost a PD sorai között és nem sértésként hozom fel és nem akarok senkivel se kiszúrni de azért ez nagy hátrány a kezdő játékosoknak is hogy nem tudnak nagyobb munkákat elválalni mert azokhoz a fél életüket a szerveren kell tölteni. A koncepció így nem is elsődlegesen ennek a szint alapján lévő munka válalásnak az eltörlése lenne , hanem inkább átértékelése...mivel a cég vételnél és alapításnál ez teljesen megérthető hogy szinthez van kötve , de a céges munkaválalásnál nem érzem túlzottan jónak hogy senkit nem vehetek be a cégbe munkásnak mert senki sincsen level 15 -ös szinten, annyi ember meg nincs még a szerveren hogy akkora választék lenne a munkaerő piacon. «


Csatolmányok

» nincs «
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:405
Hector
Ez azért lett így, ha jól rémlik, hogy ne a grind menjen egész nap, hanem legyen élet az FKban is. Gondolom.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Inkább frakcióba menjen a kezdő, mint cégbe. Ott sokkal jobban meg tud tanulni RP-zni, ha esetleg nem megy neki tökéletesen, mint egy oda-vissza kamionozásnál. Plusz az, hogy egy kezdő volt a PD-ben nem sokat számít, mivel attól, hogy kezdő, lehet, hogy tud RP-zni.
 

Kirazu84

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:159
Kriszokos0
Egy kezdő szintű játékos a PD-be jutott el, ez akkora baj lenne? Cég birtokosként, de ki jelentem szerintem, hogy inkább ott legyen, mint bármely cégben. Nem azért, hogy a lehetőség legyen elvéve tőle, de RP szerveren vagyunk és bőven meg lehet élni a mai frakció fizetésekből. Heti 150k vagy havi 600k, emellé egy 12k-s fizetés a kezdőnek szinte már teljesen a kezébe is megy. Munka nélküli? Plusz 1500..
Szerinem a jelenlegi szintek megfelelőek úgy ahogy vannak.
 

Andris_eighteen

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:102
elowen_breeze; rory_hughes
Amikor Én kezdtem a szervert, 500$-ért szedtem tíz almát Grapeseed-ben és totál jól elvoltam. Nem tudom, hogy miért a grind az elsődleges. xd
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Amikor Én kezdtem a szervert, 500$-ért szedtem tíz almát Grapeseed-ben és totál jól elvoltam. Nem tudom, hogy miért a grind az elsődleges. xd
Bár nagyon élveztem az időket, amikor örültem az 5K-s frakis fizumnak, az a baj, hogy annak sajnos vége. Nem akarok 10 sportkocsit, ne értsetek félre, de egyébként megcsikarja a szívemet, amikor látom a hirdetéseket és poénból kiszámolom, hogy 7 millióért adják a kocsit, ami 15K-s frakis fizuval 467 óra dutyzás lenne. Tudom, lehet olcsóbb kocsit is venni és számomra tökéletes is az, most is egy kb 400K-sat használok, tuning nélkül. De az ilyen 24/7es grindok miatt mehetnek fel az árak ilyen mértékben. Részben emiatt is jó, hogy limitálva vannak ezek és nem szeretném, hogy változás történjen.
 

W3X

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:120
Pok Ember
Maximum azért láthattál kezdőt a PD-ben, mert egy ~60.000 perces játékos hozott egy másodlagos karaktert, de talán jobb is lenne, ha a kezdők PD-be mennének és RP-re lennének szorulva a CP-ből CP-be utazás helyett.
 

Esteban Velasco ~ Marc

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:625
Esteban Velasco
Miért ne tehetné meg a játékos ? Hiszen maximum napi 2 óra megy el a 8 fuvar levitelével ,tehát van még bőven ideje, hogy RP-en! Reggel leviszi a fuvarjait amit szeretne, amikor kb 10 játékos van fent.. Aztán pénzénél is van és kényelmesebben is tud RP-ni este.
Az hogy erőltetünk egy irányt, nem biztos hogy jóra vezet mikor van arany középút MINDEN téren!
Csak akarni kell a dolgokat :D
Aki farmolni akarja a pénzt az így is úgy is azt fogja tenni, hiába akarod rá erőltetni, hogy 0-24 RP-en.
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:691
-
Ha kicsit visszább szorítod a grind-ot, akkor a szerver gazdaságán is “fogsz”.
Annyira, de annyira elértéktelenedett minden, hogy stroke-ot kaptam a járművek áraitól. Konkrétan 400-800 ezer dolláros kocsik, 4-5-6-7 milliókba kerülnek/kerültek. Szerencsére jöttek ezek az újítások, hogy már nem lehet annyi pénzt kifarmolni, ami amúgy tökre jó dolog.
Lásd: egy Kamacho már nem 30 millió dollár a szerveren, hanem “csak” 7-10.

Remélem leszürhető a véleményem erről a szint törléses ötletedről. Pacsika.
 

Esteban Velasco ~ Marc

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:625
Esteban Velasco
Szerintem nem a pénz szerzéstől függ csak az, hogy egy adott jármű mibe kerül, hanem a limitálás eredménye is!
Nézd meg Irl egy cipőért képesek kiadni 3-4 milliót, mert limitált 😅
Vagy egyes járművekért is akár irl, mert pl megveszi a 10.000 legyártott járgányból egy Sheik 2000-et majd bezúzat 1500-at, hogy még ritkább legyen 😅
 

W3X

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:120
Pok Ember

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:691
-
Szerintem nem a pénz szerzéstől függ csak az, hogy egy adott jármű mibe kerül, hanem a limitálás eredménye is!
Nézd meg Irl egy cipőért képesek kiadni 3-4 milliót, mert limitált 😅
Vagy egyes járművekért is akár irl, mert pl megveszi a 10.000 legyártott járgányból egy Sheik 2000-et majd bezúzat 1500-at, hogy még ritkább legyen 😅
💀💀💀💀

Régen is tele voltak a limitek, mégsem ekkora összegekről beszéltünk. Mikor 30 millió volt egy Kamacho, akkor is tele voltak. Most is tele vannak, mégis olcsóbb lett MINDEN. 🤷🏻‍♂️
 

Lucas.

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:95
Jennifer Saliven
Elég baj csak a grind a főszempont. Engem már a szerver se köt le, lehetne több szabadidős lehetőség aminek van is értelme. Nem csak a pénzszerzés....
 

Esteban Velasco ~ Marc

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:625
Esteban Velasco
Van olyan aki grindolni is akar rp mellett, ez miért baj @Lucas. ? Az meg hogy nem találod fel magad azt sajnálom, pedig rengeteg lehetőség van és kisincs használva, hétköznapi rp-ből is keveset látok a szerveren.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó