Munkaügyi hivatal és Autósiskola rablás

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Gorel

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:88
-

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Tamonte West / Gorel#2813 «

Ötleted leírása

» Nos, mint tudjuk a munkaügyi hivatal és az autósiskola is rabolható. Ezzel alapvetően van pár probléma, mióta újranyitott a szerver számtalan bejelentés érkezik a PD-re hogy valaki elkezdi kirabolni, ekkor kb. 10 ember fejvesztve rohan a helyszínre, mp5-el pisztolyokkal stb. lezárjuk az egész környéket majd kiderül hogy csak egy kezdő nyomott rá véletlenül, erre bekerült hogy le kelljen okézni hogy ki akarja-e rabolni, nos ez sem gátol meg sok embert mivel ugyanúgy érkeznek a fake hívások megállás nélkül. És mint tudjuk a játékosok/kezdő játékosok 100%-a megfordul az autósiskolába mert kell a jogosítvány így akarva akaratlanul is rá nyomnak kipróbálás céljából, a munkaügyi hivatalba pedig szintén a játékosok kb. 80%-a megfordul és szintén akarva akaratlanul rányomnak és leokézzák. A másik probléma hogy nem tudom egy autósiskolából vagy egy munkaügyi hivatalból mit is lehet ellopni pontosan. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Van még elérhető jelenleg üres benzinkút / bolt hely ezeket lehetne hozzáadni széfekkel, NPC-vel amiket lehetne rabolni a két említett hely helyett. «



 

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:789
Sean Bennett
Ezt az ötletet támogatni tudom csak. Eleve milyen pénz rabolható ki a munkaügyi hivatalból?
 

Baka

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:238
Hanna Ramirez
Támogatom anyival egészíteném ki, hogy kis bankot is lehetne rabolni munkaügyi és autós iskola helyet.
 
Utoljára szerkesztve:

Poqu

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:634
Maurizio Mancini
Szintén támogatom az ötletet! Nagyon sok az utóbbi napokban a fake hívás. Ezek helyett rabolhatóvá lehetne tenni Los Santos területén több boltot/benzinkutat és az összes kisebb bankot is.
 

Munkás

A nép hangja
Fórum moderátor
Üzenetek:256
Darius Burns
Én vetettem fel az ötletet, hogy kerüljön rá panel, viszont nem értem, hogyha látják hogy rablás, miért nyomnak igenre? Oké, hogy kezdők, de fegyver nélkül, csak úgy FUN-ból, kimerülhet már a NonRP fogalmába is.
 

Gorel

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:88
-
Természetes, viszont ha ez naponta 5x megtörténik az kellemetlen: a játékosnak, a rendőröknek, az adminoknak is. Így érzésem szerint egyszerűbb gyökerestől megszüntetni a problémát és nem admin jailezni és bannolni a kezdőket.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó