Motorról való lövés és azok gondjai...

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Csani21

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:99
Bob_Kowats

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Válasz «

Ötleted leírása

» Az imént már sokadjára a cross motoros, rendőrre lövős rp szituációba keveredtünk, ami jelenleg nem is a probléma hanem az, hogy a motoros magas sebességnél haladva pontos lövéseket tud leadni, a célkeresztet használva, véleményem szerintem teljesen unrealisztikusan hátra fele, miközben üldözi őt a rendőrség. Úgy gondolom ha egy motoros mondjuk egyhelyben áll, vagy lassan halad még lehet normális az rp, viszont magas sebességnél ne legyen már minden rp vége az, hogy az ember kilövi első lövésből a kereket majd mint valami szuperhős nyomja tovább addig amíg csak akarja...
Az ötlet röviden és tömören: Motoron ne lehessen célkeresztet használni. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Minden vitára nyitott vagyok amíg az békés marad. «



 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:674
Dexter Sosa
Én azt a verziót támogatom, hogy akárhol vagy mozogjon a célkereszt. Erre van több tucat script, könnyű implementálni. Legyen levegőbe, földön vagy vizen; állj egyhelybe vagy haladj 140-el mindig random irányba mászkáljon a célkereszt. Ha valakinek maxos a fegyver skillje kevésbé mozogjon, de akkor is legyen érezhető.
 

Diló

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Mark Damon
Nem feltetlen a celkereszt teljes eltuntetese lenne szerintem a legjobb megoldas, hanem mondjuk legyen nagyobb a celkereszt es azonos esellyel csapodjon be azon az x atmeroju koron valahol a golyo(azert legyen valamennyi eselye a menekulonek)
 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Előttem szólókhoz hasonlóan ellenzem a teljes eltörlését, viszont ami jó lenne az egész szerverre az a fegyverek szórása lenne. Tehát ne úgy lőjjön az emberünk mindegy hogy mit csinál mint egy robot hanem legyen egy szórása a lövésnek, tehát spray legyen. Egyébként motorost picit megkoccolja a rendőr, elesik és már el is kaphatják.
 

Attesz

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:216
Akk Alama Goh
Motorról fix lekéne venni mert tényleg csak a 200 km/h-ás beamelések fognak menni. Még azt is eltudnám képzelni, hogy bármi jármű használata közben a sofőrnek ne legyen célkereszt, a többieknek viszont maradjon. (Nagyon akár-akár) "You just got beamed."
 

_John_

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:204
Én azt a verziót támogatom, hogy akárhol vagy mozogjon a célkereszt. Erre van több tucat script, könnyű implementálni. Legyen levegőbe, földön vagy vizen; állj egyhelybe vagy haladj 140-el mindig random irányba mászkáljon a célkereszt. Ha valakinek maxos a fegyver skillje kevésbé mozogjon, de akkor is legyen érezhető.
Végre egy ember aki jól látja a dolgokat. Teljes mértékben támogatom.
 

Boxos

Veterán
Játékos
Üzenetek:251
Amunet Khalifa
Ilyet nem csinálhatunk sajnos.
Pedig volt már nem is egy olyan eset hogy meg csináltátok.
Más részt én sem támogatom ezt az ötletet. Mert amúgy is néha nehéz el menekülni, főleg most hogy a szögeket sem lehet ki dobálni kocsiból sem, meg motorról sem, azért azzal volt némi esély.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,577
-
Head of Staff hozzászólás
A motorról leesés és a célkereszt eltüntetése motoron való közlekedés esetén várható 1.2 környékén. Recoil pedig jelenleg is van bent, 1.1 óta.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó