Motorcsere

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» foglalturl «

Ötleted leírása

» Motorcsere a kocsikba «


Csatolmányok

» Megkérek mindenkit, hogy alaposan olvassátok el, mielőtt hozzászóltok.
Mostanában volt szerencsém megfigyelni a kocsik teljesítményét a szerveren és azt tapasztaltam, hogy elég nagy eltérések vannak. Itt olyan szintről beszélek, hogy vannak olyanok, amik alig bár sportkocsik, lefutom őket, illetve vannak olyanok, amik noki voiceRP szinten gyorsulnak meg ilyenek csak nem mennek 400-at. Ez alapján az az ötletem támadt, hogy lehetne egy új fajta, különálló motor upgrade, ami egy teljes motorcsere lenne. Ez nem lenne olcsó, 5000PP körüli árra gondoltam, de cserébe a teljesítményt mondjuk 10%-al növelné. Tudtommal IRL is sokan babrálnak ilyenekkel, de nem vagyok nagy kocsis beállítottságú.
FONTOS része az ötletnek, hogy ez nem lenne minden kocsiba elérhető. Tudom, így több a munka vele, de az irreálisan gyors kocsikat ne boostoljuk tovább. Fontos, hogy ez azokba a kocsikba legyen CSAK elérhető, amiknél realisztikus ez az upgrade és alul teljesítik magukat. Gondolok itt a Bullet nevezetű kocsira például. Alap GTA-s, így csigalassú, ezért kicsit javíthatóbb lenne a teljesítménye. Ellenpélda az így is gyors kocsik, illetve a teherautók és hasonlók, amibe nincs okod belerakni ezt. Úgy vélem ez kicsit változatosabb autós életet adna a szervernek, mert nem az lenne, hogy "Szia uram, kocsit keresek, ami 2 másodperc alatt vereti a 217et" hanem jobban rá lehetne menni arra, hogy egy különleges, egyedi kocsit csinálj és az ne gyök kettővel menjen, ha versenyeznél vele. Mivel nem lehetne belerakni az így is túlteljesítő kocsikba, így a PD-nek se lenne rossz, hogy nincs esélyük üldözésnél, ha valakiben ez felmerülne. «


Egyéb megjegyzések

» Elmentem megnézni a világ legöregebb csecsemőjét és tátva maradt a szám. «



 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó