Mi lesz a Te karaktered?

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,305
Sziasztok!

Mint ahogyan a téma nevéből is lehet tudni, a topik lényege csak annyi, hogy: Mutasd be a Te karaktered.
 

Lucky Luciano

Újonc
Játékos
Üzenetek:7
A nevemből adódóan, mafia életet fogok élni. :D persze ez rendkívül nehéz lesz az elején, de megoldom(majd megoldjuk) és felépítem újra a legerősebb családot, ami mem csak aktivitással éri el, hogy erősek, hanem azzal, hogy tudnak is játszani, "beleélni" magukat a szerepükbe. 😇
 

deew

Újonc
Játékos
Üzenetek:4
Eddig az RP pályafutásomat rendvédelemben töltöttem, ez most sem lesz másképp az biztos.

Régebben baromira érdekeltek az Elit alakulatokkal,Nyomozó élettel kapcsolatos könyvek(Az egység, Bin Laden Akció( No Easy Day), videók, vagy bármilyen anyag ami nagyobb betekintést nyújt egy elit egység mindennapjaiba. Hogyan történnek a kiképzések, részletes leirás nyilván nem, de a napi rutinjuk kisebb kihagyásokkal le van irva, hogy milyen felelősséggel, és nyomással élik mindennapjaikat.

Anno probáltam ezt nagyon sok RP szerveren bevezetni, élethűbb kiképzések,valós terepgyakorlatok, taktikai megbeszélések,alakzatok alkalmazását. Sok helyen nem jutottam el arra a "pozicióra" hogy ezeket a dolgokat gyakorlatba vihessem, de voltak pozitiv visszajelzések, amikor megkaptam a lehetőséget.

Ha a szerver engedné, és opció is lenne rá, biztosan egy ilyesféle dologgal ismét megpróbálkoznék.

 

PETII26

Újonc
Játékos
Üzenetek:1
Mióta RP tevékenységeimet tekintem, azóta csak az MC (Motorcycle club) világát képviseltem.
Valóéletben is szinte csak motorral közlekedem, társaságom, stb... Minden MC témával kapcsolatos dologban szeretek otthon lenni Pl:.
története, hierarchiája, stb...

Ha azt vesszük mindenki szemében csak egy club, de van ennek másik oldala is amibe nem mindenki lát bele.  (igazából erről lehetne regényeket is írni...)
Ezzel a névvel számos helyen megfordultam már mint club alapító.
Ezt a hagyományt szeretném tovább vinni és remélhetőleg ígéretes közösségben egy stabil karriert, befutni.


6a769241f454de500771d048cc43b563.md.png
 
J

Jade

Vendég
Vendég
Ha az egészségügy meg lesz csinálva a szerveren, akkor minden további nélkül az egészségügyet preferálom a karakteremmel. Remélem jó kis rendszer lesz hozzá. 😊
 

Sentor

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
Nagyvalószinüleg szabaduszó leszek, mint kb. mindig és mindig az alkatmalan leszek az alkalmatlan időben
 

TheStrangeFreak

Újonc
Játékos
Üzenetek:14
Kenny R. Rockwood
Rengetegszer csinálok karaktereket mert imádom a kitalálni őket. Most egy nagyon kis visszahúzódó karaktert játszom, de már tervezem a következő karakteremet. A mostani tervem egy Canadai indián lenne amihez most végzem a kutatómunkám. Modern környezetben még úgysem láttam indiánt RP-ző játékosokat, csak western témájú szerveren. Remélem egy egész jó karakter lesz, a tervezése nekem nagyon izgalmasnak bizonyul eddig
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó