Mi a véleményed az előtted hozzászólóról?

Kolbász

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Nathan Griffiths
Octans Projecten futottunk össze először. Barátságos srác, jó (néha érdekes) humorérzékkel, kiváló roleplay tudással. Egyszer még sokra viheti. (Hogyha nem adja le 5 nap után az NS topicját :pP <3)
 

tamas_

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:178
-
Legjobb ár-érték arányú nigger RP-s a megyében az Úr, a kitartáson viszont boostolhatna a galád!
 

Kolbász

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Nathan Griffiths
Korodhoz képest éretten viselkedsz, jó volt veled az az egy hónap az SO-ban.
Sajnos nem sokszor szerepjátékoztunk, de ami volt, azt éltem.
 

tamas_

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:178
-
Racionális gondolkodás, érett viselkedés.
Igazi vezéralkat, ha szerepjátékról van szó. Nem egy, és nem is két dolgot tanultam tőle(d). Jár a pacsi!

#kolbászforpresident!
 

Kolbász

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Nathan Griffiths
Gyakran láttam, hogy mémelnek itt-ott (ne haragudj xd). Gyanítom, hogy fiatalabb vagy, mint az átlag.
Még nem szerepjátékoztam veled sosem, erről sajnos nem tudok semmit sem mondani, viszont Discordon elég aktív vagy.
 

Alina99

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:68
Nem ismerlek, így nem tudok véleményt mondani, viszont a hozzászólásaid alapján jóarcnak és korrektnek tűnsz, ugyanis rápillantottam.

Ui.: Véletlen rossz helyre kattintottam előszőr és asszem kaptál egy barátkérelmet :D
 

Cody

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:340
-
Hát, párszor beszélgettünk.. úgy sok mindent nem tudok rólad. Azt igen, hogy tudsz normális RPket alakítani. Volt párszor, hogy meglepett xy RPd, de az nem lényeges annyira. :)
 

Sheedxr

kisbackfire🔥
Játékos
Üzenetek:363
secret
Hello kedvenc moderátorom! Régebben sokat beszéltünk, néhanapján ritkábban, szerintem egy korrekt, segítőkész srác vagy. :cool::coffee:
 
  • Like
Reactions: pdf

pdf

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:182
zsim zsum
Egy csodálatos ember.

mongol stabilizált jurtában várom jövő májusban. 😁
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó