"Mert a Főnöknek is lehet magánélete..."

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
c-programming-language-letter-c-programming-language-operator-programmer-computer-programming-...png
Cortez Crime Family
"Mert a Főnöknek is lehet magánélete..."

((Teljesen random találkoztam Sofia-val ma délelőtt amikor éppen orvosi vizsgálatra siettem. Le a kalappal előtte, feldobta a délelőttömet, nagyon élveztem az RP-t))

Anderson először találkozik Sofia - val


20221026090859_1.jpg

A kávé mindig jó ötlet...

20221026091631_1.jpg

Az első hosszabb beszélgetés

20221026092255_1.jpg

20221026093142_1.jpg

Sofia a beszélgetést követően, meghívta Anderson - t egy közös ebédre a saját otthonában

20221026101430_1.jpg

20221026102017_1.jpg

20221026102216_1.jpg

20221026105608_1.jpg

Az ebédet követően Sofia-nak munkába kellett rohannia

20221026112041_1.jpg

20221026112556_1.jpg

Az igazi jutalom...

20221026113055_1.jpg20221026113322_1.jpg

Folytatjuk..
 
Utoljára szerkesztve:

warship

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:107
Ella Nordin
Nem szeretnék okoskodónak tünni, de ez nem éppen élménykép, hanem sokkal inkább random screenshotok, ami nem a legjobb, tekintettel a körülötte lévő hud miatt is.
Ha szeretnél segítséget kérni, hogy miként kell jól kinéző élményképeket csinálni, akkor nyugodtan keress fel dm-be, de kérlek ezt az üzit ne vedd sértegetésnek vahgy basztatásnak.
 

ic3berg

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:25
Cillian Blackwood
Nem szeretnék okoskodónak tünni, de ez nem éppen élménykép, hanem sokkal inkább random screenshotok, ami nem a legjobb, tekintettel a körülötte lévő hud miatt is.
Ha szeretnél segítséget kérni, hogy miként kell jól kinéző élményképeket csinálni, akkor nyugodtan keress fel dm-be, de kérlek ezt az üzit ne vedd sértegetésnek vahgy basztatásnak.
Engem egyáltalán nem érdekel a HUD. Olvasni tudunk, a lényeg átjön. Nekem is teher volt grafikuskodni, amikor elvárták, hogy élményképeket töltsek fel. Szerintem ez így teljesen rendben van. Részemről sok sikert és jó RP-t kívánok! :)
 

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
Nem szeretnék okoskodónak tünni, de ez nem éppen élménykép, hanem sokkal inkább random screenshotok, ami nem a legjobb, tekintettel a körülötte lévő hud miatt is.
Ha szeretnél segítséget kérni, hogy miként kell jól kinéző élményképeket csinálni, akkor nyugodtan keress fel dm-be, de kérlek ezt az üzit ne vedd sértegetésnek vahgy basztatásnak.
Semmiképp nem veszem basztatásnak inkább megköszönöm a tanácsot. Úgy gondolom a képek átadják a lényeget és a hud nem zavaró, de ha lesz rá több időm majd megszerkesztem őket.
 

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
Azért az igénytelenségnek is van egy határa. Mi értelme van egy ilyen témába belekezdeni, ha nem akarja az ember a legjobbat kihozni belőle?
Ha kifejted a kritikád még talán a tanácsod is megfogadom. Igénytelennek nem mondanám (persze ez személyes vélemény), hisz úgy gondolom olvasni tud bárki a hud - tól független.l és maguk a képek jól kivehetők. Sok esetben nem maguk a képek, sokkal inkább az RP ami fontos.
 

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
Engem egyáltalán nem érdekel a HUD. Olvasni tudunk, a lényeg átjön. Nekem is teher volt grafikuskodni, amikor elvárták, hogy élményképeket töltsek fel. Szerintem ez így teljesen rendben van. Részemről sok sikert és jó RP-t kívánok! :)
Nagyon szépen köszönjük, én is ezen a véleményen vagyok. Ha lesz rá időm megszerkesztem, de nem hinném, hogy ez a legfontosabb. Köszi szépen mégegyszer és mi is hasonlókat kívánunk neked 🙂
 

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
Engem egyáltalán nem érdekel a HUD. Olvasni tudunk, a lényeg átjön. Nekem is teher volt grafikuskodni, amikor elvárták, hogy élményképeket töltsek fel. Szerintem ez így teljesen rendben van. Részemről sok sikert és jó RP-t kívánok! :)
Ez tiszta sor. Viszont 12 darab képről beszélünk, úgy hogy vannak olyanok, amiből 2-3 sor ami "lényeges". Engem kifejezetten zavar, hogy még a szomjazás /do-t is olvasnom kell az "élményképben", mert nincs megszerkesztve rendesen. Ha gondolod RoTTeN, akkor én is nagyon szívesen segítek neked az élménykep megszerkesztésében, csak írj rám.
 

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
Ez tiszta sor. Viszont 12 darab képről beszélünk, úgy hogy vannak olyanok, amiből 2-3 sor ami "lényeges". Engem kifejezetten zavar, hogy még a szomjazás /do-t is olvasnom kell az "élményképben", mert nincs megszerkesztve rendesen. Ha gondolod RoTTeN, akkor én is nagyon szívesen segítek neked az élménykep megszerkesztésében, csak írj rám.
Természetesen megköszönöm a segítséget. Meg tudom magam is szerkeszteni, csak időt kell rá szakítanom. A kritikákat elfogadom és megértem. Igyekszem minél jobban megszerkesztett képeket feltölteni ezután.
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó