Melody M Cortez

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Loneless

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
sngine_cee745d3a66a494e0e1f16b8c8ef0794.png
Teljes név: Melody M Cortez
Neme:

Állampolgárság: Amerikai
Beszélt nyelv: Angol
Születési hely: Los Santos
Születési idő:2000.06.02








Rólam:

Melody lennék jelenleg 22 éves. Egy visszahúzódó, kedves és egyben félénk kislány. Édesanyám, és apám elhunyt autóbalesetben még középiskolás koromban. Testvérem nincs, sajnos csak egy kis egyke vagyok.


Kezdetek:


Na de kezdjük el az én gyerekkoromtól fogva. Mikor megszülettem még nem tudtam értelmezni, hogy mit is jelent az „élet” szó. Aztán ahogy csak telt és telt az idő egyszer eljött az iskolai időszak, ahol új emberek közé kellett mennem. Én egy visszahúzódó típus vagyok, nehezen tudok új barátokat szerezni, viszont elveszteni őket annál könnyebben. Az iskolában mindenki szekált folyamatosan a külalakom végett, és a szegény családi háttér miatt. Sokat szenvedtem ez miatt, otthonról mindig elmenekültem, sírtam. Ahogy telt, múlt az idő egyre jobban tűrtem a fájdalmat, és a bántó szavakat. Ahogy elértem a 8.évem végére fellélegeztem, mivel elmehettem és beiratkozhattam a kedvenc szakmámra az autószerelő szakmába. Viszont amilyen jól indult a középiskolás életem, olyan rosszul folytatódott amikor egy telefonhívásra lettem figyelmes.- A rendőrség hívott, hogy Édesanyám, és Édesapám szörnyet halt egy autósbalesetben. Attól a pillanattól fogva jöttem rá az életem értelmére méghozzá arra, hogy egyedül maradtam e nagy világban, barátok és ismerősök nélkül. Még kiskoromban édesanyám megmondta, hogy nehéz sorsom lesz, mivel nehezen tudom kontrollálni az érzéseimet más felé, és nehezen illeszkedem be, sajnos ez a mai napig megvan és ez miatt sok embert elveszítek az életemből, de mindegy is, inkább térjünk vissza az iskolához, még sok dolog történt ott. Miután szüleim meghaltak, én egy hónapig nem jártam be órákra, otthon ültem a sarokban és sírtam. Egy hónap elteltével visszatértem az iskolába, és nekiálltam tanulni, elhatároztam, hogy befejezem az iskolát és elmegyek a szakmámba dolgozni amit szüleimnek ígértem. Közben egy kóbor kutyával találkoztam, aki azóta is az én kis kedvencem, mivel befogadtam. Úgy hívják, hogy „Milla” jelenleg ő a mindenem, ő az aki megnyugtat nap mint nap, egyedül benne tudok megbízni, ő az aki még sosem hagyott cserben. Miután sikeres vizsgát tettem az utolsó évemben munkát kezdtem keresni, mint fiatal pályakezdő. Volt egy szerelőtelep a városban ahova mindig az autómat vittem, ha esetleg valami gondja volt.- Ez volt az East Customs Garage(ECG)szerettem odajárni, mivel mindenki kedves volt egymással, és ez volt nekem a nagy élmény. Egyik nap elhatároztam, hogy megkérdezem az egyik alkalmazottat, hogy van-e esetleg üres hely a listán és pont jó embert kérdeztem meg, mivel a tulajdonossal álltam szemtől szembe, aki egyből az irodába hívott beszélgetni. Végül egy hosszú beszélgetés után tagja lettem a kis csapatnak, és már aznap munkába is álltam, próbáltam ismerkedni az emberekkel. Többé kevésbé sikerrel jóban is lettem a csapatvezetővel, eléggé jól kijöttünk egymással, de sajnos egy nap szétesett a csapat, mindenki felmondott, elment másik munkahelyet keresni, köztük voltam én is. Miután felmondtam, megpróbáltam keresni másik munkahelyet méghozzá pultos irányba, találtam is egy helyet ahova pultost kerestek, felhívtam a számot, majd egy rövidebb telefonos beszélgetés után behívtak elbeszélgetni. Másnap be is mentem, majd a főnök fogadott helyet foglaltam. Órákon át beszélgettünk, hogy mivel foglalkoztam, miért pont ebbe a szakmába szeretnék dolgozni. A hosszas beszélgetés után megkaptam az állást, és munkába is álltam. Időközben rájöttem, hogy ahova jelentkeztem cég annak van egy illegális része is. Beleeggyeztem, hogy nem árulom el a csapatot, erre megesküdtem. Ez idő alatt szépen lassan lépkedtem fel a ranglétrán, egyre megbízhatóbbnak mondtak a csapatban.




Napjainkban:

Napjainkban is a Cortez’s Night Clubban vagyok, magas pozícióban, a főnökség megbízik bennem teljes mértékben, ezért a családnevet is felvehettem. Viszont sok ismerősöm és barátom azóta sincsen. Két emberrel voltam közeli baráti kapcsolatban, viszont ezt a kapcsolatot elrontottam a féltékenységem miatt és ezért két jó barátságot tettem tönkre. Ez miatt a mai napig szidom magamat, és nem hagy nyugodni a dolog. Én mindig mindent elrontok. Azóta is a kutyusommal éldegélek egyedül, megvagyok vele.
 
Utoljára szerkesztve:

Loneless

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
2023.01.29

Ezen a napon elhívott egy bizonyos Martin nevezetű úriember, elbeszélgettük az időt, végül úgy döntöttünk, hogy elvisszük a kutyáinakt sétálni ki Paleto Bay partjára.Mirrorparkforum.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Miután leértünk a partra, megfuttattuk a kutyáinkat, beszélgettünk közben. - Sajnos egyszer csak jött egy rádió, ahol a főnök hivatott magához. - Elbúcsúztam, majd elmentem és elintéztem a dolgokat, amit a főnök mondott.


Melodyforumpart.png
 

Brownie

🍪Süti, a modi🍪
Fórum moderátor
Üzenetek:262
Camilla Roberts
Fórum moderátor hozzászólás
Hali. Eltelt 2 hét, így áthelyezem a lapot az inaktív karaktertörténetekhez. Amennyiben folytatnád, keress fel egy moderátort.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó