Meglehessen nézni egy adott járműnek az akkumulátor töltöttségi szintjét!

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Esteban Velasco ~ Marc

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:625
Esteban Velasco

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Marc#5290«

Ötleted leírása
» Meglehessen nézni egy adott járműnek az akkumulátor töltöttségi szintjét a /felmer parancson kívül is. Így a civilek és egyéb más játékosok is ellenőrizni tudják. «


Csatolmányok

» --- «

Egyéb megjegyzések
» Köszönöm előre is! «



 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Triplán is upvótolnám, mert én aki kb zsigerből nyomkodom ki mindig a lámpáimat, most egy egy helyben álló kocsival vagyok meglőve, mivel szimplán kitalálta, hogy nincs elég enerdzsi.. én meg csak pislogok, h hogyan. A kocsin eddig se volt felnyomva a lámpa, 1 fél éve garázsban állt, stb és mindig ki volt nyomva a lámpája.

Jó lett volna, ha legalább azt tudom, hogy amúgy az újra használatba vett kocsit nem úgy kell az első nap után újra beindítani, hogy nem is tud beindulni, mert akku off.
 

arabmafia

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:199
Támogatom!
Egy beszélgetés alatt nálunk is felmerült ugyanez az ötlet, sokadmagammal szívesen látnánk.
Egy részről jó feature lenne, másrészről viszont nem is biztos, hogy igazán indokolt. Ha beindul a kocsi, király, ha meg nem, akkor teljesen mindegy, hogy látod-e a töltöttséget, mert úgyis akksi csere a vége, mert generátorral sem fogod újra tölteni.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,925
Silay Denzel
Egy digitmultival resitől kezdve csekkolni lehet az akksit (kocsik 99%-ban csak töltés visszajelző van alapból, így ez a reális), item nélkül pedig az olajat és a fékbetéteket. Zárok.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó