Megfázással kapcsolatos változtatások.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Munkás

A nép hangja
Fórum moderátor
Üzenetek:256
Darius Burns

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

Darius Burns MUNKAS#9847

Ötleted leírása

Jelenleg a szerveren a hó miatt rengetegen megfáznak, ez természetes hiszen hideg van, és a hó is egyfajta csapadék. A probléma az, hogy a szerver semmiféle infót nem ad arról, hogy fázik a karakterünk, csak ennyit veszünk észre, hogy köhögünk, holott IRL nyilván érzünk ilyeneket, hogy nem leszünk valami jól ha most kint maradok egy szál pólóba -5 fokba. Az ötletem az lenne, hogy ha karakterünk fázik, akkor egy infóbox-ba jelenjen meg egy figyelmeztetés, hogy *Karaktered fázik, menj melegebb helyre, különben megfázol.* A legjobb az lenne igazából, ha melegen van öltözve karakterünk akkor nem fázunk meg esetleg nagyon kevés esély százalékkal vagy ha nagyon sokáig nem megyünk be a szakadó hóból vagy esőből (például kabát, sapka, sál stb) tudom hogy ez már volt felvetve ötletként és nem tudom hogy mennyire lenne kivitelezhető, ezért irtam ilyen formában az ötletet.


Csatolmányok

-

Egyéb megjegyzések

-



 

Tohru

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:86
.
Ha jól tudom a rendszer jelenleg úgy működik mint az eső. Ha esik rád a hó és nincs nálad esernyő akkor megfázol, mindegy mennyire felvagy öltözve. De javítson ki valaki a tévedek.
 

Munkás

A nép hangja
Fórum moderátor
Üzenetek:256
Darius Burns
Ez igy van ahogy mondod, ezt Legend múltkor le is irta, ezért irtam a ruhás változatot csak egy felvetésként.
 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Volt már ez az ötlet. Fölösleges folyamatosan újranyitni.
 

Peter1994

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:54
Azért jó lenne ha jelezné a rendszer ha fázik a karakter. "Az ötletem az lenne, hogy ha karakterünk fázik, akkor egy infóbox-ba jelenjen meg egy figyelmeztetés, hogy *Karaktered fázik, menj melegebb helyre," Én Támogatom! :)
 

Paxyyy

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:34
Damien Brooks
Ezt engedjük el szerintem.
Én felvetettem már az ötletet, mint fentebb látható, azzal se lett semmi
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,577
-
Head of Staff hozzászólás
1.2-ben megváltozik az időjárás rendszer az alábbi alapján:
Megszűnnek a zónánkénti időjárások. Hőmérséklet lesz a szerveren, ami folyamatosan változik. 15 fok alatt van esély megfázni, csapadékos időjárásban. (mobilon lehet nyomonkövetni majd az időjárást az appban) A szélnek lesz széliránya, amit a szerver randomol, de a vezetőség is beállíthatja paranccsal. Továbbá az időjárásjelentésben szintén kiírja a szerver.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó