MDC-s hangeffekt újragondolása

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:491

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» TAKTIKAITEKNŐS#1104 «

Ötleted leírása
» Az MDC-s "akció" hangeffekt kicserélése/lehalkítása. «


Csatolmányok

» Akármikor ezt a kiírás látom egy miniszívrohamot kapok, mert olyan hangos hangeffekt jár mellé, hogy még a retinám is kiég tőle. Jó lenne, ha halkabb lenne és nem okozna súlyos halláskárosodást egy napnyi dutyzás.Képernyőkép 2022-10-28 194636.jpg«

Egyéb megjegyzések

» Az alvás az egy ingyenes próbaveziója a halálnak és az emberek szeretik.«



 

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:804
Sean Bennett
Igazából én meglehetősen élvezem hogy üvölt a fejembe a sípoló hang. De szerintem tegyünk neki egy hangerőszabályozót a dashboardra és akkor mindenki boldog lehet.
 

Ookami87

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:58
Hali! Én támogatom, mindenképp kellene legalább egy hangerő gomb, mert konkrétan mikor még kezdő voltam , nem egyszer dobtam el az egeret mikor meghallottam! Légyszi légyszi legyen megoldás rá. :)
 

Diló

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Mark Damon
Szerintem inkabb hangos legyen, mint halk, es tudjak reagalni erositeskeresre, en is szivrohamot kapok, de ugy erzem, hogy kell es felkesziti az embert. Ha halkitunk rajta, akkor ne sokat.
De a hangeroszabalyzot eltudom kepzelni egy effektiv megoldasnak.
 

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:804
Sean Bennett
Szerintem inkabb hangos legyen, mint halk, es tudjak reagalni erositeskeresre, en is szivrohamot kapok, de ugy erzem, hogy kell es felkesziti az embert. Ha halkitunk rajta, akkor ne sokat.
De a hangeroszabalyzot eltudom kepzelni egy effektiv megoldasnak.
Nálatok a PD-nél érthető. Ott tényleg kell is. De az FD-MD résznél elhanyagolható.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:491
Azért azt túlzásnak érzem, hogy PD-nél fontos, mert ha erősítés kell, akkor úgy is voice rádiózva van, de ettől független megértem, hogy nektek segít. Az eltörlést emiatt nem írtam, de egy fülbarátabb hang vagy akár a felvetett hangerőszabályozó jó lenne. (10%ra meg egy darab MDC hang miatt nem akarom lehúzni a webengines cuccot)
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,578
-
Head of Staff hozzászólás
1.2 érkezésével az alábbi válik elérhetővé:

- /setalarmsound parancs, amivel az "akció" mdc vészhelyzeti hangját lehet majd állítani.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó