MDC kikapcsolhatósága

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:632
Millie Evers

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Klaudia. «

Ötleted leírása
» Kikapcsolható legyen /chatfilterben akár teljesen az MDC állítgatások. «


Csatolmányok

» «

Egyéb megjegyzések
» Nagyon sok felesleges dolog a chaten. «



 

Molondor

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:156
elton winn
Még mielőtt félreértés történne az ötlet elolvasása közben. Nem feleslegesek a chaten lévő dolgok. Csak szimplán opcionális legyen a kapcsolhatósága. Pl.: egy független rp során nem kell az mdc üzenet.
(Gondoltam leírom még mielőtt kiveszik chatről az mdc üzeneteket a kapcsolhatóság helyett.)
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,553
-
Még mielőtt félreértés történne az ötlet elolvasása közben. Nem feleslegesek a chaten lévő dolgok. Csak szimplán opcionális legyen a kapcsolhatósága. Pl.: egy független rp során nem kell az mdc üzenet.
(Gondoltam leírom még mielőtt kiveszik chatről az mdc üzeneteket a kapcsolhatóság helyett.)
A chatfilter kifejezés miatt gondoltuk, hogy opcionális, de köszönjük.
 

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:632
Millie Evers
Még mielőtt félreértés történne az ötlet elolvasása közben. Nem feleslegesek a chaten lévő dolgok. Csak szimplán opcionális legyen a kapcsolhatósága. Pl.: egy független rp során nem kell az mdc üzenet.
(Gondoltam leírom még mielőtt kiveszik chatről az mdc üzeneteket a kapcsolhatóság helyett.)
Jaj, igen. Nem felesleges. Csak nekem kicsit zsufi úgy mindennel együtt, kicsit tisztítani szerettem volna magamnak. Köszönöm, ha megvalósítható.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó