MD NPC

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Attesz

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:216
Akk Alama Goh

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Attesz «

Ötleted leírása

» MD-s NPC engedélyezése akkor is ha vannak szolgálatban.

Vagy legalább ha elfoglalt orvosok vannak akkor. Miért? Mert semmi értelme nincs annak, hogy beszaladsz, halálodon vagy és annyit kapsz az arcodba hogy "Várjon türelemmel, Igyon meg egy kávét", kúl. Főleg, hogy egy boxer ütéstől is artériás vérzésem támad. És ugye nem kell elmagyaráznom, hogy ott pusztulok el a váróba.

Itt nem az MD frakció ellen akarok papolni, ügyesen rpznek szeri meg minden. De a rendszer nem jó. Bekerülök a korhiba és fél órán keresztül (vagy több) semmi mást nem csinálok csak válaszolgatok a /do-ra vagy nyomom rá a dt-ket. A végkimenetel nem lesz más, nem fog a karakterem tovább fejlődni ettől a fél-egy órától amit bent töltök. Mivel a sérülést úgy is maguk döntik el a playerek, hogy miként RP-zik utána. A mentők stabilan kellenek, igen. De ami bent történik az kriminále, váróban többet kell várnom (20 perc anim meg a 10 perc res) mint aki valamiféle szabálysértést követ el és AJba kerül. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Újra elmondom, hogy nem az MD frakcióval van bajom. Szimplán csak azt kérem, hogy legyen valami kompromisszum. Csak az orvosokat számolja a rendszer és ne az egész frakit. (Illetve nézze azt is, ha ők elfoglaltak) Mert ha már van fent szoliba egy tűzoltó, már akkor várhatok 30 percet a portán, beleimet a kezemben fogva. «



 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
No cap megkaptam,hogy igyak egy kávét. Támogatom az ötletet. Ez rpt sajnos nem ad, csak afkolunk a váróban. Megértem a mentősöket, de minket is hallani kell.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
Csak az orvosokat számolja most is. (kivéve, ha a leader beállított mindenkinek egy bizonyos jogosultságot.) Max a limit 1-2 növelésben vagyok benne, de az, hogy mindig elérhető legyen, fixen nem.
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Akkor legyen emelve a limit pls. 20 perceket afkolunk a váróban és az semmi rpt nem szül. Sokunk meghal mielőtt orvoshoz jutna. Ebben a formában ennek semmi értelme.
 

Attesz

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:216
Akk Alama Goh
Csak az orvosokat számolja most is. (kivéve, ha a leader beállított mindenkinek egy bizonyos jogosultságot.) Max a limit 1-2 növelésben vagyok benne, de az, hogy mindig elérhető legyen, fixen nem.

Kicsit olyan érzésem van, hogy "nesze semmi, fogd meg jól." Lehet jobb lenne ha elfoglaltba tudná magát rakni az adott orvos amikor RPzik, ezáltal feloldódna az NPC. Mert ettől még ugyanúgy elvérzek a portán, ha az a 3 ember foglalt.

Ettől az orvosok is ugyanúgy RPznek, és én se várok 30 percet afkban.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
Kicsit olyan érzésem van, hogy "nesze semmi, fogd meg jól." Lehet jobb lenne ha elfoglaltba tudná magát rakni az adott orvos amikor RPzik, ezáltal feloldódna az NPC. Mert ettől még ugyanúgy elvérzek a portán, ha az a 3 ember foglalt.

Ettől az orvosok is ugyanúgy RPznek, és én se várok 30 percet afkban.
Egy RP szerveren nem akarom meglátni, hogy NPCkhez járkálunk healezgetni. Az GTA Online, nem RP. Ezzel az ötlettel az lenne, hogy ha még van is fent MD-s, akkor se menne oda senki, mert hát jaj, velük RPzni kell, NPCnél meg 1-2 perc és végeztünk is.
 

Attesz

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:216
Akk Alama Goh
Egy RP szerveren nem akarom meglátni, hogy NPCkhez járkálunk healezgetni. Az GTA Online, nem RP. Ezzel az ötlettel az lenne, hogy ha még van is fent MD-s, akkor se menne oda senki, mert hát jaj, velük RPzni kell, NPCnél meg 1-2 perc és végeztünk is.

Nagyon nem ment át a lényeg. A mostani rendszert is ki lehet játszani, és fogadok rá hogy ki is játszák páran. Ha valaki nem akar RP-zni az MD-vel az most is kikerüli mert levárja a halálát.
Nem azt mondom még mindig, hogy rosszul vagyok az MD rpjétől, mert jól nyomják, ügyesek. De amikor elfoglalt mindkét orvos, akkor miért szenvedjek ott 30 percet afkban? Ennek van értelme?

Egy RP szerveren nem akarom meglátni, hogy NPCkhez járkálunk healezgetni. Az GTA Online, nem RP.

Ezen az alapon felhozhatnék több dolgot is.

UI: Innentől nem kívánok az ötlethez hozzászólni, ha nem hát nem. Megyünk tovább.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
Mint a leadertől megtudtuk, az FD-seknek is engedélyezve van az adott jogosultság jelenleg, ami alapján így beleszámolja őket is a rendszer. Ezt 1.2.1-el kibővítettem még egy feltétellel, és 3 fent lévő emberig engedni fogja az NPC-t. Zárok.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó