McGill farm - ismeretlen játékos(ok)

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

gyula8

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:210
Ashley Anderson
panaszkonyvj.png

Neved: Ashley McGill , Violet McGill
Játékos(ok) neve: Ismeretlen
Panasz oka: Józan ész elve
Panasz kifejtése: Vasárnap reggel mint általába voltam a farmon megetettem az állatokat, akkor még jó volt minden. Utánna délután 2-3 felé jelezte nekem hogy a Monstrocitink ami a farmon volt kilyukadt a kerekei ezért megcsináltatja, akkor még nem is gondoltuk hogy minden farmon lévő jármü kereke ki volt lőve. Aznap nem nagyon voltunk gépelőtt csak este voltunk még kint etetni meg itatni. Másnap este amikor már fogyóba volt a szalma akkor vettük észre hogy itt minden kocsinak ki van lőve a kereke, Violet megkérdezte egy admintól hogy ez IC ügy vagy OOC , megkaptuk hogy IC ügy ezért hivtunk ki rendőrséget, meg én is szerelőként kimentem hogy megnézzem van e golyó a jármüvekbe meg megszereljem azokat, kb 18 golyót szedtem ki 7 jármüből, amiket az officernek át is adtam. Napokba volt kivesézve a téma köztünk dcn hogy ha vasárnap délután ki voltak lyukasztva a kerekei a Monstrocitinek szóval az nap történhetet.
Bizonyíték (kép, log, videó): van log estéről hogy szedem ki a golyókat és adom át az officernek, ha szükséges továbbitom majd
Megjegyzés: Szeretnénk tudni ki volt és mi volt az indoka hogy egy farmon lövöldözzön
 

Morningstar

Fékezhetetlen
Mentor
Üzenetek:512
.
Sziasztok, a panaszt én fogom bírálni.
Rosa Lloyd-ot tegnap felkerestem Discordon az ügy miatt, de választ még nem kaptam tőle.
Mostantól számítva 24 órát adok, hogy felkeress engem @Patrik_93, különben az Ashley és Violet által ma biztosított bizonyítékok alapján fogom elbírálni az ügyet.
 

Morningstar

Fékezhetetlen
Mentor
Üzenetek:512
.
[a]A válaszadásra adott idő lejárt.
Az eddigi információk szerint Ashley McGill és Rosa Lloyd közt OOC alakult ki egy összetűzés 3 hónapja, ami ehhez az esethez vezetett. Ashley és Rosa közösen vittek egy céget még akkor, de Ashley azóta új cégbe került, amiről Rosa nem tudhatott. A kerekek kilövésének IC előzménye nem volt.
A panasz jogos. Rosa Lloyd szankcióban részesül MG miatt. [/a]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó