Matthew Burns - Charles Norelli

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Antonio67

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:25
panaszkonyvj.png

Neved: Matthew Burns
Játékos(ok) neve: Charles Norelli
Panasz oka: OOC szidalmazás, adminnak való hazudás
Panasz kifejtése: Kaptam egy PK-t, amiben bizonyítékként ezt a videót csatolták. A zene szövege "You are a Cunt" Majd utána Sweet(nem te vagy véletlenül az a híres fortnite player?) magyarázata, hogy azt nem a videó alá vágta be, számomra nem helytálló. várom erre a magyarázatot, bizonyítást 
Bizonyíték (kép, log, videó): https://www.youtube.com/watch?v=eiibB90AWRQ&feature=youtu.be
Megjegyzés: köszönöm a bírálatot
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
Nem tudom, hogy ez ilyen bosszú PK vagy mi?
Az OOC szidalmazás azért túlzás, egy eléggé túltolt poénnak nevezném, ezért majd elbeszélgetek Sweet-el.
Az adminnak való hazudás részt kifejthetnéd.
 

Antonio67

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:25
Csá Lázi ez nem bosszúpk, szimplán azért nyitom, mert az előző pk-t bíráló admin nem vette ezt figyelembe.
Szóval a videó alatt megy a zene, és sweet állítása szerint nem bevágta alá a musicot, hanem hallgatta közbe. Ezt hazugságnak, félrevezetésnek gondolom, de amennyiben ezt tudod bizonyítani, szívesen megnézem és várom
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
SGAA1yk.png

Bocsánat ezen átment a szemem, ahogy írta a srác is játék közben hallgatta. Ezt nem tisztem se neked se nekem megcáfolni. Ezen része jogtalan a panasznak.
Az adminnak való hazudás részt továbbra is várom.
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
[foadmin]Közben látom megválaszoltad a kérdésem. Bizonyiték hiányában nem fogom azt mondani senkinek hogy hazudik, mindenkinek jár az ártatlanság amig be nem bizonyitják az ellenkezőjét.
A panasz jogtalan.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó