Mateo Bento - Claudio Quinones/Javier Jorge Quinones/Dr. Mumtaz Naseem

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Philips John

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:198
panaszkonyvj.png

Neved: Mateo Bento

Játékos(ok) neve: Claudio Quinones/Javier Jorge Quinones/Dr. Mumtaz Naseem

Panasz oka: Force rp

Panasz kifejtése: Történt egyszer, hogy Facenetworkon felkeresett Javier Jorge Quinones és egy ismeretlen emberrel akart találkozni azaz velem én ebbe belementem és a házamhoz hivtam Mirror Parkba mivel gyanús volt, hogy egy ismeretlen mit akar egy másik ismeretlentől főleg olyan dumákkal, hogy "Dumáljunk látom forma vagy, meg minden." Megérkeztek kendőben és bukósisakban a találka helyre majd beültettek az autóba és a La Mesai Los Santos Customs mellé mentünk ahol eldobatták velem a telefont és a rádiót, nem mondták mit akarnak csak rp-zték azt, hogy vernek úgy, hogy nekem véletlenül se legyen esélyem kitérni az ütések elől. Aztán megjött egy harmadik tag még egy párszor megütöttek felvették a telefont a födről amit eldobtam és elindultunk kifelé vidékre az autóval az út közben a telefonomat feloldották és kitörölték a beszélgetést a facenetworkről úgy hogy olyan telefont dobtam el amit nem is használok vagy csak üzletelésre a másik telefon amit használok az nálam maradt mert nem néztek át úgymond át lettek verve viszont nem lett megkérdezve /do ba, hogy be vagyok e jelentkezve a face networkbe vagy egyáltalán mi van a telefonon. Megérkeztünk egy mólóra ahol elvertek megint csak párszor és bedobták a telefonom a vizbe majd megint arrébb mentünk immár gyalog ott is kaptam pár pofont majd ott hagytak, mert már azt rp-ztem hogy a földön fetreng a karakterem. Összességében szerintem szabájtalanul törölték ki a beszélgetést és verték szét a karakterem.

Bizonyíték (kép, log, videó):

[00:38:49] *** Claudio Quinones előveszi Mateo telóját és feloldja azt.
[00:38:59] *** a telón nincs jelszó. [Claudio Quinones]
[00:40:25] *** Claudio Quinones belép egyből Mateo FN-jébe. Megkeresi Javier üzenetét és kitörli azt teljesen.
[00:40:57] *** Javier és Mateo közötti beszélgetés törölve. [Claudio Quinones]
[00:41:31] *** Claudio Quinones lezárja a telefont.


[00:01:06] Mateo Bento mondja: Mi a faszom az a gringo?
[00:01:06] *** Claudio Quinones jobb lábát inditja meg Mateo felé, előszpr csak gyengén rúg neki oda.
[00:01:37] [DT] *** Mateo fejét találja el / Mellkasát rúgja meg. [Claudio Quinones]
[00:02:00] *** Mit reagál Mateo? [Claudio Quinones]


[01:14:16] *** Claudio Quinones jobb lábát inditja meg egyszer Mateo feje felé, majd utána párat még rá rúg a bordájára is.
[01:15:17] *** Mateo fejére fél erősen rúgja meg, de a bordáját teljes erejéből rúja meg kétszer. [Claudio Quinones]


Megjegyzés: -
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
Szia Zolcsi.
nálam maradt mert nem néztek át úgymond át lettek verve
Tehát akkor, ha jól értem...
[00:05:14] *** 1 telefont és 1 rádiót eldobott. [Mateo Bento] - Akkor ez itt egy /do-ban való félrevezetés lenne?
A karaktered "el lett verve" kicsit erősnek érzem. Nézzük, hogy is alakul a teljes log.
[23:53:55] Javier Jorge Quinones mondja: Vedd. [23:54:01] *** Pjotr Gauss felvesz egy maszkot. [23:54:01] [INFO-success] Felvettél egy maszkot. A látható neved mostantól a következő: Pjotr Gauss [23:54:01] [oneInventory] Az álnevet /togmaskname paranccsal tudod ki és be kapcsolni! [23:54:03] *** Pjotr Gauss behúzza a jármű kézifékét. [23:54:04] *** Pjotr Gauss kicsatolja a biztonsági övet.
Az eleje.
[23:54:14] Pjotr Gauss mondja: Leszel szíves feltenni a kezed. -> [B]Két ember fogott rád fegyvert ebben a pillanatban.[/B] [23:54:31] *** Pjotr Gauss közben zsebrevágja a telóját bal kezével, fegyverelővétel előtt. [23:54:31] *** Mateo Bento eldobja a csikket majd feldobja a mancsot. [23:54:48] Pjotr Gauss mondja: Kocsiba szálljunk be, jó? -> [I]Itt még ugye bentvolt a togmaskname.. Ez én voltam. [/I] [23:54:49] Mateo Bento mondja: Te vagy az kopasz? [23:54:53] [INFO-success] Kikapcsoltad az álnevedet! -> [I]Itt ment ki az álnév.[/I] [23:55:03] Javier Jorge Quinones mondja: Enyémbe, főleg. [23:55:13] Claudio Quinones [Boxos] mondja: Kussolsz vagy szét durantom a fejed gringo. [23:55:17] Mateo Bento mondja: Jól van.
Ahogy kerestem a megfelelő helyet , haladtunk tovább.
[23:55:54] *** Claudio Quinones Mateo fejéz nyomja a fegyvert csővét. [23:56:14] Claudio Quinones [Boxos] mondja: Megmozdulsz meghalsz, érthető? [23:56:16] Mateo Bento mondja: Mit akartok ezzel az átlátszó trükkel? [23:56:41] *** Claudio Quinones a pisztoly markolatal oda csap egyet Mateo fejére. [23:56:52] Claudio Quinones [Boxos] mondja: Azt mondtam kussolsz. [23:57:20] *** milyen erősségű volt az ütés? [Mateo Bento] [23:57:57] *** közepes erős volt. [Claudio Quinones] [23:58:30] *** az ütés hatására kicsit előre dől majd a fejéhez kap. [Mateo Bento] [23:58:38] Claudio Quinones [Boxos] mondja: Vamos, ki a kocsiból gringo. [23:58:40] Mateo Bento mondja: Szebben... gondolom valamit akarnak még tőlem. -> [I]Két fegyveressel állsz szemben, és még te akarsz nekik utasítást adni.[/I]
Érdekesség érkezésünk után.
[23:58:48] Claudio Quinones [Boxos] mondja: Mozgás! [23:59:02] *** Mateo Bento benyúl a zsebébe. [23:59:04] Javier Jorge Quinones mondja: Kuka mellé csüccsenjünk le. [23:59:28] Claudio Quinones [Boxos] mondja: Vedd ki a kezed a zsebedből faszfej. [23:59:50] *** Mateo Bento kiveszi a kezét majd felemeli és leül a kuka elé. [00:00:06] Mateo Bento mondja: Megfelel? [00:00:12] Javier Jorge Quinones mondja: MEg és maradsz is ott. [00:00:18] Claudio Quinones [Boxos] mondja: Mocskos gringo. [00:01:05] Mateo Bento mondja: Mi a faszomn az a gringo? [00:01:05] *** Claudio Quinones jobb lábát inditja meg Mateo felé, előszpr csak gyengén rúg neki oda. [00:01:36] [DT] *** Mateo fejét találja el / Mellkasát rúgja meg. [Claudio Quinones] -> [I]a DT mellkast jelenített meg[/I]
[00:01:59] *** Mit reagál Mateo? [Claudio Quinones] [00:02:50] *** nekibaszódik a kukának és a mellkasához kap. [Mateo Bento] [00:03:06] Mateo Bento ordítja: ez mire jó? . [00:03:16] Javier Jorge Quinones mondja: CSöndesen, amigo, vagy betömöm a szád. [00:03:18] Mateo Bento mondja: Monjad mit akarsz. [00:03:19] Claudio Quinones [Boxos] mondja: Fojgad be a pofádat. [00:03:44] >> Javier Jorge Quinones Mateo fejéhez egy éles lőfegyver van tartva, csőretöltve és kibiztosítva. -> /[I]Ame.[/I]
[00:04:04] Javier Jorge Quinones mondja: Van nálad bármi érték? telefon? [00:04:14] Claudio Quinones [Boxos] mondja: Telefon, rádió más egyébb? [00:04:21] Mateo Bento mondja: Van telefonom meg rádió is. [00:04:25] Mateo Bento mondja: Asszem. [00:04:27] Claudio Quinones [Boxos] mondja: Jó, dobd el őket. [00:04:37] Javier Jorge Quinones mondja: Semmi hirtelen mozdulattal. [00:04:48] *** Claudio Quinones tartja a jobb kezét a a tárgyakért. [00:04:51] *** Mateo Bento benyúl a zsebébe majd kidobja a bal oldalára. [00:05:08] Claudio Quinones [Boxos] mondja: Szájba baszodjalak megint? [00:05:14] *** 1 telefont és 1 rádiót eldobott. [Mateo Bento] -> Itt a /do.
[00:05:27] Mateo Bento mondja: Ne aggresszivoskodjál mr. [00:05:31] Mateo Bento mondja: Mondjad mit akarsz. [00:05:37] Claudio Quinones [Boxos] mondja: Hamarosan megtudod. [00:06:05] Claudio Quinones [Boxos] mondja: Te csak kussolj, akkor beszélsz, ha kérdezünk, világos? [00:06:15] *** a fegyver folyamatosan Mateo fejére tartva, célozva. [Javier Jorge Quinones] [00:06:54] Claudio Quinones [Boxos] mondja: Itt is van a faszfej. [00:06:57] Mateo Bento mondja: Tiszteletem *int* [00:07:03] *** Javier Jorge Quinones leengedi a fegyvert, a teste mellett tartja. [00:07:11] *** az továbbra is csőretöltve és kibiztosítva. [Javier Jorge Quinones] [00:07:11] *** Dr. Mumtaz Naseem elvigyorodik a maszk alatt, tapsol párat kezeivel. [00:07:18] Claudio Quinones [Boxos] mondja: Igen nagy a szája, muszáj voltam kicsit rendbe tenni a gringot. [00:07:45] Dr. Mumtaz Naseem mondja: Remek, valóban akkor igazak voltak a hírek! [00:07:52] Claudio Quinones [Boxos] mondja: Sí.. [00:08:00] Javier Jorge Quinones mondja: Annyi. [00:08:12] Claudio Quinones [Boxos] mondja: De már lassan a múlté lesz, ahogy ez a gringo is. [00:08:13] Mateo Bento mondja: Rágyújthatok? -> Két fegyveres és egy harmadik maszkos személy jelenlétében te még rá szeretnél gyújtani?
Pár kérdés még,

nem lett megkérdezve /do ba, hogy be vagyok e jelentkezve a face networkbe
Itt lehetségesen hibáztunk, egy kérdés. Te minden alkalommal kijelentkezel a messengeredből ? Ugyanitt, én még mindig tudom törölni az üzeneteket, ezzel bizonyítékot eltüntetve, hogy igenis Javier csalt tőrbe és rabolt el.

Az egész RP alatt szinte 0 fear RP-t mutattál felénk Zolcsi, amely miatt már én is untam, pedig szeretek ilyen dolgokat csinálni. Ezzel kapcsolatban Te hogyan látod az RP-t?
 

Boxos

Veterán
Játékos
Üzenetek:250
Amunet Khalifa
Szia. A történet eleje teljesen igaz is, ahogyan leírtad. Dr. Mumtaz Naseem-el jó kapcsolatban vagyunk és felkeresett minket, hogy gondja van egy személlyel, az az Mateo Bento-val, el mesélte, ami történt és mért akar téged elkapatni velünk. Javier fel is vette veled a kapcsolatót. Ami sikerült is, és bele estél a csapdába.
mind a kettőnknél fegyver volt, mikor elkaptunk, ami rád is volt tartva.
La Mesa-ba érkezve, te nem féltve a karaktered életét, vagy is FearRP hiányában vissza szólogattál, sőt szinte majd nem úgy beszéltél velünk mint ha régóta ismernél minket.
A verést én is erősnek érzem, pár úgy mond pofont kaptál, illetve párszőr lettél megrúgva, amire az RP-ed, hogy halálra lettél verve.
Ahogy fentebb is látható a logban, mindig megvolt adva a lehetőség, hogy tudj reagálni és az idő is. Mindenki szépen megvárta, a másik RP-jét.
Abban az egyben lehetséges hogy hibáztam, hogy nem kérdeztem rá, hogy be vagy-e jelentkeze az FN-be. Nem adtál semmilyen infót arról, hogy ez egy másik telefon, illetve hogy nem vagy rajta bejelentkezve.
Viszont erre is tudtál volna reagálni, /do-ban hogy nem vagy bejelentkezve, a szemed láttán volt az RP-ve. Felőled ez ügyben semmi féle RP-t nem láttam.
De ha még sem sikert volna kitörli a te telefonodból, abba az esetben ezt Javier tette volna meg a saját FN-én.
Az el hagyatott mólónál, ott nem voltál megverve és nem is ért hozzád senki. Itt ismét ki kell térjek arra, hogy itt végig szintén semmi vagy is nulla FearRP-d volt.
Mi után már nem akartunk veled tovább foglalkozni, Javier be akart küldeni a vízbe. Ez után történt még egy ütés.

Javier Jorge Quinones mondja: Pattanj ki, amigo. Javier Jorge Quinones mondja: Moló felé meg is indulhatsz. *** Javier Jorge Quinones finoman megrúgja Mateo térdhajlatát. *** Mateo Bento térdre rogyik. *** mindkettőt egyszere. [Javier Jorge Quinones] Javier Jorge Quinones mondja: Nos, akkor jön a boss és mondja, hogy mizu van. Dr. Mumtaz Naseem mondja: Hé Mateo! Dr. Mumtaz Naseem mondja: Szeretném ha, elnézést kérnél mindenkitől nyílvánosan a netwörködön.. Dr. Mumtaz Naseem mondja: Mit szólsz hozzá? Mateo Bento mondja: Persze ha úgy tartja az időm mert most pont nem érek rá. Claudio Quinones mondja: Ne mond. Javier Jorge Quinones mondja: Kis humorherold. Dr. Mumtaz Naseem mondja: Rendben, kopasz.. Dr. Mumtaz Naseem mondja: Le van zárva a telefonja? Claudio Quinones mondja: Nincs. Dr. Mumtaz Naseem mondja: Töröltétek már a beszélgetést? Claudio Quinones mondja: Sí. Mateo Bento mondja: Abbanem találszsemmilyen beszélgetést. *** Mateo Bento nevet. Dr. Mumtaz Naseem mondja: Aztán! Claudio Quinones mondja: Van náld még egy telefon? Mateo Bento mondja: Ott van nálatok. Dr. Mumtaz Naseem mondja: Írd ki, hogy mennyire bánja ami történt.. És bocsánatot kér mindenkitől, mert egész élete során nagyképű és öntelt volt.. Mateo Bento mondja: Megbeszéltük. Mateo Bento mondja: Kiirom. Dr. Mumtaz Naseem mondja: Aztán, sétál egy nagyot.. Elsűlyesztitek a telefont Dr. Mumtaz Naseem mondja: Mindenki boldog, esetleg megverhetitek.... Bár lesz haza úton elég baja! Javier Jorge Quinones mondja: Megoldjuk, azt neked már nem kell látni. *** Claudio Quinones kiveszi a zsebéből Mateo teloját és el hajitja a meszire a vízbe, Dr. Mumtaz Naseem mondja: Később még tárgyalunk Kopasz!*Hátat fordít és megpaskolja Javier vállát.* Mateo Bento mondja: És? most? Claudio Quinones mondja: Én úgy tudod vannak erre felé aranyos kis macskák, nem akarsz meg simogatni egyet? *** Javier Jorge Quinones jobb kezével, amiben a fegyver van, megtaszajtja Mateot-t. Mateo Bento mondja: Megvárom amig kiszárad ez a terület. Javier Jorge Quinones mondja: Gyerünk, vamos. Mateo Bento mondja: Hát de nem tudok úszni. Claudio Quinones mondja: Tudok jobbat. Mateo Bento mondja: Akkor inkább az. Javier Jorge Quinones mondja: Mondjad. Mateo Bento mondja: Bármi is legyen. Claudio Quinones mondja: Te nem pofázol.. nem a haverjaid vagyunk te faszfej. *lenditi meg Mateo feje felé a fegyver markolatát* Mateo Bento megpróbál(ja) kihajolni az ütés elől és nem sikerül neki. *** telibe kapja az ütést majd a fejéhez kap és összeesik. [Mateo Bento]


(( Ahogy itt is látható, szintén volt esélyed és kaptál is rá lehetőséget a válasz RP-re, ahogy végig az egész RP-ben,))
Javier Jorge Quinones mondja: Hallod, hagyjuk itt a faszomba. Javier Jorge Quinones mondja: Rúgj bele még kettőt azt csá. Javier Jorge Quinones mondja: Nyomorék kis buzigyerek az ilyen. *** Claudio Quinones egyből le is térdel Mateo-hoz és a fejéhoz nyomja a fegyver csővét. Claudio Quinones mondja: Ide feigyelj te gringo. Claudio Quinones mondja: Amiért ilyen kibaszot nagy a pofád, ezért most teszek róla, hogy többet ne legyen az. Javier Jorge Quinones mondja: Kell kés? Javier Jorge Quinones mondja: Hoztam. *** Claudio Quinones felnyomja magát a földről, fegyvert tarja Mateo feje felé. Javier Jorge Quinones mondja: Asszem. *** Javier Jorge Quinones nevet. Claudio Quinones mondja: Útolsó szó faszfej? Claudio Quinones ordítja: Most ugass gringooo. *** Javier Jorge Quinones körbepillant a placcon. Mateo Bento mondja: Bocsájtsatok meg mert isten is megbocsájt *halkan mormogja* Javier Jorge Quinones mondja: Efferzusiakhoz 4/12? Claudio Quinones ordítja: mi van, mit pofázol? . *** nem válaszol. [Mateo Bento] Javier Jorge Quinones mondja: A 10parancoslat itt szart sem ér. *** Claudio Quinones Mateo feje felé tartja még mindig, !{} - Neked annyi, itt a vége, pá pá picim... *** mit reagál Mateo? [Claudio Quinones] *** nem válaszol. [Mateo Bento] *** Claudio Quinones nagyon lassan húzza a ravaszt, majd hirtelen rántja el a levegőbe a fegyvert és duran el a fegyver. *** megrázkódik majd egy nagy levegőt vesz. [Mateo Bento]
 

Philips John

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:198
Itt lehetségesen hibáztunk, egy kérdés. Te minden alkalommal kijelentkezel a messengeredből ? Ugyanitt, én még mindig tudom törölni az üzeneteket, ezzel bizonyítékot eltüntetve, hogy igenis Javier csalt tőrbe és rabolt el.
akkor miért nem azt az utat választottátok, hogy tetörlöd az üzeneteket a saját fiókodból?
Azt a telefont nem használom semmire szóval be se jelentkezett az FN be róla.

Akkor ez itt egy /do-ban való félrevezetés lenne?
itt csak szimplán kiemeltem, hogy 1 telefont és 1 rádiót dobtam el mikörzben 2 telefon volt nálam csak nem voltam átkutatva szóval ti arról nem is tudtatok nem félrevezetés csak pont itt a félreértés elkerülése miatt irtam úgy, de ezekszerint félre lett értve.
Az egész RP alatt szinte 0 fear RP-t mutattál felénk Zolcsi, amely miatt már én is untam, pedig szeretek ilyen dolgokat csinálni. Ezzel kapcsolatban Te hogyan látod az RP-t?
2022-12-04 12:03:30 Ez az az időpont mikor megszületett úgymond a karakterem az eltelt idő során nem egy illegális frakciót járt meg és börtönt nem egyszer fogtak a fejéhez fegyvert nem egyszer lőttek rá nem egy embert lőtt le igy természetes, hogy az elején nem ilyedt meg viszont már a mólónál kicsit megtört és a végén még "hivő" is lett mint ahogy álltalában az akit hamarosan eltemetnek "Mateo Bento mondja: Bocsájtsatok meg mert isten is megbocsájt *halkan mormogja*"
 
Utoljára szerkesztve:

TheWildCard

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:207
Shayla Norman
[a] Sziasztok, a panaszt én fogom bírálni. Megkérek mindenkit, hogy legkésőbb estig fejtse ki a további hozzászólásait. [/a]
 

Philips John

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:198
Az el hagyatott mólónál, ott nem voltál megverve és nem is ért hozzád senki.

[00:44:37] *** mindkettőt egyszere. [Javier Jorge Quinones]
[00:44:35] *** Mateo Bento térdre rogyik.
[00:44:37] *** mindkettőt egyszere. [Javier Jorge Quinones]

tényleg nem nyúltatok hozzám

A verést én is erősnek érzem, pár úgy mond pofont kaptál, illetve párszőr lettél megrúgva, amire az RP-ed, hogy halálra lettél verve.

Nem tudom volt e már közöd fegyverekkel, de ha egy markolattal egy kicsit is megkoppintod az ember fejét már az fáj te meg ütést rp-tél mivel én már fogtam a kezembe fegyvert pontosan tudom milyen lehet ha azzal fejen ütnek többször is aztán rugdosnak igen igen megszédülnél.

Abban az egyben lehetséges hogy hibáztam, hogy nem kérdeztem rá, hogy be vagy-e jelentkeze az FN-be. Nem adtál semmilyen infót arról, hogy ez egy másik telefon, illetve hogy nem vagy rajta bejelentkezve.

Mivel már le rp-ted és ooc chatet nem igazán lehet használni és adminnak se szóltam had menjen végig az rp mivel hajnal 1 körül jártunk és inkább PK formájában akartam választ kapni a kérdéseimre!

Mi után már nem akartunk veled tovább foglalkozni, Javier be akart küldeni a vízbe. Ez után történt még egy ütés.
Igen egy ütés meg rugdosás a földön aztán ilyesztegetés a fegyverrel amivel nincs is baj csak akkor ne mondjátok hogy nem történt meg

Mindenki szépen megvárta, a másik RP-jét.

[00:01:05] *** Claudio Quinones jobb lábát inditja meg Mateo felé, előszpr csak gyengén rúg neki oda.
[00:01:36] [DT] *** Mateo fejét találja el / Mellkasát rúgja meg. [Claudio Quinones] -> a DT mellkast jelenített meg


[00:01:59] *** Mit reagál Mateo? [Claudio Quinones]
[00:02:50] *** nekibaszódik a kukának és a mellkasához kap. [Mateo Bento]

itt is megvolt várva az alatt a 31 másodperc alatt
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
Jóreggelt Zolcsi. Sikerült aludjak, ez a legjobb hír mára.
Az kevésbé, hogy mindvégig passzívan Rpztél velünk, semmi fearRP-t nem mutattál felénk, még a vége felé is inkább a felfelényíl-enter /do-t választottad, ahelyett, hogy kivetted volna a részed, próbálsz védekezni, vagy bármi. Ez miért nem történt meg?

itt is megvolt várva az alatt a 31 másodperc alatt
31 sec alatt pedig bőven lett volna időd leírni neked is egy DT-t. egy /dt sikerül kitérnie előle / nem sikerül -> ez kb 10 sec. De nem is figyelted az RP-t, már az első perctől kezdve vártad, hogy vége legyen.
Ismerlek. Ha akartál volna, simán megoldod.
 

Philips John

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:198
31 sec alatt pedig bőven lett volna időd leírni neked is egy DT-t, ismerlek. Ha akartál volna, simán megoldod.
leirom viszont előtte át is kell gondoljam 2 együtt fél perc alatt az necces tehát nem volt elég az idő és állitásotok szerintem "Mindenki szépen megvárta, a másik RP-jét." az a 31 sec nem várás az idő alatt ő irta le amit akart

próbálsz védekezni, vagy bármi. Ez miért nem történt meg?

amikor egyszer volt lehetőségem ki is használtam viszont a try nem jött be

Claudio Quinones mondja: Te nem pofázol.. nem a haverjaid vagyunk te faszfej. *lenditi meg Mateo feje felé a fegyver markolatát*
Mateo Bento megpróbál(ja) kihajolni az ütés elől és nem sikerül neki.
*** telibe kapja az ütést majd a fejéhez kap és összeesik. [Mateo Bento]

Az kevésbé, hogy mindvégig passzívan Rpztél velünk, semmi fearRP-t nem mutattál felénk, még a vége felé is inkább a felfelényíl-enter /do-t választottad, ahelyett, hogy kivetted volna a részed

*** Claudio Quinones nagyon lassan húzza a ravaszt, majd hirtelen rántja el a levegőbe a fegyvert és duran el a fegyver.
*** megrázkódik majd egy nagy levegőt vesz. [Mateo Bento]

ez mitől volt ha nem a félelemtől?
 
Utoljára szerkesztve:

Boxos

Veterán
Játékos
Üzenetek:250
Amunet Khalifa
2022-12-04 12:03:30 Ez az az időpont mikor megszületett úgymond a karakterem az eltelt idő során nem egy illegális frakciót járt meg és börtönt nem egyszer fogtak a fejéhez fegyvert nem egyszer lőttek rá nem egy embert lőtt le igy természetes, hogy az elején nem ilyedt meg viszont már a mólónál kicsit megtört és a végén még "hivő" is lett mint ahogy álltalában az akit hamarosan eltemetnek "Mateo Bento mondja: Bocsájtsatok meg mert isten is megbocsájt *halkan mormogja*"
Csak egy észrevétel, hogy voltál ezzel a karival több illegál FK-ban, ahogy leírtad, szerintem az nem indokolja meg, hogy ne féljen a karaktered. Még is csak kettő fegyver is a fejedhez volt tartva.

De egyébként szívesen válaszolók a kérdéseidre.
 

Philips John

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:198
Csak egy észrevétel, hogy voltál ezzel a karival több illegál FK-ban, ahogy leírtad, szerintem az nem indokolja meg, hogy ne féljen a karaktered. Még is csak kettő fegyver is a fejedhez volt tartva.


Az idő az ami ki edzi az embert ha valami megtudja erősiteni az embert akkor az az idő amit egy bizonyos helyen vagy környezetben töltött el. Illetve nem ez volt az első ilyen szituáció amit túl élt az elején nem vette komolyan mint leirtam aztán miútán látta hogy komolyodik (móló után) váltott és nem szólt vissza

De egyébként szívesen válaszolók a kérdéseidre.
részemről nincs kérdés én leirtam amit akartam csak válaszolgatok
 
Utoljára szerkesztve:

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
Ha nem akarom bele se megyek azért hülye én se vagyok tudtam mi lesz a vége nem hiába inditottam videót pedig soha nem veszem fel ahogy játszok
Értelek, tehát akkor ezt te ide most "revenge"-be nyitottad? Mert Te tudtad, hogy Boxi és én is ForceRP-sek vagyunk, akik mindenáron rád fogjuk eröltetni az akaratunkat?
Láttam, amikor kifagytál és küldted a képet, hogy fut az OBS. Már akkor tudtam, hogy ebből PK lesz.

Így már akkor mindent értek.
 

Philips John

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:198
Értelek, tehát akkor ezt te ide most "revenge"-be nyitottad? Mert Te tudtad, hogy Boxi és én is ForceRP-sek vagyunk, akik mindenáron rád fogjuk eröltetni az akaratunkat?
Láttam, amikor kifagytál és küldted a képet, hogy fut az OBS. Már akkor tudtam, hogy ebből PK lesz.

Így már akkor mindent értek.
Ez nem bosszú miért lenne az? Ismerlek téged miért akarnék bármi rosszat is neked ok nélkül? Viszont az hogy esélyt nem adva van elverve Mateo és kitörölve az üzenet nem fer szerintem
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
Ez nem bosszú miért lenne az? Ismerlek téged miért akarnék bármi rosszat is neked ok nélkül? Viszont az hogy esélyt nem adva van elverve Mateo és kitörölve az üzenet nem fer szerintem
Az üzenetet RPvel kitörölte Boxi. Lehetséges, hogy valóban ott hibáztunk, ezt bőségesen elismerem. Ellenben, ha ezt így nem is tettük volna meg, akkor én simán, magamtól törlöm ki, ami max a "fésznetwörk adatbáziásban" marad meg #adathalászat :D
Én is ismerlek Zolcsi, tudom, hogy mire vagy képes. Az RP passzív volt és fearRP szegény. Szeretek veled RPzni, de ez ott és akkor nem olyan volt, amit megszoktam tőled.
Én kiszállok, várom a bíráló adminisztrátor döntését.
 

TheWildCard

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:207
Shayla Norman
[a] Sziasztok. Többször is átolvasva a panaszt meghoztam a bírálatot.

-Matteonál a fear rp hiányát, már az elején fel lehet vélni, de a továbbiakban is jelen volt..
"Az eleje.":
[23:54:14] Pjotr Gauss mondja: Leszel szíves feltenni a kezed. -> Két ember fogott rád fegyvert ebben a pillanatban.
[23:54:31] *** Mateo Bento eldobja a csikket majd feldobja a mancsot.
[23:54:49] Mateo Bento mondja: Te vagy az kopasz? [23:54:53]
[23:55:13] Claudio Quinones [Boxos] mondja: Kussolsz vagy szét durantom a fejed gringo.
[23:55:17] Mateo Bento mondja: Jól van.

"Ahogy kerestem a megfelelő helyet , haladtunk tovább.":
[23:56:16] Mateo Bento mondja: Mit akartok ezzel az átlátszó trükkel?
[23:58:40] Mateo Bento mondja: Szebben... gondolom valamit akarnak még tőlem.
Vége felé is idézve:
Mateo Bento mondja: Persze ha úgy tartja az időm mert most pont nem érek rá.

-Claudio részéről az FN storyból adódóan enyhe force rp jelen volt a DO kérdés hiánya miatt.
-Jorgenál, Mumtaznál force rp-t nem vélek felfedezni.

-Végszóként Súlyos előélet miatt "Fear RP hiánya" végett örökös kitiltásban részesül Mateo Bento, Claudio Quinones pedig enyhe force rp miatt 15perces jail.
[/a]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó