Maszk Névjelzés kihasználás.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Cactuspie

Újonc
Játékos
Üzenetek:7
Natasha Hernandez

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos hibák

In Game Neved/Discord Neved

» Natasha Hernandez (Natashaa#0987)«

Hiba megnevezése

» Maszk Névjelzés /ID-alapján. «


Hiba bővebb leírása

» Nem kell mesélném hogy a maszkot miért is vesszük fel, sokunknak az állnevekre is szüksége van a teljes MG kiszűrése miatt, legalábbis reméljük hogy 90%-ban szűri. Mostanában elég gyakran veszem fel a maszkot, tettem egy kis tesztet. A szerveren Glenn Gauss vagyok név szerint maszk alatt (a képen látszik), amikor egy játékos maszk alatt van, megváltozik a neve egy teljesen másra, viszont amikor Te kíváncsi vagy névszerint hogy fent e van az adott játékos a szerveren, akkor elég annyit beírni hogy /id Natasha, nos hiába hogy maszk alatt áll és megváltozott a neve, nekünk ugyan úgy kifogja jelezi hogy fent van legalábbis maszkod állított neve alapján. Nem szeretném, vagy szeretnénk egy újabb MG adott lehetőséget adni a játékosoknak, azért minél előbbi ki küszöbölését kérjük. «

Csatolmányok

» kép2.png kép1.png«

Egyéb megjegyzések

» Köszi. ♥ «

 

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:807
Sean Bennett
Az a helyzet hogy én nem ID-ztelek le, de megtudtam mondani, hogy te vagy az az autódról, a hajadról - szemüvegedről - öltözködésedről. Szóval nemhinném hogy ezzel bármi is változna.

Edit: De természetesen kell javítani.
 

Orsii

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
Jonathan Jacquemin
Az a helyzet hogy én nem ID-ztelek le, de megtudtam mondani, hogy te vagy az az autódról, a hajadról - szemüvegedről - öltözködésedről. Szóval nemhinném hogy ezzel bármi is változna.
Ezt normál kocsikázás közben meg is érti az ember, de veszek egy új autót, felveszek egy sapkát és egy suttyós ruhát és máris nem tudod ki vagyok. Tehát változna a dolog.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó